Editörler : "eskiyara"Pangaea
28 Ekim 2020 21:36

Filyasyon ekibinde görevli öğretmen ve idareciler

Arkadaşlar Filyasyon ekibinde altı aydır haftasonu dahil görev yaptım.Aynı zamanda okuldaki işlerimi götürdüm..Geçen hafta Virüse Okulumda yada Filyasyon görevimde yakalandım. Tüm ailemede bulaştırmışım. Filyasyon görevinden dolayı ücret ödenmediği gibi , şimdi çektiğimiz acılar ve kesilecek ekders yanımıza KAR kalacak. Böyle Adalet Olur mu?. Bundan sonra kim benden görev bekleyebilir ki!!!

tarhici29
Müsteşar Yardımcısı
28 Ekim 2020 22:02

geçmiş olsun ne deseniz haklısınz maalesef öğretmen olunca değeriniz olmuyor

ist-edeb34
Genel Müdür
29 Ekim 2020 13:18

geçmiş olsun.halimiz içler acısı maalesef.

yalnizzlink
Genel Müdür
29 Ekim 2020 13:24

profilinizde yaşınız 22 yazıyor. Hayata çok erken atılıp çoluk çocuk sahibi olup idareci olup koronavirüs kapmışsınız. geçmiş olsun

kalkanli
Kapalı
31 Ekim 2020 13:13

İlk once gecmis olsun hocam. Allah herkese sifa versin. Evet ek ders ödenmiyormuş! Bunu canli canli yasiyorum. Kendi istegimle karantinaya girmisim gibi birde bana ya yillik izin kullan yada aile hekiminden rapor yazdir dediler. Bu uygulama sacmaliktanda öte yaziklar olsun bu sisteme. Siz siz olun kimsenin yanina yanasmayin sosyal mesafeye uyun.ilk once hastaliktan sonrada baskasinin sizi karantinaya aldirmasindan korunun.

Örtmen17
Aday Memur
16 Kasım 2020 21:25

filyasyon ekibine katılmak zorunlu mu peki hocam?

hopali
Başbakan Müsteşarı
17 Kasım 2020 10:45

Bursa Valiliği Öğretmenlerin Görevlendirilmesini İptal Etti. Sanırım Eylül Ortasında Yayınladı Bu Yazıyı. Görev Verilmişti. Haftada 1 Güne Bölüşmüştük. Tepkiler Üzerine İptal Yazısı Geldi. Öğretmen İşine Döndü...

Geçmiş Olsun. Allah Şifa Versin...

poet4
Memur
18 Kasım 2020 11:23

Öğretmenin görevi eğitim ve öğretimdir.Filyasyon ekibinde görev alacakların adres arama ve bulma konularına aşina ve yatkın olmaları gerekir.Filyasyon ekibinde bekçilerin,polislerin,askerlerin,zabıtaların ve muhtarların yer alması gerekir.Öğretmenin görev tanımında adres arama ve bulma kesinlikle yoktur.

selo71
Şef
18 Kasım 2020 12:44

Takıldığın şeye bak , biz bir problemi sorunu ortaya koyuyoruz sen neden bahsediyorsun. Yaşım 52 ne olacak.Küçük çocuğumda 23 ne oldu ? Ferahladın mı. Ülke ve millet meseleleriyle uğraşın. Yazıkk!!!!

yalnizzlink, 3 yıl önce

profilinizde yaşınız 22 yazıyor. Hayata çok erken atılıp çoluk çocuk sahibi olup idareci olup koronavirüs kapmışsınız. geçmiş olsun

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi