Editörler : Pangaea

Yasaklı
17 Ekim 2020 20:29

Netiniz düşük gelecekmiş gibi hissediyor musunuz?

Kaybedecek bir şeyi olmanın yan etkisi mi acaba?

Beklediğimin altında olsa da KPSS 2020'den iyi bir net yaptım. Yani kendi hesabıma göre. (Iki kez baştan sona hesapladım.)

Örneğin Genel Yetenek'ten 46 doğru 5 yanlışım var ama sonuç ekranını açınca 35 doğru 16 yanlış gibi bir rakamla karşılaşacağım gibi hissediyorum.

Sizce normal mi yoksa abartıyor muyum?

işinebak
Yasaklı
17 Ekim 2020 20:31

herkes hazır olsun tabi buna...ben hala millet nasıl hatırlıyor o kadar soruyu aklım almıyor...

fleabag
Yasaklı
17 Ekim 2020 20:35

Bence hatırlamak oldukça basit. Tüm dikkatimizle yanıt verdiğimiz sorular sonuçta. Mesela ben kontrol ederken kendimi sınav anında gibi hissettim, o an ne düşündüğümü bile hatırladım.

Bazi ekstrem durumlarda emin olunamayabilir ama o da olsa olsa birkaç soru eder.

17 Ekim 2020 20:43

Hayır düşünmüyorum ne hesapladıysam o gelecek.

orion07
Genel Müdür
17 Ekim 2020 20:49

hissetmen normal, olabilitesi var.

fleabag, 4 yıl önce

Bence hatırlamak oldukça basit. Tüm dikkatimizle yanıt verdiğimiz sorular sonuçta. Mesela ben kontrol ederken kendimi sınav anında gibi hissettim, o an ne düşündüğümü bile hatırladım.

Bazi ekstrem durumlarda emin olunamayabilir ama o da olsa olsa birkaç soru eder.

furkangs
Yasaklı
17 Ekim 2020 20:50

Doğuda endüstri Mühendisliği okumuş eksi sözlük yazari kız 90 bekliyorum diyor ama 13 boşu varmış matten nasıl oluyor

işinebak
Yasaklı
17 Ekim 2020 21:06

Merak etme şurada birkaç gün sonra herkes boyunun ölçüsünü alacak...Bu sınava çok çalıştım ama emeklerimin karşılığını alamayabilirim.üniversite sınavına bu kadar çalışmamıştım...

furkangs, 4 yıl önce
Doğuda endüstri Mühendisliği okumuş eksi sözlük yazari kız 90 bekliyorum diyor ama 13 boşu varmış matten nasıl oluyor

gtot
Kapalı
17 Ekim 2020 21:09

Türkçesi ve genel kültürü iyidir belki

furkangs, 4 yıl önce

SVL-IRMAK
Kapalı
17 Ekim 2020 21:12

Evet düşünüyorum.çünkü cevaplar yayınlandığı gün sadece gk e baktım.gy cesaret edip bir anda bakamadım.10 günlük süreye yayarak yavaş yavaş baktım.komik ama aynen o şekilde yaptım.çünkü yanlışları geçtim boşlarımın nerdeyse tamamı gy kısmında yer alıyor..burda arkadaşlar 2 ye ayrılmış bir grup diyorki ümit var.bir gurup diyorki boşuna hayallerle gerçekleri birbirine karıştırmayın diyor.bu nedenle kafam allak pullak.sanki sonuç beklediğimden 10 puan düşük yada 10 puan yüksek gelecekmiş algısına girdim.normalde geçmiş yıllarda olsa yaptığımın 2 aşağısı ya da 2 yukarısı geliyor der geçerdim.bu memurlar.net bana yaramadı gibi:):):)

xydsx
Kapalı
17 Ekim 2020 21:18

hayır.

eemsoru
Aday Memur
17 Ekim 2020 21:20

İyi de cevaplar altta göründüğü için sonuöta sınav anında değiliz bakonca evetdogru bu diyoruz. Çoğu kişi evetdogru bu diyip soruyu doğru kabul ediyor. Çok iyi hatırlayanlar olabilir ama onkar hariç 3 4 net düşük gelecek.
fleabag, 4 yıl önce

furkangs
Yasaklı
17 Ekim 2020 21:31

Olabilir . Gtsn nick mi değiştirdin
gtot, 4 yıl önce

Türkçesi ve genel kültürü iyidir belki

babacanvolkan
Aday Memur
17 Ekim 2020 21:45

Matematikten sonuca ulaştığı şıkları işaretlemiştir sadece. GK iyi ezberlemiştir. Türkçe paragraf anlam vb sorulara da alışkınsa olabilir tabi.

furkangs, 4 yıl önce

Akrcsrpl
Aday Memur
17 Ekim 2020 22:14

Ben de acaba kaydırma yaptım mı acaba yanlış işaretleme yaptım mı o tarz şeyleri çok düşünüp korkuyorum kendi kendime

Engineering80
Aday Memur
17 Ekim 2020 22:21

Ben bunun için ilk kontrolde cevapları kapatarak kontrol ettim netimde çok sapma olacağını çok düşünmüyorum.
eemsoru, 4 yıl önce
İyi de cevaplar altta göründüğü için sonuöta sınav anında değiliz bakonca evetdogru bu diyoruz. Çoğu kişi evetdogru bu diyip soruyu doğru kabul ediyor. Çok iyi hatırlayanlar olabilir ama onkar hariç 3 4 net düşük gelecek.

gtot
Kapalı
17 Ekim 2020 22:36

söylediğinin konuyla ne alakası var

furkangs, 4 yıl önce
Olabilir . Gtsn nick mi değiştirdin

babacanvolkan
Aday Memur
17 Ekim 2020 22:39

Ben de öyle yaptım hatırlamadan açmadım çoğu u da hatırladım bir ikisi sadece emin olamadım ama onları da hesaplamaya katmadım. Ama beklemek çok sıkıyor insanı açıklansaydı bir an önce iyiydi.
Engineering80, 4 yıl önce
Ben bunun için ilk kontrolde cevapları kapatarak kontrol ettim netimde çok sapma olacağını çok düşünmüyorum.

furkangs
Yasaklı
17 Ekim 2020 22:44

İkm hakkında konuştuk ordan hatırladım
gtot, 4 yıl önce

söylediğinin konuyla ne alakası var

oguzhaner
Şef
17 Ekim 2020 22:47

Hayır.

fleabag
Yasaklı
17 Ekim 2020 22:49

Nasıl böyle emin olabiliyorsunuz?

oguzhaner, 4 yıl önce

Hayır.

iibfli hukukcu
Aday Memur
17 Ekim 2020 23:13

GY de hatırlamadığım 14 soru vardı 14ü de yanlış çıkmaz inşallah çok korkuyorum çok

Toplam 60 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi