Editörler :
16 Kasım 2020 15:53

b-ylmz
Aday Memur

Genel yetenek sınavına çalışmaya gerek yok türkçe mantık ve kısa matematiksel sorular soruyorlar çalışmadan yapabildim ben eylüldeki ilan için başvurmuştum son aşamaya geldim fakat komisyon mülakatları haftaya olacaktı ertelenmiş aynı durumda olan var mıdır ertelenme tarihi de belli değilmiş

tedmos, 2 hafta önce - Alıntıya git

Benim de komisyon mülakatım ertelendi ve tarih konusunda hala bilgi verilmiyor. Sizlere mülakat tarihi ile ilgili bilgi tekrar verildi mi ya da herhangi bir mail gönderildi mi?

16 Kasım 2020 16:37

tedmos
Aday Memur

Benim de komisyon mülakatım ertelendi ve tarih konusunda hala bilgi verilmiyor. Sizlere mülakat tarihi ile ilgili bilgi tekrar verildi mi ya da herhangi bir mail gönderildi mi?

b-ylmz, 2 hafta önce - Alıntıya git

Hocam özel mesaj attım bakar mısın

23 Kasım 2020 20:07

sezaratlas
Aday Memur

Genel yetenek tesrinin sonuçları ne zaman açıklanıyor acaba bilen var mı?

24 Kasım 2020 09:33

oncira
Aday Memur

Genel yetenek tesrinin sonuçları ne zaman açıklanıyor acaba bilen var mı?

sezaratlas, 4 gün önce - Alıntıya git

Araştırmacılık sınavı sonuçları 2 gün içinde açıklanmıştı bu da bugün yarın açıklanır muhtemelen

24 Kasım 2020 15:58

İşsizkolik
Aday Memur

Arkadaşlar genel yetenek sınavının ne zaman açıklanacağına ait bilgisi olan var mı?

24 Kasım 2020 15:59

İşsizkolik
Aday Memur

Bir de araştırmacıların yazılı sınavı ertelenmiş mi arkadaşı ya da bilgisi olan var mı?

24 Kasım 2020 17:05

sezaratlas
Aday Memur

Ya daha önce mülakata giren var mı? Torpil dönüyor mu? Torpil varsa sürece hiç devam etmeyeyim.

Toplam 27 mesaj

ANKET
Bir kamu çalışanı olarak öğlen yemeği yiyor musunuz?