Editörler : supporters.

22 Ekim 2020 17:58

KPSS sonuç açıklandı ve P48 puan türünde Türkiye 1'incisi benim!

KPSS sonuçlar açıklandı bugün, P 48 puan türünde 100 tam puan ile 1'inci olmuşum. Önemli olan gönül zenginliği ama artık zenginim ve taliplilerimi bekliyorum. Tabii yani bu 100 puan ile istediğim karşı cins profili 1.80 boy, 65 kilo, mavi gözlü, sarışın biri yani P48'den 100 puana anca bu kadar iyisini isteyebilirim, daha azı olmaz abi. Krallığımı ilan ettim, artık kral benim, kurum sınavlarında benden korksun diğer yarışmacılar. Mülakatları da samba yaparak geçeceğim!

Futboldaki Cristiano Ronaldo'nun memur versiyonu artık benim çünkü P48'den 100 puanım var!

Jenny wren
Aday Memur
22 Ekim 2020 19:33

Benim p48 puanım hesaplanmamış, tüm derslerden en az 1 netim var halbuki. Bir yanlışlık olmalı.

Godofwar02468
Kapalı
22 Ekim 2020 19:35

Benim hesaplanmış, çoğu soruyu doğru cevapladım zaten, bir de alın bu da size kapak olsun diye sınav kâğıtlarının üzerine ekstradan yazdığım soruları da doğru cevapladım. Dünya bana yetmez, alem buysa kral benim!

Jenny wren, 3 yıl önce

Benim p48 puanım hesaplanmamış, tüm derslerden en az 1 netim var halbuki. Bir yanlışlık olmalı.

Gençler0606
Memur
23 Ekim 2020 01:01

Allah bu arkadaşa biran önce iş güç versin böyle bir işsizlik görülmemiştir :D

Son detail bükücü
Genel Müdür
23 Ekim 2020 01:05

:)

Tebrik ediyorum sizi

A kalitesiniz

Vizyonunuza ve misyonunuza hayranlık duymamak mümkün değil

1.80 cm + 65 kg + sarı + mavi

13 yıldır devlet memuruyum, 15 yıldır sapiosexüelim , böyle karşı cins profili işitmemiştim

Tebrik ediyorum , başarılarınızın devamını diliyorum

TR sizinle ve profilinizle gurur duyuyor

Atmaca1179
Memur
23 Ekim 2020 02:57

Ben muhasebeden eksi net yaptığım için benimde p48 hesaplanmadı sanırım bu yüzden. Ben p3 puanımı kullanarak (70) polislik için başvuru yapmayı düşünüyorum şu p48 olayı sorun olmaz dimi.

Godofwar02468
Kapalı
23 Ekim 2020 04:17

Amin

Gençler0606, 3 yıl önce

Allah bu arkadaşa biran önce iş güç versin böyle bir işsizlik görülmemiştir :D

Herhangibiri32
Aday Memur
24 Ekim 2020 13:13

Sallıyor bence p48 den 100 alacak belirtiler vermiyor

Godofwar02468
Kapalı
24 Ekim 2020 18:24

P48'ten 100 puanım var, evrenin efendisi artık benim! Güç bende, benimle artık! Artık zenginim, paraya bundan sonra para demeyeceğim, başka bir şey diyeceğim. Zenginliğe giden yolun kapısını araladım. P48'den 100 puan ile reklamlara çıkacağım artık sloganım ise "P48'den 100 puanım var ve 1,80 cm boy, 65 kilo, sarışın, mavi gözlü bir kızı sonuna kadar hak ettim.". Yani bu puana daha azı olmaz abi...

askinofficial
Aday Memur
24 Ekim 2020 18:46

Danışmanlık yaptığım 2 şirket var ayrıca bir internet güvenliği şirketinin kurucu ortağıyım banka hesaplarım da 800 bin ? dan biraz fazla param var şu arkadaşın moduna giremedim Allah insana yaşama sevinci ve hayattan zevk almayı versin tebrikler dostum

Godofwar02468
Kapalı
24 Ekim 2020 19:49

Benim de şu an 260.000 TL birikimim var ama meslekte yeniyim. Gelecek vaadediyorum.

askinofficial, 3 yıl önce
Danışmanlık yaptığım 2 şirket var ayrıca bir internet güvenliği şirketinin kurucu ortağıyım banka hesaplarım da 800 bin ? dan biraz fazla param var şu arkadaşın moduna giremedim Allah insana yaşama sevinci ve hayattan zevk almayı versin tebrikler dostum

Godofwar02468
Kapalı
24 Ekim 2020 22:01

askinofficial27 Eylül 2020 Pazar, 14:48

KPSS A GRUBU

Arkadaşlar bu yıl ilk kez KPSS ye girdim yönetim bilişim sistemleri mezunuyum Girdiğim alan sınavları: -Kamu yönetimi -Çalışma ekonomisi -İktisat -Maliye -Hukuk -Uluslar arası ilişkiler, Buna göre nerelere atanırım ve ne kadar alım yapılıyor?

-----

Kızlar askınofficial'a bakmayın, bana bakın çünkü ben çok daha zenginim .) Askınofficial atanmamış bile.

askinofficial
Aday Memur
25 Ekim 2020 01:00

Sevgilim var dostum :) sendeki yaşama sevinci beni gerçekten mutlu etti samimiyetle söylüyorum 27 yaşındayım çevremdeki kimse yaşamından mutlu değil hayat dolu insanları görünce tebessüm eder hale geldim. Hayatında başarılar dilerim sana (:
Godofwar02468, 3 yıl önce

askinofficial27 Eylül 2020 Pazar, 14:48

KPSS A GRUBU

Arkadaşlar bu yıl ilk kez KPSS ye girdim yönetim bilişim sistemleri mezunuyum Girdiğim alan sınavları: -Kamu yönetimi -Çalışma ekonomisi -İktisat -Maliye -Hukuk -Uluslar arası ilişkiler, Buna göre nerelere atanırım ve ne kadar alım yapılıyor?

-----

Kızlar askınofficial'a bakmayın, bana bakın çünkü ben çok daha zenginim .) Askınofficial atanmamış bile.

Godofwar02468
Kapalı
25 Ekim 2020 06:53

Benim de sevgilim var, eğleniyorum sadece burada.

askinofficial, 3 yıl önce
Sevgilim var dostum :) sendeki yaşama sevinci beni gerçekten mutlu etti samimiyetle söylüyorum 27 yaşındayım çevremdeki kimse yaşamından mutlu değil hayat dolu insanları görünce tebessüm eder hale geldim. Hayatında başarılar dilerim sana (:

Son detail bükücü
Genel Müdür
25 Ekim 2020 21:18

;)

Başlığı her gördüğümde aklıma sürekli olarak istemsizce , İlyada ve Odysseia Destanı geliyor

Truva Seferi esnasında Miken Kralı Agamemnon 'un ordugahtaki çadırında ; Agamemnon , Menelaos , Achilles ve Odysseus arasında gerçekleşen cariye ( savaş esiri ) tartışması repliğindeki anekdot , adeta cuk oturuyor mevzuunun tam da ortasına

Rahmetli büyük üstad , esaslı stratejist ve taktisyen Odysseus çok ama çok haklıymış

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi