Editörler : Pangaea
«26272829303132333435363738

viciousboyz
Aday Memur
25 Aralık 2020 11:02

psikologların bile psikolojisi bozulmus vay arkadas

kittt
Kapalı
25 Aralık 2020 11:12

hayatında hiç ne kitte ne de

657 ye tabi çalışmayanlar ne güzel sallıyor.bu milletin üniv mezunu olduğuna

inanamıyorum.diye diye ağzımızda tüy bitti 657 nin güvencesiyle kit

personelinin güvencesi arasında hiç bir fark

yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk.alemin akıllısı siz misiniz bi tek yok amir

mobing yapar yok sözleşme en ufak bişi de yok puan alamazsan amirinden fes

olur...kardeşim yazıldı bunlar defalarca kez tüm kitler 657 kadrolarından

yüksek kapatır sizce oraya gide 98 99 puanlılar deli siz ilk 1000 e bile

giremeyenler mi çok zekisiniz?biraz araştırın kardeşim.

savunmadım
Yasaklı
25 Aralık 2020 11:14

Aynen siz "89,97 aldım atanır mıyım yav Haqqari de olsa gidecem yetti canıma yav :(" derken bizim bölüm 81 puana kadar düşüyor.

Çok kıskanılacak bir durumu var bölümlerinizin ahahahaha

Eeecikadin, 3 yıl önce

Forumda bazı arkadaşlar mühendisleri kıskanmaktan çatlayacak yakında :D

kittt
Kapalı
25 Aralık 2020 11:20

ayrıca şu puana kit gelir mi diyenler geçen ay a göre şu an çok şey değişti c.başk resmi yazı dahi gönderdi tüm kamuya ihdas yapmayın dedi kısaca..2,3,4. atamalarda inanılmaz derecede düşük alımla karşılaşabilirsiniz.ilk atamada hiçbir yeri beğenmeyenler sonra ağlayabilirler benden söylemesi.bu arada kesin olan tek şey kesin hiçbir şeyin olmamasıdır.mesuliyet kabul etmem.

kittt, 3 yıl önce

kittt
Kapalı
25 Aralık 2020 11:27

kit maaşları çok soruluyor memurlar 2 defa vergiye girer ilkinde maaş düşer 300 civarı ama 2. vergide temmuz zammı genelde düşüşü dengeler ve tüm yılı bir maaş düşüşüyle tamamlar.mühendislerde ise yds A varsa veya kıdemliyse yani 3 vergiye girerse maaş daha fazla düşer memura kıyasla.memur şef olunca maaşı çok artar.yds puanı A-B-C oluğ kit tercih etmeyen yanlış yapar sırayla yüzde 10-5-2 extra tazminat alır maaşına ek.toparlarsak hiçbir 657 en az maaş veren kitle eşit veya daha fazlamaaş veremez bu imkansızdır.anladınız mı neden kitler yüksek kapatır.

kittt, 3 yıl önce

ayrıca şu puana kit gelir mi diyenler geçen ay a göre şu an çok şey değişti c.başk resmi yazı dahi gönderdi tüm kamuya ihdas yapmayın dedi kısaca..2,3,4. atamalarda inanılmaz derecede düşük alımla karşılaşabilirsiniz.ilk atamada hiçbir yeri beğenmeyenler sonra ağlayabilirler benden söylemesi.bu arada kesin olan tek şey kesin hiçbir şeyin olmamasıdır.mesuliyet kabul etmem.

Nmkc006
Aday Memur
25 Aralık 2020 12:02

Merhaba, yardimci olursaniz sevinirim.

P3: 88.68

Bolum: isletme

Yds: yok

Tcdd istiyorum gelir mi sizce? (Ankara)

Tcdd disinda onerebileceginiz kit kurumlari neler?

kittt
Kapalı
25 Aralık 2020 12:06

mke eti maden vs... gelebilir sonraki atamalarda 2018 gibi alım olursa.ilk atamada boş geçip geçmemeye iyi karar ver.doğuda et süt vs. ilk atama belki.

Nmkc006, 3 yıl önce

Merhaba, yardimci olursaniz sevinirim.

P3: 88.68

Bolum: isletme

Yds: yok

Tcdd istiyorum gelir mi sizce? (Ankara)

Tcdd disinda onerebileceginiz kit kurumlari neler?

kittt
Kapalı
25 Aralık 2020 12:12

yds puanı olup kritik seviyede puanı olan memur ve mühendis adayları türasaş ciddi alım yapabilir.maaşları epey iyidir.kurumu araştırmanızı tavsiye ederim.

Nmkc006
Aday Memur
25 Aralık 2020 12:19

Çok sağ olun

kittt, 3 yıl önce

yds puanı olup kritik seviyede puanı olan memur ve mühendis adayları türasaş ciddi alım yapabilir.maaşları epey iyidir.kurumu araştırmanızı tavsiye ederim.

Ustumevazife
Aday Memur
25 Aralık 2020 12:28

Şu ana kadar yapılan açıktan alım sayilarinin 2018 dönemiyle kıyasıniz hiç yok herhalde. Rahat olun hocam 2018 dönemine göre alımlar çok daha iyi olucak stratejik ve politik nedenlerden dolayı . Millete burda hakaret boyutunda saydirmayi da kesin !!!!
kittt, 3 yıl önce

kittt
Kapalı
25 Aralık 2020 12:40

sen gaipten haber alıyorsan bilmem.daha önce hiç olmayan oldu c.başkanlığı ihdas a yönelik temaülde uyarı denilebilecek bir yazıyı tüm kamuya gönderdi 4 gün önce.senin kararların seni bağlar eldeki somut veriler merkezide alımların azalacağını gösteriyor olarak yorumladım ve senin gibi kesin konuşup kimsenin vebalini almadım.umarım okuduğu anlamayıp kitler sözleşmeli diye korkan hiç kimse kit e gelemez.

Ustumevazife, 3 yıl önce
Şu ana kadar yapılan açıktan alım sayilarinin 2018 dönemiyle kıyasıniz hiç yok herhalde. Rahat olun hocam 2018 dönemine göre alımlar çok daha iyi olucak stratejik ve politik nedenlerden dolayı . Millete burda hakaret boyutunda saydirmayi da kesin !!!!

e.cartman
Aday Memur
25 Aralık 2020 12:49

4 gün önce gelen kadro ihdasına ilişkin yazıda alımların azalacağına dair ne gördünüz hocam? Ben de okudum ve kadro azalacağına dair bir yazı değil o. Planlamayı rahat yapabilmek için gönderilen bir yazı sadece o. Nereden çıkardınız o dediğinizi anlamadım.

kittt, 3 yıl önce

sen gaipten haber alıyorsan bilmem.daha önce hiç olmayan oldu c.başkanlığı ihdas a yönelik temaülde uyarı denilebilecek bir yazıyı tüm kamuya gönderdi 4 gün önce.senin kararların seni bağlar eldeki somut veriler merkezide alımların azalacağını gösteriyor olarak yorumladım ve senin gibi kesin konuşup kimsenin vebalini almadım.umarım okuduğu anlamayıp kitler sözleşmeli diye korkan hiç kimse kit e gelemez.

kittt
Kapalı
25 Aralık 2020 12:57

daha önce ihdas incelediysen orda ihdas diye kurumların 1 kadroyu iptal edip 100 kadro açtığını bir şoförü iptal edip 50 tane mühendis ihdas ettiğini görmüşsündür.c.başkanlığı da eski hali başbakanlık tarihinde belki ilk defa böyle ali cengiz oyunu yapmayın diye uyarı gönderdi işte.ayrıca genel gidişatı da göz önüne alıp içerden biri olarak sadece yorum dedim ve mesuliyet almam dedim.

e.cartman, 3 yıl önce

4 gün önce gelen kadro ihdasına ilişkin yazıda alımların azalacağına dair ne gördünüz hocam? Ben de okudum ve kadro azalacağına dair bir yazı değil o. Planlamayı rahat yapabilmek için gönderilen bir yazı sadece o. Nereden çıkardınız o dediğinizi anlamadım.

rust4cohle
Aday Memur
25 Aralık 2020 12:58

Türasaş İİBF için YDS'li alımlarda kaç puana kadar düşer sizce hocam. 2018/2 alımlarında Tülomsaş YDS B şartıyla alım yaptı 88,51'e düştü. Tülomsaş ve Tüvasaş birleştiği için acaba küçülmeye mi gittiler diye aklımda soru işareti var. Son 2 alımdır bu kurumlar alım yapmadı hiç. Ben de bekliyorum bakalım.

kittt, 3 yıl önce

kittt
Kapalı
25 Aralık 2020 13:00

pandemi her şeyi allak bullak etti ama kanaatim alım olacağı yönünde sayıya ve sıralamaya bağlı olarak puan düşebilir.sevdiğim kitlerdendir.

rust4cohle, 3 yıl önce

Türasaş İİBF için YDS'li alımlarda kaç puana kadar düşer sizce hocam. 2018/2 alımlarında Tülomsaş YDS B şartıyla alım yaptı 88,51'e düştü. Tülomsaş ve Tüvasaş birleştiği için acaba küçülmeye mi gittiler diye aklımda soru işareti var. Son 2 alımdır bu kurumlar alım yapmadı hiç. Ben de bekliyorum bakalım.

viciousboyz
Aday Memur
25 Aralık 2020 13:07

usta dediğin gibi atılma yok ama amirler a sicil yerine b sicil verme yönünde mobbing yapıyor bu gerçek mahkemeye de versen b sicil zaten "iyi" deyip reddediyor mahkeme maaşından kesinti oluyor bilgine

kittt, 3 yıl önce

kittt
Kapalı
25 Aralık 2020 13:09

kardeş ben zaten kitteyim 90 alamazsan sicilden maaş düşer biliyorum ama sicili düşük alman için ceza veya soruşturman olması lazım yani verilen düşük puanın altının doldurulması lazım yoksa idare mahk.hemen iptal ediyor.keyfe keder kimse kitte kimsenin maaşını düşüremez.

viciousboyz, 3 yıl önce

usta dediğin gibi atılma yok ama amirler a sicil yerine b sicil verme yönünde mobbing yapıyor bu gerçek mahkemeye de versen b sicil zaten "iyi" deyip reddediyor mahkeme maaşından kesinti oluyor bilgine

viciousboyz
Aday Memur
25 Aralık 2020 13:12

ustam bende kitteyim uyarma cezası dediğin şey amir için çocuk oyuncağı en ufak ihmalde istese dayar uyarmayı kaldı ki canlı şahit olduğum olaylar mevcut ama bu nadir bir olay tabiki

kittt, 3 yıl önce

kardeş ben zaten kitteyim 90 alamazsan sicilden maaş düşer biliyorum ama sicili düşük alman için ceza veya soruşturman olması lazım yani verilen düşük puanın altının doldurulması lazım yoksa idare mahk.hemen iptal ediyor.keyfe keder kimse kitte kimsenin maaşını düşüremez.

kittt
Kapalı
25 Aralık 2020 13:17

olmaz diye bir şey olmaz haklısın zaten o zaman başka sicil amirine verirler en fazla 1 yıl yüzde 2-4 düşür maaş alırsın sonra yine düzelebilir.hem de inatçıysan aihm e kadar gidebilir ve o kesintiyi alabilirsin 7 yıl sonra kesintisini alan gördüm kurumumda.

viciousboyz, 3 yıl önce

ustam bende kitteyim uyarma cezası dediğin şey amir için çocuk oyuncağı en ufak ihmalde istese dayar uyarmayı kaldı ki canlı şahit olduğum olaylar mevcut ama bu nadir bir olay tabiki

kasapbey
Daire Başkanı
25 Aralık 2020 13:32

Bunun eksi verilecek tarafı yok ki.

Eskiden 2016 2018 de okuyanı önünüzde saymıyordu branş sıralamada sadece mezun vardı o yüzden aynı puana sürekli farklı branş sıralamasını muhabbetini duyduk.Artık ayrım yok 1.sınıfta olmama rağmen Çeko listesinde ben de varım. 1 sıra yükseldi tercih yapamayacağımdan dolayı şanslı biriymiş bu arkadaş.

kasapbey, 3 yıl önce

Çeko branş sıralamam 8 ama 1.sınıftayım :(

Hadi iyisiniz 1 sıra yükseldiniz :)

Toplam 758 mesaj
«26272829303132333435363738

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi