Editörler : "eskiyara"Pangaea

Kapalı
23 Ekim 2020 19:15

Atandım öğretmenim

Geçen sene bu zamanlar bizde kpss telaşındaydık.şimdi cok uzak geliyo.Allah isteyen herkese nasip etsin.

İdealistOlmak
Aday Memur
25 Ekim 2020 14:26

branşınız ve netleriniz nelerdir ?

nasıl tavsiyeler verirsiniz arkadaşlarınıza?

öyle atandım yazıp kaçmayın lütfen :P

Ilkmatci33
Kapalı
25 Ekim 2020 14:54

Hocam ilköğretim matematik mezunuyum sıralamam 498 di.80 puan aldım.nasıl çalıstım diye sorarsanız.öncelikle özgüvenim ultra yüksek ti aşırı motiveydim.askerlik yapar gibi kpss çalıstım:D asırı disiplinli ve kararlı bişekilde.günlük düzenli çalıstım ve oldu

İdealistOlmak, 3 yıl önce

branşınız ve netleriniz nelerdir ?

nasıl tavsiyeler verirsiniz arkadaşlarınıza?

öyle atandım yazıp kaçmayın lütfen :P

İdealistOlmak
Aday Memur
25 Ekim 2020 16:03

hayırlısı olsun. darısı tarihçi bana :/

Ilkmatci33
Kapalı
25 Ekim 2020 19:36

inşallah hocam

İdealistOlmak, 3 yıl önce

hayırlısı olsun. darısı tarihçi bana :/

ulubahtlıı
Kapalı
26 Ekim 2020 00:37

Öncelikle hayırlı olsun mesleğiniz hocam. Kardeşim bu sene sınava girecek. Gk gy / eğitim bilimleri / alandan hangi yayınları önerirsiniz? Bir de zahmet olmazsa kaçar net yaptınız hocam? Teşekkürler
Ilkmatci33, 3 yıl önce

Hocam ilköğretim matematik mezunuyum sıralamam 498 di.80 puan aldım.nasıl çalıstım diye sorarsanız.öncelikle özgüvenim ultra yüksek ti aşırı motiveydim.askerlik yapar gibi kpss çalıstım:D asırı disiplinli ve kararlı bişekilde.günlük düzenli çalıstım ve oldu

88my
Genel Müdür
26 Ekim 2020 09:56

Tebrikler, polisliği bırakarak gittiğinizi varsayıyorum, çok büyük kayıplarınız olacak, öncelikle 12-12 çalışmayı, her amir müdür komser başpolisten emir almayı, bol bol beklemeyi, her an tetikte olmayı, ota boka imza atmayı, yazın izne çıkamamayı, maçları mitingleri ek görevleri çok özleyeceksiniz, hakkınızda hayırlısı...

Geride kalan polisleri unutmayın, çalışanlar bunları yapmaya devam edecekler.

Ilkmatci33
Kapalı
26 Ekim 2020 14:24

kime dedin bunu bilmiyorum fakat ben 4 yıllık egitim fakültesi mezunu 23 yasında bir kızım.baskasına dedin galiba

88my, 3 yıl önce

Tebrikler, polisliği bırakarak gittiğinizi varsayıyorum, çok büyük kayıplarınız olacak, öncelikle 12-12 çalışmayı, her amir müdür komser başpolisten emir almayı, bol bol beklemeyi, her an tetikte olmayı, ota boka imza atmayı, yazın izne çıkamamayı, maçları mitingleri ek görevleri çok özleyeceksiniz, hakkınızda hayırlısı...

Geride kalan polisleri unutmayın, çalışanlar bunları yapmaya devam edecekler.

Ilkmatci33
Kapalı
26 Ekim 2020 14:26

hocam her yayını çözdüm nekadar piyasada yayın varsa hepsinin soru çeşitlerini gördüm.son 2 ay bol bol cıkmıs sorular ve deneme cözecek kardeşiniz.gky netlerim azdı 75 felan.egitim 66 net alan 46 netti.en cok alan puan getiriyor.alan çalıssın bolca.

ulubahtlıı, 3 yıl önce
Öncelikle hayırlı olsun mesleğiniz hocam. Kardeşim bu sene sınava girecek. Gk gy / eğitim bilimleri / alandan hangi yayınları önerirsiniz? Bir de zahmet olmazsa kaçar net yaptınız hocam? Teşekkürler

ulubahtlıı
Kapalı
27 Ekim 2020 13:28

Teşekkür ederim hocam
Ilkmatci33, 3 yıl önce

hocam her yayını çözdüm nekadar piyasada yayın varsa hepsinin soru çeşitlerini gördüm.son 2 ay bol bol cıkmıs sorular ve deneme cözecek kardeşiniz.gky netlerim azdı 75 felan.egitim 66 net alan 46 netti.en cok alan puan getiriyor.alan çalıssın bolca.

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi