Editörler : ayşegül bgm
20 Ekim 2020 19:59   

Memurlar net haber yap 18 bin sağlıkçı alımı ne oldu
18 bin alım yapılmalı ve saglikcilarin yükü hafiflemeli memurlarnet haber yap artik
20 Ekim 2020 20:00

keskinkılınç
Aday Memur
2018-2020 fark etmez herkes destek atmalı sesimizi duyurmaliyiz
20 Ekim 2020 21:26

Dalilalia
Aday Memur

Hocam duyduğuma göre alımlar için 2020 kpss sonucu bekleniyormuş ve kasımın ikinci haftasından sonra klavuz yayınlanacakmış ama bu sadece benim duyumum kesin bir bilgim yok

21 Ekim 2020 15:10

Onurunuz
Aday Memur

https://kamuisilanlari.net (Personel alımı sekmesi)

21 Ekim 2020 16:29

Narkotım
Aday Memur

Hocam duyduğuma göre alımlar için 2020 kpss sonucu bekleniyormuş ve kasımın ikinci haftasından sonra klavuz yayınlanacakmış ama bu sadece benim duyumum kesin bir bilgim yok

Dalilalia, 1 ay önce - Alıntıya git
Kardeşim o zaman ön lisansıda beklerler
21 Ekim 2020 20:15

Alimbeyoglu
Aday Memur
Bence alım 2021 Ocak gibi olur bütçe görüşmeleri oluyor şuan yeni bütçe 1 ocaktan sonra kullanılmaya başlıyor
21 Ekim 2020 20:57

cnm657
Aday Memur

Bakan alım için bu yıl olucağını söyledi.Tabi 1-2hafta içinde alımı açıklıcaz da demişti.Tutarsız açıklamalr ama bu yıl alım olur ümidindeyim sağlıkçılarda vaka ve vefat sayıları çok arttı.Bu kadar beklenmemeli!

21 Ekim 2020 21:03

Yaes1212
Memur
Bence alım 2021 Ocak gibi olur bütçe görüşmeleri oluyor şuan yeni bütçe 1 ocaktan sonra kullanılmaya başlıyor
Alimbeyoglu, 1 ay önce - Alıntıya git
Ne alaka ya bakan kendi ağzıyla bu yıl içinde alıma gitmiş olucaz dedi uydurmayın
21 Ekim 2020 21:48

Alimbeyoglu
Aday Memur
Ne alaka ya bakan kendi ağzıyla bu yıl içinde alıma gitmiş olucaz dedi uydurmayın
Yaes1212, 1 ay önce - Alıntıya git
Birader bu benim görüşüm ister katılırsın ister katılmazsın 1.5 aydır alım olucak diye konuşuyorsun birşey olduğu yok bakan ucu açık bir açıklama yaptı ama senin haddine değil benim yorumumu değerlendirmek sen kimsin ben iktisat 4.sınıf öğrencisiyim işleyişi biliyorum alım içim maliyeyle görüşülüyor ki şu an yeni yılınbütçesi yapılıyor her yılbütçe ile planlanıyor alımlar bu sene olağanüstü bir dönem oldu haddinden fazla eleman alındı size kalsa güya 2018 kpss lisans ile alım yapılıcaktı yarın 2020 sonuçları ilan edilecek hangimizinki daha tutarlı
21 Ekim 2020 22:59

Yaes1212
Memur
Birader bu benim görüşüm ister katılırsın ister katılmazsın 1.5 aydır alım olucak diye konuşuyorsun birşey olduğu yok bakan ucu açık bir açıklama yaptı ama senin haddine değil benim yorumumu değerlendirmek sen kimsin ben iktisat 4.sınıf öğrencisiyim işleyişi biliyorum alım içim maliyeyle görüşülüyor ki şu an yeni yılınbütçesi yapılıyor her yılbütçe ile planlanıyor alımlar bu sene olağanüstü bir dönem oldu haddinden fazla eleman alındı size kalsa güya 2018 kpss lisans ile alım yapılıcaktı yarın 2020 sonuçları ilan edilecek hangimizinki daha tutarlı
Alimbeyoglu, 1 ay önce - Alıntıya git
Ohooo iktisat 4. Sınıf öğrencisiymiş abi çok pardon ya sen nasıl bi cevhersin hatta sen hiç okulu bitirmekle uğraşma biz seni direkt maliye bakanı yapalım:D hey allahım ya aynen aynen senin dediğin gibi olur...
22 Ekim 2020 02:58

atanamayanhemsireniz
Memur
Ohooo iktisat 4. Sınıf öğrencisiymiş abi çok pardon ya sen nasıl bi cevhersin hatta sen hiç okulu bitirmekle uğraşma biz seni direkt maliye bakanı yapalım:D hey allahım ya aynen aynen senin dediğin gibi olur...
Memurlar.net açtığım konuları kapatıyor yorumları siliyor. Öğretmenler sitesine yazmayın arkadaşlar.
22 Ekim 2020 06:40

Yaes1212
Memur
Memurlar.net açtığım konuları kapatıyor yorumları siliyor. Öğretmenler sitesine yazmayın arkadaşlar.
atanamayanhemsireniz, 1 ay önce - Alıntıya git
Arkadaşlar: tamam
22 Ekim 2020 10:47

atanamayanhemsireniz
Memur
Arkadaşlar: tamam
Komik şey seni
22 Ekim 2020 10:51

Alimbeyoglu
Aday Memur
Sen saygısız bir insansın ben bence diyerek yazmışım fikir beyan etmişim sen saçmala demişsin benim bu yazdığım olması imkansız olan bir şey olsa eywallah ama işine gelmeyen yoruma saçmalama yazamazsın hadsiz
22 Ekim 2020 15:39

cnm657
Aday Memur

Saat 18.00 da twitterde atama etkinliği var katılın!Boş boş tartışmayın belki aynı hastanede çalışıcak meslektaşsınız!Öğretmenlerdeki birlik sağlıkçılarda olsaydı şuan bunları konuşuyor olmazdık!!

Toplam 14 mesaj

ANKET
Bir kamu çalışanı olarak öğlen yemeği yiyor musunuz?