Editörler :
26 Ekim 2020 13:50   

Eyüp belediyesi zabıta alımı
Eyüp belediyesi zabıta alımını kazanan arkadaşlar buradan haberleşelim .
26 Ekim 2020 15:38

Biyomedikalci06
Aday Memur

Hocam hayırlı olsun öncelikle. Bende zabıta alımlarına başvurmayı düşünüyorum. Uygulamalı ve sözlü sınavları varmış. Uygulamalı sınav nasıl oluyor? Neler yapılıyor? Birde mülakatta ne sordular biraz fikir edinmek istiyorum. Cevaplarsanız sevinirim hocam.

26 Ekim 2020 15:59

Btb05
Aday Memur

Hocam hayırlı olsun öncelikle. Bende zabıta alımlarına başvurmayı düşünüyorum. Uygulamalı ve sözlü sınavları varmış. Uygulamalı sınav nasıl oluyor? Neler yapılıyor? Birde mülakatta ne sordular biraz fikir edinmek istiyorum. Cevaplarsanız sevinirim hocam.

Biyomedikalci06, 1 ay önce - Alıntıya git
Teşekkür ederim inşallah sizde tez zamanda atanırsınız Bir çok belediye zabıta alımına girdim her belediye kendine göre farklı parkur yapıyor polislik parkuruna biraz benzeyen tarzda soruları da genel olarak bir fanus var oradan çekip cevaplıyorsunuz
26 Ekim 2020 16:34

Biyomedikalci06
Aday Memur
Teşekkür ederim inşallah sizde tez zamanda atanırsınız Bir çok belediye zabıta alımına girdim her belediye kendine göre farklı parkur yapıyor polislik parkuruna biraz benzeyen tarzda soruları da genel olarak bir fanus var oradan çekip cevaplıyorsunuz
Btb05, 1 ay önce - Alıntıya git

Peki hocam saniye şartı filan car mı nedir ? O zaman size tek soru sordular bazı yerlerde 4 -5 soru sordu diyenler oldu o kafama takıldı

26 Ekim 2020 16:36

olumsuz1i
Aday Memur
Hocam girdiğiniz mülakatlarda size çıkan soruları yazar mısınız? Aynılarının gelme ihtimali çok düşük belki ama başka belediyelerde mülakata girecek olanlar için örnek olmuş olur.
26 Ekim 2020 17:46

iibfli hukukcu
Aday Memur

hocam hayırlı olsun OGM gelirse napacaksınız acaba

26 Ekim 2020 19:23

Btb05
Aday Memur

hocam hayırlı olsun OGM gelirse napacaksınız acaba

iibfli hukukcu, 1 ay önce - Alıntıya git
Hocam ona çok üzüldüm ogm carsamba başvuru sondu Eyüp cuma açıklandı ogm gelsede gitmem öyle düşünüyorum.
26 Ekim 2020 19:24

Btb05
Aday Memur

Peki hocam saniye şartı filan car mı nedir ? O zaman size tek soru sordular bazı yerlerde 4 -5 soru sordu diyenler oldu o kafama takıldı

Biyomedikalci06, 1 ay önce - Alıntıya git
Saniye şartı yok genel olarak en az sn yapandan artana doğru ilerliyor bide her konudan 1 soru cekiyoruz
26 Ekim 2020 19:47

iibfli hukukcu
Aday Memur
Hocam ona çok üzüldüm ogm carsamba başvuru sondu Eyüp cuma açıklandı ogm gelsede gitmem öyle düşünüyorum.

Hakkınızda hayırlısı olsun hocam

26 Ekim 2020 23:31

Biyomedikalci06
Aday Memur
Saniye şartı yok genel olarak en az sn yapandan artana doğru ilerliyor bide her konudan 1 soru cekiyoruz

Çok sağolun hocam cevaplar için son olarak size çıkan soruları yazar mısınız? Fikir olsun

27 Ekim 2020 09:17

Serhan10
Aday Memur

Hocam selamlar kazananlar olarak bir whatsapp grubu kurup süreçten birbirimizi haberdar edebiliriz.

27 Ekim 2020 16:31

Barracuda67

https://chat.whatsapp.com/D0yyz3s5T3VHViI1tAhhoO

27 Ekim 2020 21:37

Ahmtgnrr
Whatsapp grubu varsa katılalım
27 Ekim 2020 23:06

Serhan10
Aday Memur

Arkadaşlar gruba katılmak isteyenler numarasın atsın özelden ekleyelim

28 Ekim 2020 13:49

Btb05
Aday Memur

Arkadaşlar gruba katılmak isteyenler numarasın atsın özelden ekleyelim

Serhan10, 1 ay önce - Alıntıya git
Hocam mesaj atacam da hesabınıza giremiyorum mesaj atamıyorum
30 Ekim 2020 09:57

Btb05
Aday Memur
+
Toplam 15 mesaj

ANKET
Bir kamu çalışanı olarak öğlen yemeği yiyor musunuz?