Editörler : Mehmet Balci
18 Ekim 2020 13:36

BilinmeyenKullanıcı
Şube Müdürü
İyi taraflarından bak hocam katkısı çok kendinden önce çalışacağın kuruma faydalı olursun bir adım öne geçersin devlette çalışıyorsak devlete faydamız olur vs. Her sınav para karşılığı öyle düşünürsek. Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez:)
kreutzersonat, 1 ay önce - Alıntıya git

İngilizce olarak gerçekten faydalı olanı almak isteseler yds değil toefl ya da ielts sınavı isterdi. YDSnin çok fazla bir faydası olmadığını düşünüyorum.Toefl sınavı niye istemiyor çünkü YDS sınavını ÖSYM yapıyor para oraya akıyor

18 Ekim 2020 13:38

kreutzersonat
Memur

İngilizce olarak gerçekten faydalı olanı almak isteseler yds değil toefl ya da ielts sınavı isterdi. YDSnin çok fazla bir faydası olmadığını düşünüyorum.Toefl sınavı niye istemiyor çünkü YDS sınavını ÖSYM yapıyor para oraya akıyor

BilinmeyenKullanıcı, 1 ay önce - Alıntıya git
Gerekli olduğu yerde onla alınsın karşı değilim ama onun fiyatlarından haberiniz vardır heralde :) orda kim kazanıyor bilmiyorum.
18 Ekim 2020 13:40

BilinmeyenKullanıcı
Şube Müdürü
Gerekli olduğu yerde onla alınsın karşı değilim ama onun fiyatlarından haberiniz vardır heralde :) orda kim kazanıyor bilmiyorum.
kreutzersonat, 1 ay önce - Alıntıya git

Vagon Li olayını bilir misin.Türkçenin korunması taraftarıyım.Kurumlarda ingilizce yazılar elbette olur onu da çeviriciden çevirriz sınav çok gerekli değil .:D

18 Ekim 2020 14:04

kreutzersonat
Memur

Vagon Li olayını bilir misin.Türkçenin korunması taraftarıyım.Kurumlarda ingilizce yazılar elbette olur onu da çeviriciden çevirriz sınav çok gerekli değil .:D

BilinmeyenKullanıcı, 1 ay önce - Alıntıya git
Biliyorum. Anladım sizi
Toplam 44 mesaj

ANKET
Bir kamu çalışanı olarak öğlen yemeği yiyor musunuz?