Editörler : supporters.
14 Ekim 2020 09:05

Acillllllllll !!! 2021 Ankara da Kpss A dersane tavsiyesine ihtiyacım var.
Merhaba Arkadaşlar Geçen sene Kpss A dersanesine Ankarada giden birileri var mı? Hangi dersaneye tavsiye edersiniz, hangi dersaneden uzak dur dersiniz ? Rica etsem yardımcı olur musunuz ? Bir kaç arkadaşım dataya başlad. Hızlı karar vermem gerekiy

Bu ankete 7 günde, 6 kişi oy kullandı ve 21/10/2020 09:05 tarihinde sona erdi.

Gençler0606
Memur
15 Ekim 2020 02:04

Kardeş o kadar yazdık cevap verdik yardımcı olmaya çalıştık hala ne diye aynı başlığı açıyorsun

Atanmakisteyenbiri1
Aday Memur
15 Ekim 2020 09:28

Evet daha öncede söylediğim gibi cevapların için teşekkür. Fakat sen tek kişisin. Benim farklı insanların, en azından 3-4 kişinin tavsiye ve fikrine ihtiyacım var.

Gençler0606, 4 yıl önce

Kardeş o kadar yazdık cevap verdik yardımcı olmaya çalıştık hala ne diye aynı başlığı açıyorsun

Gençler0606
Memur
15 Ekim 2020 16:16

Forum.tercihiniyap.net e yaz burada artık paylaşım yapılmıyor asıl orada fikir alışverisi yapıyor insanlar

Atanmakisteyenbiri1
Aday Memur
15 Ekim 2020 22:06

Teşekkür ederim evet o kadar kişi okuyor ama kimse bir

sey yazmıyor.

Gençler0606, 4 yıl önce

Forum.tercihiniyap.net e yaz burada artık paylaşım yapılmıyor asıl orada fikir alışverisi yapıyor insanlar

Emirhan Ertürk
Aday Memur
17 Ekim 2020 17:24

Geçen yıl hazırlandığım başkent kariyeri tavsiye ederim öğrenci odaklılar ve söz verdikleri şeyi yapıyorlar , kaynakları sürekli güncelleniyor ve dersinize giren hocaların yazdığı kaynaklarını veriyorlar. Başkent Kariyerle gidip yüzyüze görüşmeden karar verme derim. Aynı süreçte geçmiş birisi olarak söylüyorum ben de çok fazla dershane gezmiştim herkes bir şeyler söylüyor ama tecrübesiyle doğru yolu gösteren ilgilenen ve hoca kadrosuyla kalitesini belli eden Başkent Kariyerdir .

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi