Editörler : hugo.almeidaKubil ay
17 Ekim 2020 22:14   

Okuduğunuz bölümden pişman misiniz
Keşke şu bölümü okuysaymisim dediginiz bölüm var mı ??
18 Ekim 2020 11:37

orion07
Genel Müdür

pişman olmayan adam burada olmaz ki.

18 Ekim 2020 11:51

gtot
Kapalı

açıktan lojistik yönetimi okumadığıma bile pişmanım. 2015/2 de manisa soma devlet demiryollarına atanmış şuan izmirde çayımı içiyordum

18 Ekim 2020 13:59

Kamilc1
Memur

pişman olmayan adam burada olmaz ki.

orion07, 1 yıl önce - Alıntıya git
İşte hangi bolumden pismansin
18 Ekim 2020 14:00

BilinmeyenKullanıcı
Yasaklı

EEMyim hemşire olmadığıma pişmanım 50 kere atanmıştım şimdiye

18 Ekim 2020 14:12

orion07
Genel Müdür
İşte hangi bolumden pismansin
Kamilc1, 1 yıl önce - Alıntıya git

öyle sormamışsın ki.

18 Ekim 2020 14:14

Kamilc1
Memur

öyle sormamışsın ki.

orion07, 1 yıl önce - Alıntıya git
Soruyu tam okuyun lutfen
18 Ekim 2020 14:20

orion07
Genel Müdür
Soruyu tam okuyun lutfen

Okuduğunuz bölümden pişman misinizKeşke şu bölümü okuysaymisim dediginiz bölüm var mı ??

18 Ekim 2020 14:21

Mechanical1
Aday Memur

Evet

18 Ekim 2020 15:43

Burak2019
Şef

mühendisim. Tıp yazmadığım için pişmanım.

18 Ekim 2020 15:49

Kamilc1
Memur

Burak2019, 1 yıl önce - Alıntıya git
Tutuyor muydu ??
18 Ekim 2020 15:50

kravatlarınsaltanatı
Şef

İletişim mezunuyum.

Sektörün hali ortadayken bu bölümleri açan cahil toy çocukların bir umutla bitirip işsizlik ve köpeklik arasında gidip gelmesine sebep olan hala devamlı mezun pompalayan herkesin gözüne dizine dursun.

18 Ekim 2020 15:53

kravatlarınsaltanatı
Şef

Burak2019, 1 yıl önce - Alıntıya git

Yalnız tıp kazanıp da gitmemiş olup neticede işsiz kalmak da ancak peygambere bıçak çekip alınan bir bedduanın neticesi olabilir.

Cidden geçmiş olsun.

18 Ekim 2020 16:00

turkishmonk
Kapalı

2000lerin başında çeşme akarken mühendislik okuduk, kesemizi doldurduk.

sular hafiften kesilmeye başlarken de devlete geçiş yapıyoruz.

bugünlerin geleceği taa 2013 yılından belliydi.

2013 sonrası mühendislik okuyanlar hiç ağlamasın.

18 Ekim 2020 16:50

Burak2019
Şef
Tutuyor muydu ??

evet tutuyordu

18 Ekim 2020 20:28

orion07
Genel Müdür

turkishmonk, 1 yıl önce - Alıntıya git

Yaş kaç?

18 Ekim 2020 20:45

kreutzersonat
Kapalı

turkishmonk, 1 yıl önce - Alıntıya git
Şunu bende yapmak isterdim özelden zevk alıp sonra devleti denemek güzel bir deneyim olsa gerek. Özelde çalışmayı daha çok isteyip şartlardan dolayı KPSS'ye mecbur kalanlar adına çok üzgünüm.
18 Ekim 2020 22:07

turkishmonk
Kapalı
Şunu bende yapmak isterdim özelden zevk alıp sonra devleti denemek güzel bir deneyim olsa gerek. Özelde çalışmayı daha çok isteyip şartlardan dolayı KPSS'ye mecbur kalanlar adına çok üzgünüm.
kreutzersonat, 1 yıl önce - Alıntıya git

@kreutz bakacağız. memurluk sarmazsa bırakırım.

@orion yaşımı söyleyemem. geçmişte verdiğim bilgilerden dolayı forumdan 1 kişi zaten buldu beni linkedin'den. iki günde bir mesaj atıyor abi iş var mı diye. yaşı da verirsem önünü alamam bunların.

18 Ekim 2020 22:14

Shurümeysa
Aday Memur

Sosyal hizmet okudum aşırı pişmanım okumayın pismanliktir. Şimdi hemşire olsaydım çoktan atanmıştıatanmıştır. İşin kötü tarafı üstüne bir de yüksek lisans yapıyorum maksat boş durmadan işsizliğimi unutmak!

18 Ekim 2020 22:27

Tornacı44
Aday Memur
Mak. Mühendisiyim bir umut KPSS hazırlandım 10-11 ayımı verdim. Abartmıyorum eşşek gibi çalıştım Aslan gibi yemek için bırak aslanı eşşeğe hasret kaldık . Bugün bir işe gittim daha doğrusu havalandırma işi usta ile birlikte ben mühendisim demi ama baca söktüm işçi gibi çalıştım en sonunda mühendis bey bi yardım et dediler makinanın üstüne çıkarken düştüm ve omuzum çıktı . Bu yaşıma kadar ağaca bile çıkmamışımdır.Kimsenin umurunda olmadım aradım babamı geldi beni aldı hastaneden yazıyorum bunları :) makinaya çıkmak veya bacayı sökmek zoruma gitmedi yanlış anlaşılmasın sakın ama insanların umurunda olmamak zoruma gitti sadece . Ben devlete atanıp yatmak istemiyorum ama rahat olmak istiyorum işimi rahat idame ettirmek istiyorum. Keşke devletimiz özelleşen sektörü yada özel sektörü iyi denetlese bizim hakkımızı hem madden hem manen korusa kollasa ama nerde işverenin insafına kalmışız çalışma saatimiz çalışma şeklimiz ne mezunu nere mezunu olursan ol farketmez bunlar iyileştirilse insanlar KPSS ye bu kadar saldırmaz bence çünkü bunlar yapılacak şeyler . Patron ayda milyon dolar kazanacak mühendise asgari ücret verecek ne kadar ahlaklı bu . Beş yıl çalış alacağın 5 bin . Polis maaşı 6-7 bin sanırım bekçi maaşı yine o civardadır . Alsınlar gözüm yok sadece zoruma gidiyor ben iyi şartlar altında iyi şekilde mesleğimi icra etmek istiyorum sadece . Devlet özel farketmez . Memleketime faydam olsun ailem gurur duysun dedim mühendislik hayalimde vardı gittim okudum derece ile mezun oldum ama keşke hemşirelik yada matematik öğretmenliği okusaymışım diyorum atanırım özel ders veririm dersanede çalışırım felan . Artık yavaş yavaş içim kararıyor gerçekten arkadaşlar içimden birşey yapmak gelmiyor hani yurtdışı imkanım olsa direk giderim mevcut düzel dahilinde mevcut düzene katkım olsun istemiyorum artık yoruldum sınav sonucu gelecek 81-82 dayımızda yok boşa gidecek 1 senelik emeğim . Allah kimsenin emeğini boşa çıkarmasın inşallah daha diyecek çok şey var ama neyse çok uzun oldu hakkınızı helal edin okuduysanız
18 Ekim 2020 22:55

matematikççi
Kapalı

sınıf öğretmenliği okumadığım için pişmanım.

Toplam 283 mesaj
12345678910111213»