Editörler : Pangaea
21 Ekim 2020 09:36

ÖSYM neden böyle yapıyor?

Genel yetenek kısmının diğer yıllara göre daha zor olmasına rağmen kimsenin anlam veremediği bir şekilde soru kitapçığı 1 hafta sonra yayımlandı.

Vardır bir hayır, kurumumuzun başındakiler öyle uygun görmüştür diyip 1 hafta uykusuz kaldık.

Şimdi de Gk gy'den tam 46GÜN sonrası olan 22 Ekim olarak açıklanan Kpss sonuç tarihinin 21 Ekim sabahı itibariyle açıklanmadığını görüyoruz.

Eğer bu kadar takvimlere uygun davranmak zorundalar ise diğer sınavları neden 3 5 gün erken açıkladılar?

Az bekleyin ne sabırsızsınız diyen arkadaşlara söylüyorum: Bir sınav 3 gün diğeri 5 gün önce açıklanırsa insanlar da beklentiye girer. Madem öyle keşke bir açıklama gelse de her şey zamanında açıklansa. Boşu boşuna insanlar geriliyor.

Aydems
Şef
21 Ekim 2020 09:40

Aynı fikirdeyim, bu kadar zor olmamalı elle okumuyorlarki optik var bilgisayar var programlar var vs vs amaç nedir bu kadar beklemekte bilemiyorum.. ve stresi cabasi gerildik beklemekten memurlar netten bildirim geldikçe elimiz ayağımıza dolaşıyor yani açıklayın su saçma sınavı artık önümüze bakalım

fizyorex
Daire Başkanı
21 Ekim 2020 09:40

Sonuçlardan sonra sen kudurup burada başlık açma dikkat et de.

Bu seferki başlıkların troll de olmaz:)

intxctn
Kapalı
21 Ekim 2020 09:43

2018'de bir gün önce açıklanmıştı akşama doğru. Bugünde içimde bir his var bakalım

intxctn
Kapalı
21 Ekim 2020 09:44

De nasıl ayrı olmadı ya silemiyorum da çok sinirlendim

intxctn, 3 yıl önce

2018'de bir gün önce açıklanmıştı akşama doğru. Bugünde içimde bir his var bakalım

21 Ekim 2020 09:44

ben girmedim sınava ama bende çok merak ediyorum en yüksek alanı özellikle, çok iyi puan alanlar buraya yazmıyor genelde, sonuçlara göre bende yoluma bakacam 2022 kpssli olarak.

neye nasıl çalışacağımı da bilmiyorum sınav sınavlıktan çıkmış girmeyeli

ultramühendis
Yasaklı
21 Ekim 2020 09:45

1 değil 2 gün önce açıklandı. Sallamak bedava tabi salla bakalım :)

intxctn, 3 yıl önce

fizyorex
Daire Başkanı
21 Ekim 2020 09:48

Fikir belirtip tartışmadan dolayı insanlara sataşıyorsun desen değil

Troll deyip insanlara sataşıyorsun desen, yok onu da beceremiyorsun.

Kardeşim cidden aramızda para toplayıp seni bir psikiyatriste götürebiliriz. Asla yanlış anlama.

ultramühendis, 3 yıl önce

intxctn
Kapalı
21 Ekim 2020 09:50

Aynen sınavdan 56 gün önce açıklanmıştı biz de cimere itiraz yazmıştık sınav yapılmadan nasıl açıklıyorsunuz diye

ultramühendis
Yasaklı
21 Ekim 2020 09:52

2 gün önce açıklanmadı mı diyorsun yani ne diyorsun tam olarak?

fizyorex, 3 yıl önce

Fikir belirtip tartışmadan dolayı insanlara sataşıyorsun desen değil

Troll deyip insanlara sataşıyorsun desen, yok onu da beceremiyorsun.

Kardeşim cidden aramızda para toplayıp seni bir psikiyatriste götürebiliriz. Asla yanlış anlama.

iclal.a
Aday Memur
21 Ekim 2020 09:52

Bazen benim de başıma geliyor. Silememek çok rahatsız edici.

intxctn, 3 yıl önce

fizyorex
Daire Başkanı
21 Ekim 2020 09:53

Aman kardeşim atan da forumdan yavaştan git ya vallahi.

Çok istiyorum atanmanı

2 gün önce açıklanmadı mı diyorsun yani ne diyorsun tam olarak?

ultramühendis
Yasaklı
21 Ekim 2020 09:53

Yalanın ortaya çıkınca niye saçmalıyorsun ki :)

intxctn, 3 yıl önce

Aynen sınavdan 56 gün önce açıklanmıştı biz de cimere itiraz yazmıştık sınav yapılmadan nasıl açıklıyorsunuz diye

fleabag
Yasaklı
21 Ekim 2020 09:54

Hahahaahah adam gibi adam budur işte. Şu forumda soru edatını bitişik yazan tipler var. Uyarınca da kuduruyorlar :/

Okumuş nesil!!!

intxctn, 3 yıl önce

ultramühendis
Yasaklı
21 Ekim 2020 09:54

Ben diyorum elma, sen diyorsun portakal kabuğu :)

fizyorex, 3 yıl önce

Aman kardeşim atan da forumdan yavaştan git ya vallahi.

Çok istiyorum atanmanı

fizyorex
Daire Başkanı
21 Ekim 2020 09:57

Anlatsam anlayacakmış gibi konuşma

Ben diyorum elma, sen diyorsun portakal kabuğu :)

ultramühendis
Yasaklı
21 Ekim 2020 09:59

Allah aşkına bi anlatsana ya :) 2018'de sınav sonuçları ilan edilen tarihten 1 gün önce mi açıklandı, 2 gün önce mi açıklandı?

fizyorex, 3 yıl önce

Anlatsam anlayacakmış gibi konuşma

Noamer
Aday Memur
21 Ekim 2020 10:03

Siz arkadaşlar memur olarak atanıp mesleğine göre belki çok zor gorevler usteneceksiniz şu duruma bak :) o portakal kabuğu bu nar çiçeği küçük cocuklar gibi ayna ayna fln da söyleyin birbirinize tam olsun :) yapmayın değerli arkadaşlar gerginligimizi birbirimizden cikarmayalim

zara01
Aday Memur
21 Ekim 2020 10:05

Bilgisiz adam, 2018'de 1 gün erken açıklandı. Bilgin yoksa fikrinde olmasın lütfen.

ultramühendis
Yasaklı
21 Ekim 2020 10:10

İşte beni troll zanneden kitlenin zeka seviyesi bu :) Takvimde 31 Ağustos yazıyordu, 29 Ağustos'ta açıklandı. Eğer ısrar edersen sana bunu kanıtlarım ve rezil olursun. Sus bence.

zara01, 3 yıl önce

Bilgisiz adam, 2018'de 1 gün erken açıklandı. Bilgin yoksa fikrinde olmasın lütfen.

iclal.a
Aday Memur
21 Ekim 2020 10:11

Bunlar hep yalnızlıktan. Adam bilmem kaç tane hesap açmış. Kendi kendisiyle bile yorumlaştığı oluyor. Boşuna gidiyorlar üstüne.

Noamer, 3 yıl önce
Siz arkadaşlar memur olarak atanıp mesleğine göre belki çok zor gorevler usteneceksiniz şu duruma bak :) o portakal kabuğu bu nar çiçeği küçük cocuklar gibi ayna ayna fln da söyleyin birbirinize tam olsun :) yapmayın değerli arkadaşlar gerginligimizi birbirimizden cikarmayalim
Toplam 40 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi