Editörler : oto-danisman-expert
22 Ekim 2020 09:08   

kpss sonuçları açıklandı sutasak kılavuzu ne zaman gelir?

herkese hayırlı olsun arkadaşlar.puanlar nasıl? sınıfların taban puanları ne olur sizce?

22 Ekim 2020 09:10

fornıx
Memur

Yakında açıklanır o zaman görürüz taban puanları

22 Ekim 2020 09:16

buragebeto
Aday Memur
70 puan
22 Ekim 2020 09:18

KaramürselAlp
Aday Memur
89.7 ile hava inşaat mühendisliği deniz inşaat mühendisliği sınıflarını kazanabilir miyim ?
22 Ekim 2020 09:23

ugur-ky
Aday Memur
89.7 ile hava inşaat mühendisliği deniz inşaat mühendisliği sınıflarını kazanabilir miyim ?
KaramürselAlp, 3 ay önce - Alıntıya git

geçen sene hava kuvvetleri taban 90.5 ile çağrılmış mülakata kardeşim.Denemek lazım.

22 Ekim 2020 09:33

wesleys
Aday Memur

geçen seneye göre sınav bu sene daha zordu diyenler var genelde. bence geçen seneden çokta bir farkı olmaz. alım sayısını düşürürlerse puanlar artabilir tabi

22 Ekim 2020 09:49

frknsmskk
Aday Memur

73 puanla kara piyade olur mu ?

22 Ekim 2020 09:52

wesleys
Aday Memur

73 puanla kara piyade olur mu ?

frknsmskk, 3 ay önce - Alıntıya git

hocam benimde 72. geçen sene kazanların puanlarına bakmıştım. 66-67-68 le bir sürü kara piyade kazanan vardı. hakkımıza hayırlısı

22 Ekim 2020 10:04

Furkan290
Aday Memur

70 almışım bu sene mülakata götürsün yeter kamu mezunuyum mulakatlarim iyi geçerse kazanabilirim diye düşünüyorum habire spor yapıyorum mekik şınav koşu

22 Ekim 2020 10:10

frknsmskk
Aday Memur

hocam benimde 72. geçen sene kazanların puanlarına bakmıştım. 66-67-68 le bir sürü kara piyade kazanan vardı. hakkımıza hayırlısı

wesleys, 3 ay önce - Alıntıya git

hocam ben 93'lüyüm bu sene bize başvuru hakkı tanırlar mı acaba ?

22 Ekim 2020 10:19

wesleys
Aday Memur

hocam bence her türlü tanırlar. 2 haftaya başvuru kılavuzunun geleceğini düşünüyorum. ee bu sene içerisinde başvuru açtıkları sürece başvuru yapabilirsin zaten.

22 Ekim 2020 10:21

Abraka12
Aday Memur

Tanırlar hocam. Ama 93'lüler bu sene son.

22 Ekim 2020 10:48

Furkan290
Aday Memur

Benim.tahminim kasımın sonuna doğru alım açılır

22 Ekim 2020 10:56

Derossi1905
Memur

İlan 2-3 hafta içinde gelir muhtemelen. Yine geçen sene olduğu gibi her sınıfın taban puanları olacaktır. Kontenjana bağlı olarak puanlarda artış olabilir.

22 Ekim 2020 10:59

Furkan290
Aday Memur

İlan 2-3 hafta içinde gelir muhtemelen. Yine geçen sene olduğu gibi her sınıfın taban puanları olacaktır. Kontenjana bağlı olarak puanlarda artış olabilir.

Derossi1905, 3 ay önce - Alıntıya git

70 le gelir mi birşeyler usta

22 Ekim 2020 11:06

cplus
Aday Memur

22tr optiğe işaretleyemeden 61.20 almışım.... Muhabere 60 ile kapatmış. Sizce şansım var mı...

22 Ekim 2020 11:20

Derossi1905
Memur

70 le gelir mi birşeyler usta

Furkan290, 3 ay önce - Alıntıya git

Piyade,top gibi muharip sınıflar gelebilir. Belirleyici olan mülakat ama sporu da küçümsemeyin.

22 Ekim 2020 11:27

bl4cksoul
Aday Memur

burda yazılanlara pek itibar etmeyin arkadaşlar. 60 puan ile bile girme ihtimaliniz var. tsk yüksek puan yapanı alıyor diye bir şey yok. tsk da belirliyici olan en önemli kriter sözlü mülakatta göstermiş olduğunuz başarıdır bu yüzden yüzdelik dilimde önemli olan kısım budur tabi ki sonrasında fyt testi.önemli olan bu mesleği yapabileceğiniz hissini vermeniz. biz asteğmen okulundayken dış kaynaktan girenler birer birer istifa ediyordu hele ki kıta kurasında doğuyu çekenler hep istifa ettiler. bunada dikkat edeceklerdir muhakkak.. kısaca bu mesleğe girmek istemeden önce kendinizi bi yargılayın yapabilecek miyim diye sonra bırakıp kaçmayın :D

22 Ekim 2020 11:42

talihsizbiradam
Kapalı

burda yazılanlara pek itibar etmeyin arkadaşlar. 60 puan ile bile girme ihtimaliniz var. tsk yüksek puan yapanı alıyor diye bir şey yok. tsk da belirliyici olan en önemli kriter sözlü mülakatta göstermiş olduğunuz başarıdır bu yüzden yüzdelik dilimde önemli olan kısım budur tabi ki sonrasında fyt testi.önemli olan bu mesleği yapabileceğiniz hissini vermeniz. biz asteğmen okulundayken dış kaynaktan girenler birer birer istifa ediyordu hele ki kıta kurasında doğuyu çekenler hep istifa ettiler. bunada dikkat edeceklerdir muhakkak.. kısaca bu mesleğe girmek istemeden önce kendinizi bi yargılayın yapabilecek miyim diye sonra bırakıp kaçmayın :D

bl4cksoul, 3 ay önce - Alıntıya git
Sizce sözlü mülakata Asteğmen olarak girmenin avantajı oluyor mu?
22 Ekim 2020 12:03

bl4cksoul
Aday Memur
Sizce sözlü mülakata Asteğmen olarak girmenin avantajı oluyor mu?
talihsizbiradam, 3 ay önce - Alıntıya git

maalesef hiç bir avantajı yok şuan ki görünüş olarak. belki sözlü mülakatta veya daha sonraki aşamalarda bir avantajı olabilir yani 1 senede olsa bu işi yaptın ve deneyimin var. mesleğin olarakta yapmak istemen belki avantaj olabilir. bizim için en avantajlı olan tek yer iç kaynaktan devam etmekti. ama illaki bir avantajı olur kardeşim.

22 Ekim 2020 12:06

talihsizbiradam
Kapalı

maalesef hiç bir avantajı yok şuan ki görünüş olarak. belki sözlü mülakatta veya daha sonraki aşamalarda bir avantajı olabilir yani 1 senede olsa bu işi yaptın ve deneyimin var. mesleğin olarakta yapmak istemen belki avantaj olabilir. bizim için en avantajlı olan tek yer iç kaynaktan devam etmekti. ama illaki bir avantajı olur kardeşim.

bl4cksoul, 3 ay önce - Alıntıya git
Sözlü mülakatı kastettim hocam.
Toplam 30 mesaj

ANKET
WhatsApp'ın yeni kullanıcı sözleşmesini kabul edecek misiniz?