Editörler :
16 Ekim 2020 15:47   

Merkez bankası uzman yardımcısı alımı
Merkez bankası uzman yardımcısı alacakta kimler başvurabiliyor. İlanda tabloyu göremedim. Tüm lisans mezunları başvurabiliyor mu?
16 Ekim 2020 16:58

Metehan A.
Memur
17 Ekim 2020 09:21

Godofwar02468
Kapalı

A grubu yani kariyer meslekler kapsamında özlük hakları, çalışma koşulları ve sağladıkları prestij vs. göz önüne alındığında;

- TCMB Uzmanlığı ve Denetçiliği, Sayıştay Denetçiliği, kaymakamlık, idari yargı hâkimliğini Şampiyonlar Ligi grubu,

- Hazine ve Maliye Uzmanlığı, Vergi Müfettişliği, Dışişleri Uzmanlığı, Ticaret Uzmanlığı, SPK/BDDK Uzmanlığı, Ticaret Müfettişliğini UEFA Avrupa Ligi,

- SGK Denetmenliği, guy, duy, il göç uzmanlığını ulusal lig,

olarak görüyorum. Bu yüzden gerekli puanlar varsa bence TCMB Uzmanlığı ilanı mutlaka kaçırılmamalı.

17 Ekim 2020 18:53

esaturk
Aday Memur
4 kişi hukuk bölümünden alınıyormuş. Hep konuşuluyor ama cidden ne kadar bu TCMB maaşları? Uzman yardımcısı ne kadarla başlar acaba bilen var mı?
17 Ekim 2020 20:56

Gençler0606
Memur

Uzm yard 12500 araştırmacı 13500

19 Ekim 2020 02:11

cestlavie23
Aday Memur

A grubu yani kariyer meslekler kapsamında özlük hakları, çalışma koşulları ve sağladıkları prestij vs. göz önüne alındığında;

- TCMB Uzmanlığı ve Denetçiliği, Sayıştay Denetçiliği, kaymakamlık, idari yargı hâkimliğini Şampiyonlar Ligi grubu,

- Hazine ve Maliye Uzmanlığı, Vergi Müfettişliği, Dışişleri Uzmanlığı, Ticaret Uzmanlığı, SPK/BDDK Uzmanlığı, Ticaret Müfettişliğini UEFA Avrupa Ligi,

- SGK Denetmenliği, guy, duy, il göç uzmanlığını ulusal lig,

olarak görüyorum. Bu yüzden gerekli puanlar varsa bence TCMB Uzmanlığı ilanı mutlaka kaçırılmamalı.

Godofwar02468, 2 hafta önce - Alıntıya git
TCMB veyahut diğer 70 YDS şartı isteyen kadrolarda bu şartları sağlayan insan sayısı hakkında bilgi ya da yorumunuz var mı? İngilizcem iyi ve yeni mezun olarak bu sene 6 aylık çalışmayla 75 puan civarı bi beklentim oluştu. 2021 için merak ediyorum
19 Ekim 2020 06:53

Godofwar02468
Kapalı
TCMB veyahut diğer 70 YDS şartı isteyen kadrolarda bu şartları sağlayan insan sayısı hakkında bilgi ya da yorumunuz var mı? İngilizcem iyi ve yeni mezun olarak bu sene 6 aylık çalışmayla 75 puan civarı bi beklentim oluştu. 2021 için merak ediyorum
cestlavie23, 2 hafta önce - Alıntıya git

İnsan sayısını bilmiyorum ama TCMB'de çalışan düz memur bile KPSS A grubu uzman, müfettiş düzeyi maaş alıyor, TCMB Uzmanları iki ayda bir çift maaş alıyorlar diye duydum. O yüzden biraz da gerekli puanlarınız varsa bu ilanı kaçırmayın diyorum.

19 Ekim 2020 18:38

cemates
Aday Memur

Merhaba maaşlar iyi, ancak öyle tek maaş çift maaş muhabbeti yok, sinav zor alan sinavi daha da zor diye duydum ben de. Ama gerekli çalışmayı yapan arkadaşlar kazanacaktır diye düşünüyorum. Herkese başarılar. Kimsenin emeği yerde kalmasın

21 Ekim 2020 18:58

Labrisa
Aday Memur

Hukuk için kpss kitaplarından çalışmak yeterli olur mu? Sorular ayrıntılı cevap isteyen sorular mıydı?

26 Ekim 2020 11:59

uyeb16
Aday Memur

İlk aşama olan genel yetenek sınavı Ankara'da mı yapılıyor acaba bilgisi olan var mı?

28 Ekim 2020 15:09

Müfettiş Muavini
Şube Müdürü

Genel Yetenek sınavında ne soruluyor arkadaşlar?

Toplam 10 mesaj

ANKET
Tarım arazilerinin yapısını bozduğu için Hobi bahçelerinin yıkılması gerektiği yönündeki değerlendirmelere;