Editörler :
13 Ekim 2020 15:53   

Polislik için göz çizdirme?

Merhaba, benim polislik için gözümü çizdirmem gerekiyor. Bildiğim kadarıyla mülakata girdiğimizde gözümüz kontrol ediliyor, mülakata gitmeden önce çizdirmemiz mi gerekir?

Kimisi mülakattan önce çizdirmezsek eleneceğimizi söylüyor kimisi de kazandıktan sonra da çizdirilebileceğini...

Mesela konuştuğum bir polis memuru mülakattan sonra çizdirdiğini söylemişti.

13 Ekim 2020 17:20

Esraer0606
Aday Memur

Ben 26.döneme girdim 29 kasımda gözlerimi çizdirdim aralık ayında ön sağlıkta kendim söyledim.Doktor ne zaman ameliyat oldub dedi 1 hafta önce dedim.Hayırlı olsun dedi.Bir problem olmaz sadece renk körlüğüne bakıyorlar göz için.İster çizdirip gidin ister çizdirmeden.

13 Ekim 2020 17:21

furkannzz
Aday Memur

Mülakatta göz kontrolü olmaz.Göz kontrolü mülakatı geçersen yani pomemi kazanırsan o zaman olur.Sadece mülakattan önce ön sağlıkta bi renk körlüğü testi yaparlar.Asıl göz muayenesi en son aşamada yani mülakatı geçip okula girdiğinde yapılır.

13 Ekim 2020 17:59

factotum930
Aday Memur

Mülakatta göz kontrolü olmaz.Göz kontrolü mülakatı geçersen yani pomemi kazanırsan o zaman olur.Sadece mülakattan önce ön sağlıkta bi renk körlüğü testi yaparlar.Asıl göz muayenesi en son aşamada yani mülakatı geçip okula girdiğinde yapılır.

furkannzz, 1 hafta önce - Alıntıya git

Ön sağlıkta harf okutma olmuyor yani?

13 Ekim 2020 19:23

furkannzz
Aday Memur

Ön sağlıkta harf okutma olmuyor yani?

factotum930, 1 hafta önce - Alıntıya git

Aynen öyle olmuyor ön sağlıkta sadece renk körlüğü testi yapılır.

17 Ekim 2020 21:35

06EngineerMSB
Aday Memur

Göz tembelliği (ambliyop) yapılarak geçirilir mi ?

Toplam 5 mesaj