Editörler : ayşegül bgm
26 Ekim 2020 14:01

Tekes21
Aday Memur

Arkadaşlar il veya ilce saglık müdürlügü hakkında bilgisi olan varmı . şöyle bir şey duymustum genc atandıgımız icin sürekli farklı yerlere görevlendirme yaparlar sizi orda durdurmazlar tarzında bir şey duymustum dogruluk payı varmı yoksa atandıgımız müdürlükte bizde digerleri gibi gerektigi zaman masa başı gerektigi zaman sahadamı oluruz maaşları sabit diye biliyorunm rahat yerler lütfen bilgi verirmisiniz bu konuda veya atandıktan sonra hangi problemlerle karsılasırız 22 yasındayım teşekkürler şimdiden puanım 85

Yıldırımm01, 1 ay önce - Alıntıya git

Hocam doğru malesef öyle oluyormuş. Yukarda yazdım isterseniz okuyun orayı bir kaç yorum ustte

27 Ekim 2020 10:51

Yıldırımm01
Aday Memur

Hocam doğru malesef öyle oluyormuş. Yukarda yazdım isterseniz okuyun orayı bir kaç yorum ustte

Tekes21, 1 ay önce - Alıntıya git

Acıkcası sana pek güvenemedim sürekli kötüleyip duruyorsun obektif bir yorum degil bu iyi yönlerinide söylemen gerekiyor:) bu kadar torpilli insan tsm ye saglık müdürlüklerine bu yazdıkların icinmi gitmek istiyorlar :)

28 Ekim 2020 11:11

Tekes21
Aday Memur

Acıkcası sana pek güvenemedim sürekli kötüleyip duruyorsun obektif bir yorum degil bu iyi yönlerinide söylemen gerekiyor:) bu kadar torpilli insan tsm ye saglık müdürlüklerine bu yazdıkların icinmi gitmek istiyorlar :)

Yıldırımm01, 1 ay önce - Alıntıya git

Hocam açıkçası zeka seviyenizden endişe ettim:) yukarda yaziklarim benim yazılarım değil alıntı yaptım sadece. Hatta linkinde koydum o konu başlığında ben ism tsmyi rahat sanıp överken baska bir kullanıcı Adana'da çalışan arkadaşının tecrübelerini aktarmış. Ha bu arada Benim puan 87 istediğim her yer rahat gelir biraz mantıklı konuşalım:)

31 Ekim 2020 00:00

Hemşrella
76,14 puanım sizce ilk atamada şansım olur mu?
Toplam 44 mesaj

ANKET
Bir kamu çalışanı olarak öğlen yemeği yiyor musunuz?