Editörler : ayşegül bgm
26 Ekim 2020 17:43

Tsm-asm-il-ilçe müdürlüklerinde aralarındaki farklar

Merhabalar bu kurumlar arasındaki farklar nelerdir,mesela il sağlık müdürlüğüne atanan tıbbi görüntüleme teknikeri ne iş yapar orada da radyoloji birimi mi oluyor yoksa başka bir göreve mi alınıyor?

26 Ekim 2020 20:08

Başlık biraz saçma olmuş ama şunu sormak istiyorum özetle;toplum sağlığı merkezi ,ana sağlığı merkezi,il ve ilçe sağlık müdürlükleri arasındaki farklar,buralara atanan sağlık personeli ne iş yapıyor hastanedeki görevinin aynısı mı yapıyor?

M.521
Şef
27 Ekim 2020 01:03

Başlık sıkıntılı evet. Hatta sorulan soru daha saçma;) radyoloji teknikeri ve teknisyenlerinin tsm asm ve il sağlıkta çalışma alanı yok. Diş hastanesi şehir hastanesi ve ilçe hastanelerini sorarsan daha mantıklı olabilir. Tsm ilçe sağlık ve müdürlükteki çoğunluk idari işler ile muhattaptir. Röntgenciyi ancak torpille alırlar. Pdc de yeriniz olmadığı için görevlendirme olur olursa.

27 Ekim 2020 07:47

ama atamalarda gözüküyor hocam atanan kişiler var oralara

M.521, 3 yıl önce

Başlık sıkıntılı evet. Hatta sorulan soru daha saçma;) radyoloji teknikeri ve teknisyenlerinin tsm asm ve il sağlıkta çalışma alanı yok. Diş hastanesi şehir hastanesi ve ilçe hastanelerini sorarsan daha mantıklı olabilir. Tsm ilçe sağlık ve müdürlükteki çoğunluk idari işler ile muhattaptir. Röntgenciyi ancak torpille alırlar. Pdc de yeriniz olmadığı için görevlendirme olur olursa.

27 Ekim 2020 08:18

M.521, 3 yıl önce

27 Ekim 2020 08:24

https://hizliresim.com/jTtkCT bu da tsm'e atananlardan birkaçı yani atama oluyo il ilçe sağlık müdürlüklerine ve tsm'e

M.521, 3 yıl önce

29 Ekim 2020 10:43

bilen yok mu?

Yusuf3266
Memur
29 Ekim 2020 16:06

Ben ilçe sağlık müdürlüğüne atandım verem savaş ta çalışıyorum röntgen teknikeriyim müdürlük olursa sen bu tarz bağlı kollarda çalıştırıyorlar eğer atandığın yerde cihaz yoksa görevlendirmelere gidersin
29 Ekim 2020 17:02

anladım,eksik olan yerlere gönderiyolar yani,peki çalışma şartlarınız nasıl izin gününüzde dahi eksik olan yere gitmenizi istiyolar mı?

Yusuf3266, 3 yıl önce
Ben ilçe sağlık müdürlüğüne atandım verem savaş ta çalışıyorum röntgen teknikeriyim müdürlük olursa sen bu tarz bağlı kollarda çalıştırıyorlar eğer atandığın yerde cihaz yoksa görevlendirmelere gidersin

Yusuf3266
Memur
29 Ekim 2020 17:04

Yok göndermezler izin gününde gönderse fazla mesain olur yerine izin kullanırsin şöyle yani mesela ism ye atandın ama cihaz yok veya personel fazla devlet Hastanesi'ne veya ağız dişe gorevlendirirler dönem dönem veya başka bir kamu kurumuna
Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi