Editörler : F16 Gökçen

sweeney
Yasaklı
22 Ekim 2009 00:26

ben bornovada grcem sl yapıor sınavı akbankıda o yapıordu o kurum yani genelde kişilk envanter önemli diorlar habernz olsun

sweeney
Yasaklı
22 Ekim 2009 00:33

kişiliğini test ediorlar

yok o olursa sen naparsın falan

sercerjeo
Kapalı
22 Ekim 2009 09:18

herkese günaydın az önce mailim geldi iş bankasından ege üniversitesinde giriyorum sınava birden heyecan sardı beni ya:(

kerem8
Aday Memur
22 Ekim 2009 17:14

mrb arkadaslar bende ankara aydınlıkevler ticaret meslek lisesinde sınava ilk kez giriyorum sınavda ne gibi sorular cıkıyor bilgisi olan arkadaslar cvp yazabilirmi?

pranha61
Aday Memur
22 Ekim 2009 20:05

sınav sadece ıq testi. zamana dikkat edin.

hsynaksy14
Aday Memur
23 Ekim 2009 03:16

HAKKIMIZDA HAYIRLISI OLSUN ARKADAŞLAR. SINAVA GİRECEK OLAN HERKESE BAŞARILAR

dmt_plt
Aday Memur
23 Ekim 2009 15:59

slm arkadaşlar bende yarın ankarada gircem sınava hukuk fakl.sinde...herkese şimdiden başarılar diliyorum.bu 3. banka sınavım öncekilerin yazılı sınavını gectim ama bi türlü mülakata cağrılmadık anlıycanız biraz karamsarım yazılı sınava girmek bile heyecanlandırmıyor artık beni...bekleyişler daha stresli geciyo.Allah yardımcımız olsun mülakata çağrılmayı nasip etsin:P

betulerkol
Aday Memur
23 Ekim 2009 17:37

slm arkadaşlar bnde yarın ankara aydınlıkewler tic.mes.lisesınde gırıorum.pek umıdım yok ama.hayırlısı olsun dıelım.herkese başarılar

AYŞED
Memur
23 Ekim 2009 18:02

slm dmt_plt

ne gibi sorular vardı nasıldı biraz bahsedermisn bende ilk defa giricem ve bikaç yerde görüğüm sorulardan gözüm korktu açıkcası??

dmt_plt
Aday Memur
27 Ekim 2009 15:17

slm AYSED

korkulacak bişi yok inan bi senedir giriyorum ben sınavlara..suana kadar İNG BNK HALKBANKASI İŞ BANKASI VE BANKASYA nın yapmış oldugu sınavlara girdim...her bankanın soru tekniği aynı bazı bankalar bölüm bilgileri sorabiliyo...senin baktıgın sorular genellikle müfettiş yard. sorularıdır onlar gercekten zor oluyo..ama gişe görevlisi servis yetkilisi yada pazarlamada genel yetenek soruları var ve bölüm sorularıda cok kolay...gecen cumartesi işbabkası sınvına girdim sadece genel yetenek vardı 60soru 60 dakia vermişlerdi.paragraf soruları uzun, matematik soruları akıl karıştırıcıydı...mesela evli iki erkek kardeş ve iki kız kardeş diye bi soru vardı ip uçları vermişlerdi kim kimle evli hangisi hangisinin cocugu diye sormuşlardı ben onlarda fazlaca süre harcadım yanlış cvpları değerlendirmiyolardı burda önemli olan hız...

girdiğim sınavların yazılı bölümünü gectim ama dediğim gibi mülakta cagrılmadık burdada en önemli sey devreye giriyo ANKARADAKİ DAYI :p eger yoksa zor biraz olsada mülakata girmeden bişi yapılamıyo cok karamsar olabilirim ama gercekten bi senedr tak etti canıma...sende hiç korkma telaş etmenede gerek yok eger kpss ye girdiysen ziraat bank. sınavlarınıda kaçırma derim.

Toplam 130 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi