Editörler : hugo.almeidaKubil ay
«3456789101112131415
23 Aralık 2020 01:00

Dark b
Memur

iyiki muhendisligi birakip onlisans saglik okumusum

23 Aralık 2020 12:30

Kamilc1
Memur

iyiki muhendisligi birakip onlisans saglik okumusum

Dark b, 1 yıl önce - Alıntıya git
Hangi bölüm atandiniz mi
23 Aralık 2020 14:51

Dark b
Memur
Hangi bölüm atandiniz mi
Kamilc1, 1 yıl önce - Alıntıya git

atandim rontgen

23 Aralık 2020 16:29

özelegitim ögretmeni
Şef
Özel Eğitim Öğretmenliğini bitirdim. Pişman değilim iyi ki okumuşum bu bölümü. Ekim'de mezun oldum. Hiç tecrübem olmamasına rağmen bir sürü kurumdan teklif aldım. Beğendiğim bir rehabilitasyon merkezinde hemen işe başladım.58 gündür çalışıyorum.3500 liraya anlaştım. Haftada 40 derse giriyorum 2 gün tatil.Atamaya gelecek olursak Kpss p10 puanım 67 bu düşük puanla bile (bir sıkıntı çıkmazsa) 40 bin öğretmen ataması olursa atanıyorum. Belki ilk atamada belki de ikinci atamada.Her sene 40 bin alıyorlar zaten o yüzden kesin gözüyle bakıyorum atanmaya.
24 Aralık 2020 14:33

atanamayanaktuer
Aday Memur

Hocam 2019 puanınızı kullanmadinizmi?? Çok iyi yani alandan bu sıralama, her türlü bir kurum olurdu

Hayalperesthemşire, 1 yıl önce - Alıntıya git

Sadece kendimi denemek için gy gk kısmına girdim:dolayısıyla oradan da bu puanı kullanamıyorsun.Tecrübeler acıdır ama insani olgunlaştırır.Hatalarımızdan ders ala ala yolumuza devam edeceğiz.

24 Aralık 2020 16:58

hakikititanik
Aday Memur

Fransız dili ve edebiyatı bitirdim. Keşke hiç okumasaydım iş hayatına girseydim.

24 Aralık 2020 17:38

savunmadım
Yasaklı

Ben de İnşaat Mühendisiyim doğruyu söylemek gerekirse okuduğuma pişmanım. 90+ alıyorsun atanma umudu yok, özele bakıyorsun askeri ücrete robot arıyorlar teknik ofis bil, statik bil, saha bil, evrak işlerini hallet ama askeri ücret alacaksın üstüne pazarları bile çalışacaksın. İnşaatçılar boşuna KPSS çalışmıyor ama bir bakıma da boşuna çalışıyorlar. Daha fazla yorum yapmaya gerek yok..

NihatB, 1 yıl önce - Alıntıya git

Asgarî ücrete askeri ücret diyen inşaat mühendisi...

4 yıl üniversite okumuş adam... Ziraat Bankasında maaş sırasında bekleyen moruklar gibi "askeri ücrete talim guzum" diyor.

Bu adamın GENEL KÜLTÜR/Genel Yetenek sınavında başarılı olma şansı var mı? Sen atanma kardeşim haydi memlekete polis de lazım..

26 Aralık 2020 01:02

Hannibalın Kuzusu
Memur
Çok pişmanım. SAĞLIK YÖNETİMİ bölümünü bitirdim, tercih günlerine geri dönüp keşke silebilsem tercih listemden. Burayi okuyan varsa yazıyorum sakına bu bölümü okumayın. Lise mezunlarının yaptığı hasta danışmada bile iş bulamıyorsunuz
26 Aralık 2020 11:02

stajyertekniker
Kapalı
Çok pişmanım. SAĞLIK YÖNETİMİ bölümünü bitirdim, tercih günlerine geri dönüp keşke silebilsem tercih listemden. Burayi okuyan varsa yazıyorum sakına bu bölümü okumayın. Lise mezunlarının yaptığı hasta danışmada bile iş bulamıyorsunuz
Hannibalın Kuzusu, 1 yıl önce - Alıntıya git

rehberlikçilerin bitirince başmüdürlüğe kadar yükselirsin diyip şişirdiği bölümlerden

lise-önlisans sağlıkçıların açıktan kademe yükselmek için bitirdiği bir bölüm

26 Aralık 2020 11:05

savunmadım
Yasaklı
Hannibalın Kuzusu, 1 yıl önce - Alıntıya git

Bu bölümü neye güvenip okudu onca insan? Gerçekten merak ediyorum. Kamuya alım yok, kılavuzda adı bile yok.

30 Aralık 2020 13:57

Kamilc1
Memur
Özel Eğitim Öğretmenliğini bitirdim. Pişman değilim iyi ki okumuşum bu bölümü. Ekim'de mezun oldum. Hiç tecrübem olmamasına rağmen bir sürü kurumdan teklif aldım. Beğendiğim bir rehabilitasyon merkezinde hemen işe başladım.58 gündür çalışıyorum.3500 liraya anlaştım. Haftada 40 derse giriyorum 2 gün tatil.Atamaya gelecek olursak Kpss p10 puanım 67 bu düşük puanla bile (bir sıkıntı çıkmazsa) 40 bin öğretmen ataması olursa atanıyorum. Belki ilk atamada belki de ikinci atamada.Her sene 40 bin alıyorlar zaten o yüzden kesin gözüyle bakıyorum atanmaya.
özelegitim ögretmeni, 1 yıl önce - Alıntıya git
+
30 Aralık 2020 14:05

karahallıgil
Aday Memur

Uluslararası İlişkiler pişmanım hem de çoook

30 Aralık 2020 14:11

karahallıgil
Aday Memur

Türkiye'de bazı üniversite ve bölümler hariç üniversite okumak pişmanlıktır. Keşke üniversite yerine bir ustanın yanına çırak gireydim hiç olmazsa bir mesleğim olurdu, ama çok geç keşke demek bize fayda getirmiyor maalesef...

30 Aralık 2020 14:12

E.R.W.
Memur

Harita müh,hayatımı bitirdi.Kendim ettim kendim buldum.

30 Aralık 2020 14:17

Kamilc1
Memur

Türkiye'de bazı üniversite ve bölümler hariç üniversite okumak pişmanlıktır. Keşke üniversite yerine bir ustanın yanına çırak gireydim hiç olmazsa bir mesleğim olurdu, ama çok geç keşke demek bize fayda getirmiyor maalesef...

karahallıgil, 1 yıl önce - Alıntıya git
Ne okudunuz?
30 Aralık 2020 14:29

sadeceren
Kapalı

Üniversiteye yazılmadan önce bir yerde çalışıyordum lise mezunu olarak keşke ayrılmasaydım ordan. kurum içinde yükselir bir yandan da işletme okurdum açıktan. miss...sonrada buraya girer 'gişe, yurt vs memurluğunun ne kadar hayati olduğunu ve uzmanlığıma girdiğğini 4001 in mesleğime saldırdığını' söyler troll point kasardım:D

30 Aralık 2020 14:34

khamul
Aday Memur

Elektrik-elektronik mühendisiyim.bu bölümü okuyacağıma keşke öğretmenlik okusaydım diyorum.mezun olduğumdan beri pişmanlık yaşıyorum.kpssden 89.4 aldım.son umudum kpss yoksa gidip vasıfsız olarak çalışacağım.elimde başka bir şey kalmadı.

30 Aralık 2020 17:33

ÖZGE GÜRLEYEN
Aday Memur

ululslararası ilişkiler mezunuyum. cok pişmanıımmmmm..

30 Aralık 2020 17:36

kartal14789
Aday Memur

matematik öğretmeni olmadığıma çok çook pişmanım

30 Aralık 2020 17:44

Kamilc1
Memur

matematik öğretmeni olmadığıma çok çook pişmanım

kartal14789, 1 yıl önce - Alıntıya git
Ne okudunuz
Toplam 283 mesaj
«3456789101112131415