Editörler : hopaliSafak Vaktii
14 Ekim 2020 21:42   

Bölüm seçimi hocalarımdan yardım

merhaba değerleri hoca ve hoca adaylarıma danışmak istediğim bir konu var. İlahiyat ve spor bilimleri arasında kalmış birisi için hangisini tavsiye edersiniz acaba ilahiyat okumak mı beden eğitimi öğrtm mi? şimdiden tşk ediyorum sizlere

14 Ekim 2020 21:58

Private Account
Aday Memur

benzer soruyu çok duydum. ilahiyatı seçeceksiniz iki kere düşünmenizi ve önce kendinizi bir yoklamanızı tavsiye ederim. zira hassas bir bölüm.

14 Ekim 2020 22:39

Kamilc1
Aday Memur
Erkek iseniz ilahiyat
14 Ekim 2020 23:04

dontknowanything
Aday Memur

benzer soruyu çok duydum. ilahiyatı seçeceksiniz iki kere düşünmenizi ve önce kendinizi bir yoklamanızı tavsiye ederim. zira hassas bir bölüm.

Private Account, 2 hafta önce - Alıntıya git

hocam inanın kendimi çok yokladım bu konu hakkında ama 2 bölüm arasında kaldım beden eğitimi için durumlar ne olur okul bttikten sonra atama durumları felan kararsız kaldım güzel ve zevkli bir bölüm bence

15 Ekim 2020 09:48

Edba90
Aday Memur

Hangi bölüme kendinizi yakın görüyorsanız onu seçin atama durumuna takılmayın zira burası Türkiye bugün atanan bölüm yarın ataması olamayabiliyor en önemlisi sevdiğin mesleği yapmak eğer o mesleği seversen ataması az bile olsa çok çalışıp yapmak için uğraşırsın sevmezsen eğer kolay atansan bile her gün o işe gitmek mutsuz eder seni

19 Ekim 2020 17:31

sheisPsychologist
Aday Memur

İktidarla alakalı olarak şu anda İlahiyat alımları çok iyi. Gerek öğretmenlik gerek diğer kadrolar olarak iş sıkıntısı yaşayacağınızı düşünmüyorum. Fakat mezun olduğunuz vakitlerde iktidarda aynı kişilerin olup olmayacağını kimse bilemez. Şu an her ne kadar en iyi alımları ilahiyatçılar görse de bundan 20 yıl öncesinde alımları yok denecek kadar azdı. Besyo alımlarıysa 3 aşağı 5 yukarı şu andaki gibi olur diye düşünüyorum. Bunun dışında sadece kpss alımları olarak değil de İlgi-yetenek durumunu da göz önünde bulundurup öyle seçim yapabilirsiniz bence. Meslek seçimi zorlu bir süreçtir, kolay gelsin. :)

Toplam 5 mesaj

ANKET
Tarım arazilerinin yapısını bozduğu için Hobi bahçelerinin yıkılması gerektiği yönündeki değerlendirmelere;