Editörler : Kubil ay
13 Ekim 2020 15:53   

Polislik için göz çizdirme?

Merhaba, benim polislik için gözümü çizdirmem gerekiyor. Bildiğim kadarıyla mülakata girdiğimizde gözümüz kontrol ediliyor, mülakata gitmeden önce çizdirmemiz mi gerekir?

Kimisi mülakattan önce çizdirmezsek eleneceğimizi söylüyor kimisi de kazandıktan sonra da çizdirilebileceğini...

Mesela konuştuğum bir polis memuru mülakattan sonra çizdirdiğini söylemişti.

13 Ekim 2020 17:20

Esraer0606
Aday Memur

Ben 26.döneme girdim 29 kasımda gözlerimi çizdirdim aralık ayında ön sağlıkta kendim söyledim.Doktor ne zaman ameliyat oldub dedi 1 hafta önce dedim.Hayırlı olsun dedi.Bir problem olmaz sadece renk körlüğüne bakıyorlar göz için.İster çizdirip gidin ister çizdirmeden.

13 Ekim 2020 17:21

furkannzz
Aday Memur

Mülakatta göz kontrolü olmaz.Göz kontrolü mülakatı geçersen yani pomemi kazanırsan o zaman olur.Sadece mülakattan önce ön sağlıkta bi renk körlüğü testi yaparlar.Asıl göz muayenesi en son aşamada yani mülakatı geçip okula girdiğinde yapılır.

13 Ekim 2020 17:59

factotum930
Aday Memur

Mülakatta göz kontrolü olmaz.Göz kontrolü mülakatı geçersen yani pomemi kazanırsan o zaman olur.Sadece mülakattan önce ön sağlıkta bi renk körlüğü testi yaparlar.Asıl göz muayenesi en son aşamada yani mülakatı geçip okula girdiğinde yapılır.

furkannzz, 8 ay önce - Alıntıya git

Ön sağlıkta harf okutma olmuyor yani?

13 Ekim 2020 19:23

furkannzz
Aday Memur

Ön sağlıkta harf okutma olmuyor yani?

factotum930, 8 ay önce - Alıntıya git

Aynen öyle olmuyor ön sağlıkta sadece renk körlüğü testi yapılır.

17 Ekim 2020 21:35

06EngineerMSB
Kapalı

Göz tembelliği (ambliyop) yapılarak geçirilir mi ?

29 Ekim 2020 10:13

inspirationes
Aday Memur

furkannzz, 8 ay önce - Alıntıya git
Hocam bu net bilgi mi? Ona göre hareket edeceğim. Teşekkür ederim bilgilendirme için
29 Ekim 2020 10:17

58580658
Aday Memur

ne kadar erken

29 Ekim 2020 10:18

58580658
Aday Memur

ne kadar erken olursan o kadar iyi gözün iyleşme süresi kiminde kısa kiminde uzun yapılan yöntemde önemli faktör bunda hem polislik olmazsada gözülküten kurtulursun öyle düşün hayatı full hd görürsün artık

29 Ekim 2020 10:19

58580658
Aday Memur

Ben 26.döneme girdim 29 kasımda gözlerimi çizdirdim aralık ayında ön sağlıkta kendim söyledim.Doktor ne zaman ameliyat oldub dedi 1 hafta önce dedim.Hayırlı olsun dedi.Bir problem olmaz sadece renk körlüğüne bakıyorlar göz için.İster çizdirip gidin ister çizdirmeden.

Esraer0606, 8 ay önce - Alıntıya git

26 kasımdada ben olmuştum dünya göz tunus

29 Ekim 2020 10:21

58580658
Aday Memur
Hocam bu net bilgi mi? Ona göre hareket edeceğim. Teşekkür ederim bilgilendirme için
inspirationes, 8 ay önce - Alıntıya git

arkadaşın söylediği doğrudur

29 Ekim 2020 10:30

inspirationes
Aday Memur

arkadaşın söylediği doğrudur

58580658, 8 ay önce - Alıntıya git
Ön sağlık sürecinde gözlük veya lens ile gitmek sorun teşkil etmez o halde. Cevap için çok teşekkür ederim
29 Ekim 2020 11:07

İsti
Aday Memur
Ön sağlık sürecinde gözlük veya lens ile gitmek sorun teşkil etmez o halde. Cevap için çok teşekkür ederim
Ön sağlıkta gözlükle gitmeni tavsiye ederim, 26. Dönem ön sağlıkta Aydın'da lensi olanlar çıkarsın dediler lensleri çıkarmak zorunda kaldım gözlüğe herhangi birşey söylemediler
29 Ekim 2020 11:11

İsti
Aday Memur
Göz dereceniz kaç acaba bildiğim kadarıyla iki derece miyop bile geçiyor ikinin üzeri sorun oluyor
29 Ekim 2020 11:12

inspirationes
Aday Memur
Ön sağlıkta gözlükle gitmeni tavsiye ederim, 26. Dönem ön sağlıkta Aydın'da lensi olanlar çıkarsın dediler lensleri çıkarmak zorunda kaldım gözlüğe herhangi birşey söylemediler
İsti, 8 ay önce - Alıntıya git
Çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için. Süreç hakkında başka bilgiler de verebilirseniz çok memnun olurum. :)
29 Ekim 2020 11:23

58580658
Aday Memur

el buyukluğunde sayılar okutup renk körlüğü testi yapıyolar sadece gözlükle gitmenizi tavsiye ederim bende

29 Ekim 2020 11:28

inspirationes
Aday Memur

el buyukluğunde sayılar okutup renk körlüğü testi yapıyolar sadece gözlükle gitmenizi tavsiye ederim bende

58580658, 8 ay önce - Alıntıya git
Çok teşekkür ederim
29 Ekim 2020 22:08

magut
Aday Memur

olurda okulu kazanıp gidersek gözlükle gidemiyor muyuz arkadaşlar? illa çizdirmemiz mi gerekiyor ?

29 Ekim 2020 22:57

furkannzz
Aday Memur

olurda okulu kazanıp gidersek gözlükle gidemiyor muyuz arkadaşlar? illa çizdirmemiz mi gerekiyor ?

magut, 8 ay önce - Alıntıya git

Göz numaraların 2nin altındaysa gözlüklerle gidebilirsin.2den yukarıysa çizdirmen lazım.

Toplam 18 mesaj