Editörler :
30 Ekim 2020 22:12

azmah
Memur
6 ay kontrol olayını anlamadım ama öyle bir şey demedi yani
Polisimiz, 4 hafta önce - Alıntıya git

Psikiyatri doktoru kurul sonrası der onu senin psikoloğ görüşmen var ise olumlu yazdıysa 6 ay kontrol yazmaz kurul sonrası rapor çıkar alırsın

30 Ekim 2020 22:49

siyahbeyaz88
Aday Memur
Saçma olan arkadaşın başına gelenler mi buraya yazması mı? Saçma olan arkadaşın başına gelenler içgüzar amiri ve arkadaşı yapılan haksızlık. Bu teşkilata sağlam gir ama psikolojik hasta olarak tedavi gör ve silahını alsınlar saçma olan bu. Kaldıki bu platformda herkes istediği herşeyi yazıp soru sorabilir bunda bişey yok
Gydm, 1 ay önce - Alıntıya git
Sende saçmalamışsın iki tarafı tanımadan olayı bilmeden burda yazanı haklı diğer tarafı haksız duruma düşürmüşsün. Ayrıca benim saçma dediğim tartıştıktan sonra intihar edeceğim demesi ,polislik sabır ve fedekarlık işidir yeni başlayanların bazıları yeter ki bi işim olsun mantığıyla girdiğinden böyle sorunları aşamıyor
31 Ekim 2020 19:04

Polisimiz
Aday Memur
Sende saçmalamışsın iki tarafı tanımadan olayı bilmeden burda yazanı haklı diğer tarafı haksız duruma düşürmüşsün. Ayrıca benim saçma dediğim tartıştıktan sonra intihar edeceğim demesi ,polislik sabır ve fedekarlık işidir yeni başlayanların bazıları yeter ki bi işim olsun mantığıyla girdiğinden böyle sorunları aşamıyor
siyahbeyaz88, 4 hafta önce - Alıntıya git
Kardeş sne çok biliyon her şeyi kaç yıllık memur olduğumu nerden biliyon boş yorum yapma karışma
Toplam 23 mesaj

ANKET
Bir kamu çalışanı olarak öğlen yemeği yiyor musunuz?