Editörler : oto-danisman-expert
06 Kasım 2020 21:35

Uss34
Aday Memur

Haftaya salı gününden sonra inşallah başvurular açılacak ben böyle düşünüyorum

alaturan, 3 hafta önce - Alıntıya git
Kardeş kara hava personel sınıfına mühendisler başvuru yapabilir mi
06 Kasım 2020 22:55

alaturan
Aday Memur
Kardeş kara hava personel sınıfına mühendisler başvuru yapabilir mi
Uss34, 3 hafta önce - Alıntıya git

Bölümünü Söylersen ona göre yardımcı olabilirim

06 Kasım 2020 22:58

Uss34
Aday Memur

Bölümünü Söylersen ona göre yardımcı olabilirim

Mühendis
07 Kasım 2020 09:41

alaturan
Aday Memur
Mühendis

kardeşim ne mühendisisin elektrik mi makine mi enerji mi inşaat mı

07 Kasım 2020 16:32

Uss34
Aday Memur

kardeşim ne mühendisisin elektrik mi makine mi enerji mi inşaat mı

İnşaat
07 Kasım 2020 22:22

alaturan
Aday Memur
İnşaat

kara kuvvetlerinin personel kısmına başvurabilirsin 2019 klavuzunu indirsen başvurabilecegin bölümleri görebilirsin

07 Kasım 2020 22:24

Uss34
Aday Memur

kara kuvvetlerinin personel kısmına başvurabilirsin 2019 klavuzunu indirsen başvurabilecegin bölümleri görebilirsin

Peki hava personel
08 Kasım 2020 17:22

Erenkarakoç
Aday Memur

Beyler ilan geldikten ne kadar Bi süre sonra fyt için bekleriz tahmini olan var mı?

08 Kasım 2020 17:33

Fatihk7
Memur

Beyler ilan geldikten ne kadar Bi süre sonra fyt için bekleriz tahmini olan var mı?

Erenkarakoç, 3 hafta önce - Alıntıya git

İlan geldikten sonra yaklaşık 2 hafta boyunca başvurma süresi olur sonra geçen sene 20 gün civarı bir bekleme süresi olmuştu çağrılanları açıklamak için çağrılanları açıkladıktan sonrada 2 gün sonra başladı fytler net fyt tarihi herkesin farklı olur 6 sında başlamıştı benimki 20 sindeydi mesela

08 Kasım 2020 17:35

0kamyoncu
Aday Memur

1 ay
08 Kasım 2020 18:52

Erenkarakoç
Aday Memur

Birşey daha soracağım ben subat celbi de silah altına alındım mükellef Er olarak ve sekizinci ayda da terhis oldum ve ikinci altı ayı kabul ederek görevime devam ediyorum bilindiği üzere askerliğini yapana %5 ikinci altı ayını yapana %15 ek puan veriliyor.

Sorum şu suan halen ikinci altı ayımı yaptığım için yani terhis olmadığım için ek puanı alamıyormuşum. (Alabiliyorsam lütfen yazın) ama askerlik görevimi yerine getirdiğim için %5 ek puanı alıyormuşum bunun için ekstra bir müracaat veya başvuru sırasında bir yerde belirtmem gerekiyor mu?

İkinci sorum ise kpss P3 63.5 / (kara: piyade, tank, topçu sınıfları için ümitlenmelimiyim

08 Kasım 2020 21:48

talihsizbiradam
Aday Memur

Birşey daha soracağım ben subat celbi de silah altına alındım mükellef Er olarak ve sekizinci ayda da terhis oldum ve ikinci altı ayı kabul ederek görevime devam ediyorum bilindiği üzere askerliğini yapana %5 ikinci altı ayını yapana %15 ek puan veriliyor.

Sorum şu suan halen ikinci altı ayımı yaptığım için yani terhis olmadığım için ek puanı alamıyormuşum. (Alabiliyorsam lütfen yazın) ama askerlik görevimi yerine getirdiğim için %5 ek puanı alıyormuşum bunun için ekstra bir müracaat veya başvuru sırasında bir yerde belirtmem gerekiyor mu?

İkinci sorum ise kpss P3 63.5 / (kara: piyade, tank, topçu sınıfları için ümitlenmelimiyim

Terhis belgesini mutlaka götür. Geçen sene KKK Piyade, 64,8 puan ile kapattı. Yüksek ihtimalle kontenjanlar düşecektir, bununla birlikte doğal olarak puanlar da yükselecektir.
09 Kasım 2020 11:52

samarra1994
Memur

Arkadaşlar bugun pertemi arayıp düşürebilen olursa bizide bilgilendirebilir mi? ilan ne zaman gelecek artık bilsek de ona göre yol haritası çizsek

09 Kasım 2020 12:02

Havacıibo
Aday Memur

Hava subaylık 82 puana gelir mi

09 Kasım 2020 13:34

Mühendi.s
Aday Memur

Mekatronik mühendisliği mezunuyum

Kpss puanım 76.8

Sağ göz : 0.75 miyop, 1.5 astigmat

Sol göz : 1.5 miyop, 0.75 astigmat

Fyt ortalama : 50-60 civarı ( kendi dk hesaplarım )

Yardımcı sınıf subaylık için şansım var mı ?

09 Kasım 2020 22:20

aslanamcaa
Aday Memur
Astsubay ilanı önlisans kpss sonuçlarından sonra gelmiyecekmi benmi yanlış biliyorum ?
13 Kasım 2020 19:16

mustafaefe3333
Aday Memur
İlan hakkında bu hafta perteme ulaşabilen var mı acaba
Toplam 137 mesaj

ANKET
Bir kamu çalışanı olarak öğlen yemeği yiyor musunuz?