Editörler : Mehmet Balci
24 Ekim 2020 01:24

Elektrikser
Aday Memur

Çok muhatap almak istemedim sağolsunlar diğer arkadaşlar hem mesajlarla hem özelden yardımcı oluyor krumlarla ilgili ama gelip sabote ettin resmen.

24 Ekim 2020 01:26

xydsx
Kapalı

Dostum tamamen hepsini şansa yaptım. Attım tuttu. Bu seni daha mı mutlu edecek anlamadım. Hepsini a işaretledim doğru oldu. Ne oldu şimdi. Rahatladın mı biraz ?

Elektrikser, 1 ay önce - Alıntıya git
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
24 Ekim 2020 01:29

xydsx
Kapalı

Çok muhatap almak istemedim sağolsunlar diğer arkadaşlar hem mesajlarla hem özelden yardımcı oluyor krumlarla ilgili ama gelip sabote ettin resmen.

Elektrikser, 1 ay önce - Alıntıya git

seni kullanarak manipülasyon yaptıklarını düşündüm belki de yanıldım olabilir ama verilecek tepki öyle mi olmalıydı.harbi yardımcı olmak isteyen buna meydan vermemeli veya özelden yardımcı olmalı

24 Ekim 2020 01:32

reun54
Aday Memur

gözümde puanının değeri yoktu çünkü GK dan vurmuşsun ve onun da 4-5 i şans dedin.şimdide senin değerini gördüm yanılmadığım için mutluyum ben yds li kadrolara gideceğim rakibim değilsin

xydsx, 1 ay önce - Alıntıya git

gerçek niyetin şimdi belli oldu ne kadar art niyetli bir insansın

24 Ekim 2020 01:34

xydsx
Kapalı

gerçek niyetin şimdi belli oldu ne kadar art niyetli bir insansın

reun54, 1 ay önce - Alıntıya git

dürüstçe konuştum kimseye bana küfür edecek ortamı oluşturmadım

07 Kasım 2020 19:08

sagliksizsaglik
Kapalı

Dhmi mühendis alımlarında yds puanı istemez, branş sıranız önemli 2 3 alım da olabilir.Izmir , istanbul, antalya, bursa gibi limanlar çok nadir açılıyor ama ankara çok sık açılıyor. Araştırdığım kadarıyla dhmi öneririm hocam hakkınızda en güzeli olur umarım .

08 Kasım 2020 20:20

TheInvincible
Aday Memur

Hocam eemi bilmiyorum ama ben endüstri mühendisiyim yds istemezken en son alımda c istemeye başladı artık. Ydssiz olmaz büyük ihtimalle. Siz bence işinizi sağlama alıp yds çalışın derim.

08 Kasım 2020 21:49

kreutzersonat
Memur
Dil isteyen alımlarda mühendislik kaç KPSS puanıyla kapattı bilen ? Bir de her yıl alım yapıyor mu kesin
09 Kasım 2020 13:06

kreutzersonat
Memur
Dil isteyen alımlarda mühendislik kaç KPSS puanıyla kapattı bilen ? Bir de her yıl alım yapıyor mu kesin
kreutzersonat, 3 hafta önce - Alıntıya git
**
09 Kasım 2020 15:28

present85
Memur

dhmi hakkında bilgi alalım diye okuduk kavga okuduk resmen. forum açılıyor ama devamı boş

Toplam 70 mesaj

ANKET
Bir kamu çalışanı olarak öğlen yemeği yiyor musunuz?