Editörler : cihan27E.Kayı Han
15 Ekim 2020 13:20

Yeni başlayan polis maaşı ne kadar?

???

Dzpasb
Memur
15 Ekim 2020 13:28

6.000 liradır

siyahbeyaz88
Daire Başkanı
15 Ekim 2020 15:53

Yeni başlayan polislerde polsan zorunlu 200-300 de polsana kesilir
Dzpasb, 4 yıl önce
6.000 liradır

Pomemci62
Kapalı
25 Ekim 2020 16:02

Polsan zorunlu yeni başlayanlarda 376 TL polsan kesintisiyle 5100 TL alıyorum + doğuda olduğum içinde1150 TL terör tazminatı 6250 ediyor .

Emirzeynp
Şube Müdürü
25 Ekim 2020 17:45

Arkadaşım bi sorum var cevaplardan sevinirim, kız arkdsm bursada çlşyr gelen telefonlara bakıyor ihbarlara yani, hep masa başında, bunlarla sizin nsl maasınız aynı oluyor, yani doğuyu geçtim atıyorum bursada bu kişi böyle alırken o ilde asayişte narkotik te çalışan kişiyle aynı maası mi alıyor, biri daha çok efor sarfedip tehlike içinde çalışırken

Pomemci62, 3 yıl önce

Polsan zorunlu yeni başlayanlarda 376 TL polsan kesintisiyle 5100 TL alıyorum + doğuda olduğum içinde1150 TL terör tazminatı 6250 ediyor .

Emirzeynp
Şube Müdürü
25 Ekim 2020 17:46

Ayrıca bursaya atandı ya ilk görev yeri orası doğuya kaç yıl sonra gönderiyorlar, hep böyle masa başı mı çalisicak??

Emirzeynp, 3 yıl önce

Arkadaşım bi sorum var cevaplardan sevinirim, kız arkdsm bursada çlşyr gelen telefonlara bakıyor ihbarlara yani, hep masa başında, bunlarla sizin nsl maasınız aynı oluyor, yani doğuyu geçtim atıyorum bursada bu kişi böyle alırken o ilde asayişte narkotik te çalışan kişiyle aynı maası mi alıyor, biri daha çok efor sarfedip tehlike içinde çalışırken

Pomemci62
Kapalı
25 Ekim 2020 18:19

Tabiki emniyette herzaman sabit bir görevin yoktur .Bursa?nın görev süresi 5 yıl ortalama 5 yıl sonra Doğu görevi gelir .ama hiçbirswyin garantisi yok görev sonuçta belki daha erken de gidebilir

Pomemci62
Kapalı
25 Ekim 2020 18:22

Narkotik operasyonlardan dolayı biraz daha fazla alır.herzaman aynı sabit yerde calıscak diye birsey kesinlikle yok be görev verirseler o .İstanbul Ankara.Bursa 250-300 TL ek terör parası alır maaşın üzerine .Doğudaki personel daha fazla alır ama ham maaş 510 şuan yeni başlayanların üzerine ilave ek görev filan çalıştıgın yere göre ilave ücretler alınabiliyor

Emirzeynp
Şube Müdürü
25 Ekim 2020 18:45

Teşekkürler, çünkü yaptığı iş yok da sürekli anca story atıp gezip tozuyor ne ara çalıştığı mechul, polisim diye hava atıyor orda burda, diğer insanlar gecesini gündüzünu katip ordan oraya koştururken böyle çalışanları görmek üzücü

Pomemci62, 3 yıl önce

Narkotik operasyonlardan dolayı biraz daha fazla alır.herzaman aynı sabit yerde calıscak diye birsey kesinlikle yok be görev verirseler o .İstanbul Ankara.Bursa 250-300 TL ek terör parası alır maaşın üzerine .Doğudaki personel daha fazla alır ama ham maaş 510 şuan yeni başlayanların üzerine ilave ek görev filan çalıştıgın yere göre ilave ücretler alınabiliyor

Pomemci62
Kapalı
25 Ekim 2020 18:49

O stroy atanları biliyoruz ve gülüp geçiyoruz.Yarın bigün alıp başka yere verdiklerinde gece gündüz nöbettuttuğunda havasını da görücez:)

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi