Editörler : afulutas
27 Ekim 2020 23:58

Yener73
Aday Memur

Klavyeyi hızlı yazınca mühendis mi oluyorsunuz ? İstifa etmeden önce çıkar yavrucuğum şu dosyayı deseydin başına ne gelirdi bi deneseydin istersen, hem katiplik bu kadar iyi

Övüyorsun da neden istifa ettin ? Yaz bakalım yavrucuğum şu kararları

Kemall4567, 1 ay önce - Alıntıya git

ben her gün deniyorum. bir şey olduğu yok. görevi gereği talimatlarıma uyuyor bizim mübaşir. başlarda senin gibi asiydi zamanla adam oldu.

bu arada hakimin çorabının teki kaybolmuş dışarı çık da bi çift al gel ahahaha

28 Ekim 2020 11:21

Kemall4567
Aday Memur

ben her gün deniyorum. bir şey olduğu yok. görevi gereği talimatlarıma uyuyor bizim mübaşir. başlarda senin gibi asiydi zamanla adam oldu.

Yener73, 1 ay önce - Alıntıya git

Mübaşirlerden biri sana parmak mı attı ?

28 Ekim 2020 14:58

Kemall4567
Aday Memur

Bu kadar kendine güveniyorsun ver nerde çalıştığını bilgilerini geleceğim yanına,hadi bakalım edit (küfür yasak) *** seni

28 Ekim 2020 19:46

Teknisyen 4.0
Memur

Kaplumbağa ya ve yener73 e zamanında iyi göçürtmüşler anlaşılan...Bu kadar yaygara koparttıklarına göre...

28 Ekim 2020 21:39

Canbayw
Aday Memur
Ya arkadaş en düşük memur maaşını adliye personelleri alıyor bundan dert yanacağına gidip kendi personelinle 100-150 fark var kavgası yapıyorsun
28 Ekim 2020 21:46

afulutas
Editor

Kaplumbağa ve kemall4567 forum içinde ki küfürleri nedeniyle 10 gün süre ile cezalandırıldılar.

28 Ekim 2020 21:47

afulutas
Editor

Yener73, 1 ay önce - Alıntıya git

Seni de uyarıyorum tekrarı halinde sen de ceza alacaksın.

29 Ekim 2020 03:02

Yener73
Aday Memur

Kaplumbağa ya ve yener73 e zamanında iyi göçürtmüşler anlaşılan...Bu kadar yaygara koparttıklarına göre...

Teknisyen 4.0, 1 ay önce - Alıntıya git

bu mübaşir parçasına cezai işlem talep ediyorum. bizi uyarıyorsun da bu şahsı neden uyarmıyorsun afulutas ?

30 Ekim 2020 14:22

mengenlix
Aday Memur

Seni de uyarıyorum tekrarı halinde sen de ceza alacaksın.

afulutas, 1 ay önce - Alıntıya git
Sayın yönetici bu yener73 denilen şahıs sürekli böyle kaos yaratacak postlar atarak küfürlü mesajlara zemin hazırlamaktadır. Kendisinin forum sayfasından kalıcı olarak atılmasını talep ediyorum.
09 Kasım 2020 03:40

MÜBAŞİR ADAM
Aday Memur

bu mübaşir parçasına cezai işlem talep ediyorum. bizi uyarıyorsun da bu şahsı neden uyarmıyorsun afulutas ?

Yener73, 4 hafta önce - Alıntıya git

Bence bu adamın *** veya *** vakti zamanın da bir mübaşirle gayrimeşru bir ilişki yaşamış olabilir,yoksa neden bu mübaşir düşmanlığı

Edit: Milletin namusuna dil uzatmakta nedir terbiyesiz.

Editör: afulutas

09 Kasım 2020 12:47

Yener73
Aday Memur

Bence bu adamın *** veya *** vakti zamanın da bir mübaşirle gayrimeşru bir ilişki yaşamış olabilir,yoksa neden bu mübaşir düşmanlığı

Edit: Milletin namusuna dil uzatmakta nedir terbiyesiz.

Editör: afulutas

MÜBAŞİR ADAM, 3 hafta önce - Alıntıya git

insan herkesi kendi gibi bilirmiş. ***, ***ı, ***i ve varsa *** ** **** sanırım. o yüzden herkesin de **** **** kendi *** ve **"n gibi görüyorsun. valla **** bireylerini ben ***** öfkeni başkasına yansıt. ha isterlerse kapım her zaman açık o ayrı.

Edit: milletin namusuna dil uzatmakta nedir terbiyesiz.

Editör : afulutas

09 Kasım 2020 21:33

Pr0tezBacaklıÇekirge
Kapalı

Söylediğinde haksız değilsin ama yanlış ifade ediyorsun. Mutlaka her işin kendine göre bir zorluğu vardır. Odacısından mübaşirine hatta stajyerin bile kendine göre görevleri var ve üzerine düşen ne ise yapıyorlar. Herkes objektif olarak yaklaşırsa katibin oradaki işi yürüten kişi olduğunu bilir. Hakim veya savcıdan sonra oradaki sorumlu kişidir. İşi asıl yapan kişidir. Bana kalırsa da diğer adliye personelinden daha fazla maaşı hak ediyoruz. Arkadaşın dediği gibi hem iş yükü hem sorumluluğu çok fazla. Altında imzamız olmadan bir evrak teslim dahi alınamadığı gibi her işi yapan asıl kişi konumundayız. Yalnız bu dediğim diğer personelin emeğine saygısızlık anlamına gelmiyor.Velhasıl daha çok işe daha çok maaş istemekte haklıyız. Lakin mesele maaş konusuna gelene kadar çok daha önemli sorunlar var. Kadro meselesi gibi. Mobbing gibi.

Umarım sorunlar bir yerden düzelmeye başlar yeni yılda. Bakalım başımıza neler gelecek. Herkese bol şans!

09 Kasım 2020 21:39

Pr0tezBacaklıÇekirge
Kapalı

Bu arada arkadaşlar yaptığınız TCK 125/1-2 kapsamında suç, bu ne küfürdür böyle? :) dilerseniz birbirinizi şikayet edip tazminat davası açabilirsiniz, savcılıkta çalışan biri yardımcı olabilirim :P

12 Kasım 2020 11:04

karamut
Aday Memur

tabi klavye kullanan 65 le torpil bulup yerleşenlerse kpss ile 90 alandan daha üstün olmalı öyle mi

12 Kasım 2020 14:28

CBS
Şef
Seviye git gide düşüyor. Gücümüz başkasına yetmiyor birbirimize saldırıyoruz :)
12 Kasım 2020 14:41

afulutas
Editor
Seviye git gide düşüyor. Gücümüz başkasına yetmiyor birbirimize saldırıyoruz :)
CBS, 2 hafta önce - Alıntıya git

Hakaret eden her iki üyeyi de 10 gün süreli olarak cezalandırdım. Tekrarı halinde üyelikleri iptal edilecektir.

Seviyeyi gerçekten yerin dibine düşürdüler. Mesajları sonradan fark ettim. Yani şurada çalışan adliyecilerin birbirlerinin anasına bacısına karısına küfür etmesi kadar üzüntü verici bir durum olamaz.

12 Kasım 2020 14:44

afulutas
Editor

Bu arada arkadaşlar yaptığınız TCK 125/1-2 kapsamında suç, bu ne küfürdür böyle? :) dilerseniz birbirinizi şikayet edip tazminat davası açabilirsiniz, savcılıkta çalışan biri yardımcı olabilirim :P

Pr0tezBacaklıÇekirge, 3 hafta önce - Alıntıya git

Klavye başında yazarken çok rahatlar ama işte şikayet olunca tutuşuyorlar yok ben öyle demedim ben yazmadım ben söylemedim falan tarzında.

Sanıyorlar ki bizi kimse bulamaz ama bilmiyorlar ki şikayet durumunda ip adresleri ilgili birimlerle paylaşılıyor.

Dediğiniz gibi tamamen suç içerikli paylaşımlar idi.

12 Kasım 2020 18:12

CBS
Şef

Hakaret eden her iki üyeyi de 10 gün süreli olarak cezalandırdım. Tekrarı halinde üyelikleri iptal edilecektir.

Seviyeyi gerçekten yerin dibine düşürdüler. Mesajları sonradan fark ettim. Yani şurada çalışan adliyecilerin birbirlerinin anasına bacısına karısına küfür etmesi kadar üzüntü verici bir durum olamaz.

afulutas, 2 hafta önce - Alıntıya git
Eline sağlık üstadım...
Toplam 38 mesaj

ANKET
Bir kamu çalışanı olarak öğlen yemeği yiyor musunuz?