Editörler :
20 Ekim 2020 09:33   

Yardımcı olursanız çok dua ederim

Arkadaşlar bir arkadaşım elektrik mühendisi olarak geçen sene eüaş'a atandı güv. soruşturması sebepsiz yere olumsuz olunca dava açtı o arada yapılan hiçbir alıma başvurmadı çevre şehircilik alımına mesela ısrar etmeme rağmen kul hakkına girmemek için ama dava sonuçlanmayınca en son puanı yanmasın diye artık vgm başvurmak zorunda kaldı . ama şu an davayı kazandı hem eüaş hem de vgm ikisi de memlekete yakın şehirler değil biri merkez biri taşra baraj siz olsaydınız hangisini tercih ederdiniz çalışma koşulları tayin olsun şimdiden çok teşşekür ederim Allah razı olsun sizlerden

20 Ekim 2020 11:49

havasoguk
Aday Memur

neyse cevap verecek kimse yok herhalde

20 Ekim 2020 11:55

gel desem.
Kapalı

ya aslında şöyle söyleyim ben olsam kırsal yeri tercih ederim siz sanırım tercıh aşamasındasınız

20 Ekim 2020 12:07

gel desem.
Kapalı

bu arada sizde niğdedesınız sanırım burdamısnz

20 Ekim 2020 14:17

havasoguk
Aday Memur

ya aslında şöyle söyleyim ben olsam kırsal yeri tercih ederim siz sanırım tercıh aşamasındasınız

gel desem., 1 ay önce - Alıntıya git

evet ben Niğdedeyim ben Şanlıurfalıyım ama kit detayin zor oluyormuş vgm de zor diyorlar kararsız kaldık

20 Ekim 2020 17:31

gel desem.
Kapalı

Bence kararsızlık kötü en kötü karar en iyi kararsızlıktan yeğdir yinede sizin fikriniz bu arada kon

31 Ekim 2020 16:52

İnsatmhnds
Memur
Bir elektrik mühendisi tabiki eüşa atanmalı. Çok net.
02 Kasım 2020 14:59

havasoguk
Aday Memur
Bir elektrik mühendisi tabiki eüşa atanmalı. Çok net.
İnsatmhnds, 4 hafta önce - Alıntıya git

öyle de 8 snedir tayin olamayan var

06 Kasım 2020 01:26

sistembozuk
Şube Müdürü

öyle de 8 snedir tayin olamayan var

havasoguk, 4 hafta önce - Alıntıya git

Tayin işi maalesef genel sorun. Arkadaşınızın ne istediği ve neyi tercih etmek istediği daha önemli. Özlük hakları benzer olsa gerek. Arkadaşınız Merkezde mi mutlu olur yoksa Merkezden saatlerce uzaklıkta bir taşrada mı. Bu sorunun cevabı doğru bir karar almasında yardımcı olur diye düşünüyorum.

Toplam 8 mesaj

ANKET
Bir kamu çalışanı olarak öğlen yemeği yiyor musunuz?