Editörler : ayşegül bgm
12 Ekim 2020 23:11   

18bin alım
Arkadaşlar bakan alımın bu sene içinde olacağını söyledi. Lisans kpss açıklanmak üzere lisans 2020 ile alacaksa ortaöğretim, önlisans 2018 le alabilme hakkına sahip mi hepsi bir bütün değil mi bu sınavların? Hadi hepsi açıklanınca ilana çıkacak diyelim 24 Aralık ortaöğretim sonuç açıklama tarihi bu kadar ihtiyaç varken bu kadar hastane açılmışken o kadar bekler mi? Fikri olan varmı geçmişte böyle bir durum yaşandı mi acaba biri 2020 biri 2018 puanı aynı alımda
12 Ekim 2020 23:53

Eylem Karagöz
Aday Memur

Herkesin kafasında aynı soru işareti var malesef hiçbir açıklama vs. Yok. Sırf bu yüzden üni hastanesine yerleşip gitmeyenler oldu. Bende tam aksi gitmeyi tercih ettim İnşallah pişman olmayız

13 Ekim 2020 00:17

efe2929
Aday Memur

2016 yılında lisans için 2016 puanı ön lisans için 2014 puanı kullanılmış haberiniz olsun.

13 Ekim 2020 09:06

memure2018
Aday Memur

18 bin alım olacak diye birşey bakanın ağzından duydunuz mu? Sosyal medyada yayılan bi habere herkes inanmak istedi.Ortada böyle büyük bi alım olsa saylarını net olarak söylerdi bakan bence.

13 Ekim 2020 13:11

1 Laborant
Aday Memur

18 bin alım olacak diye birşey bakanın ağzından duydunuz mu? Sosyal medyada yayılan bi habere herkes inanmak istedi.Ortada böyle büyük bi alım olsa saylarını net olarak söylerdi bakan bence.

memure2018, 3 hafta önce - Alıntıya git
18 bin olmasa bile 1-2 hafta içerisinde alım sürecini başlatıyoruz diye bakanın açıklaması var izleyin.
13 Ekim 2020 13:14

1 Laborant
Aday Memur

memure2018, 3 hafta önce - Alıntıya git
Hatta alım bu sene içerisinde gerçekleşmiş olacak dedi siz fazla takip etmemissiniz sanırım
13 Ekim 2020 13:24

guiding1
Aday Memur
Şahsi düşüncem lisansın açıklanmasını bekliyorlar gibi çünkü bakanın dediği 1-2 hafta içerisinde alım yapmış olacağız sözünde 3. Haftadayız fakat 2018 KPSS önlisans ve ortaöğretim ile alınır diye düşünüyorum aynı 2016 senesinde yaptıkları alım gibi..
13 Ekim 2020 17:07

Yaes1212
Aday Memur
Şahsi düşüncem lisansın açıklanmasını bekliyorlar gibi çünkü bakanın dediği 1-2 hafta içerisinde alım yapmış olacağız sözünde 3. Haftadayız fakat 2018 KPSS önlisans ve ortaöğretim ile alınır diye düşünüyorum aynı 2016 senesinde yaptıkları alım gibi..
guiding1, 3 hafta önce - Alıntıya git
Konuşmalarından anladığım bana da mantıklı gelen bu. Önümüzdeki haftalarda hangi bölümden ne kadar alım olacak açıklıcam dedi bu açıklamayla alımın arası da uzun sürmez. Ki gerçekten sahadaki insanlar çok yıprandı lisansı bekliyorlar açıklanır açıklanmaz o hafta bilgi verilir diye düşünüyorum
13 Ekim 2020 22:50

Odyometrist44
Kapalı

Mantıken devlet ya da hükümet alımları paylaşa paylaşa yapiyo ki bi dönem az bi dönem çok olmasın ki tepki toplamayayım düşüncesiyle ha zaten bu saatten sonra 2018 den alıp yapsa ciddi bi tepki çeker bunca sınava giren kişi açısından sonuçta 2018 e girenleri az çok memnun etti şimdide yeni girenleri etmek isticektir ha ama bu alımın önlisans ve ortaöğretime kadar bekletileceğini hiiiç sanmam büyük ihtimal bu ayın sonuna kadar en azından tercihler vs alınmış olur ama bakalım hayırlısı(ben daha bu yıl atandım önlisansım bu yorumumu tarafsız ve menfaatsiz yapıyorum yani herhangi bi çıkarım yok 2020 lisana veya 2018 lisans anlamında)

13 Ekim 2020 22:52

Odyometrist44
Kapalı

Mantıken devlet ya da hükümet alımları paylaşa paylaşa yapiyo ki bi dönem az bi dönem çok olmasın ki tepki toplamayayım düşüncesiyle ha zaten bu saatten sonra 2018 den alıp yapsa ciddi bi tepki çeker bunca sınava giren kişi açısından sonuçta 2018 e girenleri az çok memnun etti şimdide yeni girenleri etmek isticektir ha ama bu alımın önlisans ve ortaöğretime kadar bekletileceğini hiiiç sanmam büyük ihtimal bu ayın sonuna kadar en azından tercihler vs alınmış olur ama bakalım hayırlısı(ben daha bu yıl atandım önlisansım bu yorumumu tarafsız ve menfaatsiz yapıyorum yani herhangi bi çıkarım yok 2020 lisana veya 2018 lisans anlamında)

Odyometrist44, 3 hafta önce - Alıntıya git

Allah söyletti galiba mezun oldum dicektim atandım dedim hayırdır inşallah :p :D

14 Ekim 2020 00:52

memure2018
Aday Memur
Hatta alım bu sene içerisinde gerçekleşmiş olacak dedi siz fazla takip etmemissiniz sanırım
1 Laborant, 3 hafta önce - Alıntıya git
takip ettim, bakan ihtiyaç olan yeni açılan hastanelere alımlarımız olacak planlamalar yapılıyor vs dedi ekti yaydı, 18 bin mevzusunu ve net tarih olaylarını sosyal medyada bulunan aras ali denen şahıs yaydı,herkes de inandı. Alim olsa bile büyük rakamlar olmadığı sürece yine hemşire ağırlıklı olacaktır, oyuzden önlisans arkadaşların yeni sınava odaklanmaları daha mantıklı bence.
14 Ekim 2020 14:52

1 Laborant
Aday Memur
takip ettim, bakan ihtiyaç olan yeni açılan hastanelere alımlarımız olacak planlamalar yapılıyor vs dedi ekti yaydı, 18 bin mevzusunu ve net tarih olaylarını sosyal medyada bulunan aras ali denen şahıs yaydı,herkes de inandı. Alim olsa bile büyük rakamlar olmadığı sürece yine hemşire ağırlıklı olacaktır, oyuzden önlisans arkadaşların yeni sınava odaklanmaları daha mantıklı bence.
memure2018, 2 hafta önce - Alıntıya git
Zaten her zaman hemşire ağırlıklı oluyor bunu biliyoruz. Bakan açıkça bu sene alım olacak dediği için bunu merak etmek en doğal hakkımız. Tabi her konuda bir muhalefet olmak zorunda şaşırmadım.
Toplam 11 mesaj

ANKET
Tarım arazilerinin yapısını bozduğu için Hobi bahçelerinin yıkılması gerektiği yönündeki değerlendirmelere;