Editörler : Mehmet Balci
17 Ekim 2020 10:56   

2020 kpss önlisans
Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah. Son günlerde emek veren çalışan herkese aklınızdakilerden sınav olursunuz inşallah. Bende bu yıl atanma umudu ile 1 senemi verdim çalışmaya ve son günler. Stres yönetimi hallettikmi tamamdır. Dualarım sadece kendime değil emek veren herkese...
17 Ekim 2020 11:29

Gardiyan 27
Memur

Çok güzel demişsiniz stres yönetimi diye onu halledebilen sınavı götürür kardeşim inşallah herkes hakkında hayırlısı ne ise o olur.Atanmak değil aslında mesele Allah herkese mutlu olacağı yerlere atanmayı nasip etsin atanıpta mutlu olamayan da çok arkadaşımız var.Herkese başarılar diliyorum

17 Ekim 2020 12:30

evreka61
Memur
Kesinlikle doğru. Çok çalışan değil, sistemli çalışıp sınav anında stresi kontrol altına alabilen kazanacak. Allah herkesin emeğinin karşılığını verir inşallah. 1 yıl önce işten ayrıldım. Pandemiden dolayı iş aramaktan vazgeçip sınava hazırlanmaya karar verdim. Benim için stresli ve zor bir süreçti. Çalışmaya da mecburdum. İnşallah emeğimin karşılığını alırım.
17 Ekim 2020 13:06

Urac06
Şef
Kesinlikle doğru. Çok çalışan değil, sistemli çalışıp sınav anında stresi kontrol altına alabilen kazanacak. Allah herkesin emeğinin karşılığını verir inşallah. 1 yıl önce işten ayrıldım. Pandemiden dolayı iş aramaktan vazgeçip sınava hazırlanmaya karar verdim. Benim için stresli ve zor bir süreçti. Çalışmaya da mecburdum. İnşallah emeğimin karşılığını alırım.
evreka61, 2 hafta önce - Alıntıya git
İnşallah emek verip çalışanı Rabbim yar ve yardımcısı olsun. Herkes zor zamanlardan geçti eminim önemli olan geleceğimizin inşaası için durumu ciddiye almak, bunu yapanlar kazanacaktır.
17 Ekim 2020 14:16

Emlak 20

deneme netleriniz nasıl arkadaşlar hangi yayınları çözüyorsunuz

17 Ekim 2020 14:31

Gardiyan 27
Memur

Emlak 20, 2 hafta önce - Alıntıya git

Türkçe 18-22 mat ortalama 23-24 gk 45-50 arası değişiyor genelde beyaz kalem ve yediiklim çözüyorum

17 Ekim 2020 14:59

evreka61
Memur

Emlak 20, 2 hafta önce - Alıntıya git
Lisans ağırlıklı her yayından çözdüm hemen hemen. Netler 85-90 arası ama sanki hiçbir şey bilmiyormuş gibi hissediyorum bu aralar.
17 Ekim 2020 15:42

Urac06
Şef
Uzman kariyer 7 li deneme bitti harika sorular hazırlamışlar. Şimdi de evde data var onu çözüyorum 80_83 net falan yapıyorum mat hariç onu üstünkörü çözüyorum maalesef.
17 Ekim 2020 15:58

Btb05
Aday Memur
Uzman kariyer 7 li deneme bitti harika sorular hazırlamışlar. Şimdi de evde data var onu çözüyorum 80_83 net falan yapıyorum mat hariç onu üstünkörü çözüyorum maalesef.
Urac06, 2 hafta önce - Alıntıya git
Data 10 lu denememi hocam
17 Ekim 2020 16:00

Urac06
Şef
Data 10 lu denememi hocam
Btb05, 2 hafta önce - Alıntıya git
41 li son yayın olan 2020 onu almıştım
18 Ekim 2020 11:06

kaplumbaga155
Daire Başkanı

2018de güzel bi puan alıp atanmıştm bu senekine öylesine yazıldım ama gider miyim bilmiyorum bile. 1.5 saat yol

18 Ekim 2020 11:25

Gardiyan 27
Memur

2018de güzel bi puan alıp atanmıştm bu senekine öylesine yazıldım ama gider miyim bilmiyorum bile. 1.5 saat yol

kaplumbaga155, 2 hafta önce - Alıntıya git

Kaç aldınız ? Nereye atandınız kardeşim bende 2014 te atanmıştım kurum değiştirmek için önlisans diploması alıp sınava giriyorum da benim de 1 saatten fazla yol var mecbur gideceğim :D

19 Ekim 2020 09:29

Drjacob
Aday Memur

az kaldı nasıl gidiyor ?

19 Ekim 2020 11:11

Urac06
Şef

az kaldı nasıl gidiyor ?

Drjacob, 2 hafta önce - Alıntıya git
Sınav saati deneme çözümü ve gün içinde genel tekrar ile deneme çözüyorum az kaldı son virajlardayız hadi hayırlısı olsun
19 Ekim 2020 13:20

yasinyaren77

Merhaba Yargı yayınlarının denemelerini çözen varmı 35/35 yapıyorum.yorumlarınız nedir?

19 Ekim 2020 13:41

Btb05
Aday Memur

Merhaba Yargı yayınlarının denemelerini çözen varmı 35/35 yapıyorum.yorumlarınız nedir?

yasinyaren77, 2 hafta önce - Alıntıya git
Hocam yargı yayınları zorlamak için zorluyor asırı detay soruyor Türkçesi felanda oyle ben o yüzden yargı çözmedim. Hiç hep Türkiye geneli aldım denemelerimi
19 Ekim 2020 19:28

cengiz02400
Buradaki netleri görünce gerizekalı olduğuma kanaat getirdim
19 Ekim 2020 20:44

nşe26
Daire Başkanı

yasinyaren77, 2 hafta önce - Alıntıya git

pegem daha iyi gibi sanki yargıda zor gibiydi

19 Ekim 2020 20:46

nşe26
Daire Başkanı

gerçekten doğru demişsin sınav anında süreç çok stresli olduğunda herşey bitiyor malesef.soğukkanlı ve sistemli çalışmak sınav anındada böyle çözmek lazım soruları.2014de girmıştım ve çok heyecan yapmıştım.çok strese girmıştım tabi bu netlerede yansıdı süreyide düzgün kullanamadım olmadı bi şekılde emekler ziyan oldu hayırlısı

20 Ekim 2020 00:06

themisbey
Aday Memur

çok çalışan kişi zaten stresini kontrol altına almıştır sen de son 2 ay kala çalışanlardansın galinba avutma kendini

20 Ekim 2020 09:17

Drjacob
Aday Memur
Sınav saati deneme çözümü ve gün içinde genel tekrar ile deneme çözüyorum az kaldı son virajlardayız hadi hayırlısı olsun
Urac06, 2 hafta önce - Alıntıya git

hayırlısı

Toplam 23 mesaj

ANKET
Tarım arazilerinin yapısını bozduğu için Hobi bahçelerinin yıkılması gerektiği yönündeki değerlendirmelere;