Editörler : ayşegül bgm
17 Kasım 2020 14:57   

95 ve üzeri puan alanlar

Evet arkadaşlar, gençler... İyi puanlar alan zeki, çevik, ahlaklı, çalışkan olanlarınızı DHMI'yi araştırmaya davet ediyorum. Memurluk olur, AIM olur (yds de varsa) güzeldir DHMI. Sizin gibi zeki ve çalışkan insanlar lazım... 4001 kadrosuyla lisans mezunları bu güzel yerleri düşünebilir.

17 Kasım 2020 15:00

Bagasannin

KPSS 94.2 YDS 62'nin DHMI memurluk ve AIM de şansı nedir hocam?

17 Kasım 2020 15:02

dytalper
Memur

KPSS 94.2 YDS 62'nin DHMI memurluk ve AIM de şansı nedir hocam?

Bagasannin, 2 hafta önce - Alıntıya git

Neden olmasın, tercih yapın sonuçlar açıklanınca görelim.

17 Kasım 2020 15:07

Opus Magnum
Şef

Aim uzmanlığı yani Havacılık Bilgi Yönetimi Uzmanlığı güzel iştir notam kapsamında uçuş bilgileri, uçuş kayıtları vs gibi işler yapılır 12/36 12/48 vardiya dönülür mayış 11 bin + şuanda tabi ilk atandığınızda stajyer olarak atandığınız için maaş bu kadar olmaz sınavı verdikten sonra bi aimin yanında az bi süre tecrübe ettikten sonra aim unvanını alırsınız bu kadroları genelde mühendisler, fizyoterapistler, diyetisyenler dolduruyor

17 Kasım 2020 15:12

dytalper
Memur

Aim uzmanlığı yani Havacılık Bilgi Yönetimi Uzmanlığı güzel iştir notam kapsamında uçuş bilgileri, uçuş kayıtları vs gibi işler yapılır 12/36 12/48 vardiya dönülür mayış 11 bin + şuanda tabi ilk atandığınızda stajyer olarak atandığınız için maaş bu kadar olmaz sınavı verdikten sonra bi aimin yanında az bi süre tecrübe ettikten sonra aim unvanını alırsınız bu kadroları genelde mühendisler, fizyoterapistler, diyetisyenler dolduruyor

Opus Magnum, 2 hafta önce - Alıntıya git

Genelde bunlar demeyelim de sınavda başarılı olanlar diyelim, sonra bilenenler oluyor syn Opus Magnum.

17 Kasım 2020 17:28

Tekes21
Aday Memur

Lisans hemsireyim puanım 94.2 ilçe sağlık müdürlüğü ile DHMİ arasında kaldım. İlçe sağlık müdürlükleri yüksek puanla kapatir iş yükü azdir. Acaba kendi alanimdan mi yoksa DHMİ den mi tercih vermeliyim bilmiyorum

17 Kasım 2020 17:40

Opus Magnum
Şef

Lisans hemsireyim puanım 94.2 ilçe sağlık müdürlüğü ile DHMİ arasında kaldım. İlçe sağlık müdürlükleri yüksek puanla kapatir iş yükü azdir. Acaba kendi alanimdan mi yoksa DHMİ den mi tercih vermeliyim bilmiyorum

Tekes21, 2 hafta önce - Alıntıya git
DHMİ bekle pişman olursun yoksa ben o puana Aim geleceğini düşünüyorum aim gelmese bile düz memurluk gelir ki DHMİ de düz memur maaşları da şuan da 7000+
17 Kasım 2020 17:48

Opus Magnum
Şef

Şöyle de alternatifin var sağlık müdürlüğü ya 4a dir ya 4b DHMİ ilk başta olmazsa atanırsın sağlığa sonra herhangi bi atamada DHMİye direk atanabilirsin geçişte sorun olmaz
17 Kasım 2020 17:49

dytalper
Memur

DHMİ şartları iyidir. Ancak iş yükü az olsun diyorsanız Halk Sağlığı Merkezlerini tercih edin derim. Zira dediğim gibi çalışkan insanlara ihtiyaç var.

17 Kasım 2020 23:30

Damla127
Aday Memur
Sivil havacılık bölümü olursak hangi meslekleri tercih edebiliriz
18 Kasım 2020 00:19

Opus Magnum
Şef
Sivil havacılık bölümü olursak hangi meslekleri tercih edebiliriz
Damla127, 2 hafta önce - Alıntıya git

DHMİ Apron memurluğu alımı oluyor o bölümden

18 Kasım 2020 00:39

nasilolacakbuisler
Şef

90 puana işletme branşından dhmi düz memurluk gelir mi

18 Kasım 2020 10:56

Tekes21
Aday Memur
Şöyle de alternatifin var sağlık müdürlüğü ya 4a dir ya 4b DHMİ ilk başta olmazsa atanırsın sağlığa sonra herhangi bi atamada DHMİye direk atanabilirsin geçişte sorun olmaz
Opus Magnum, 2 hafta önce - Alıntıya git

Anlamadım? Şimdi ben diyelim ilçe saglik müdürlüğüne atandım. Sonra DHMİ alıma çıktı istifa edip DHMİ ye atabiliyor muyum? 1 yıl beklemek gerek diye biliyorum memurlukta

18 Kasım 2020 12:31

Hemhem10
Aday Memur

Anlamadım? Şimdi ben diyelim ilçe saglik müdürlüğüne atandım. Sonra DHMİ alıma çıktı istifa edip DHMİ ye atabiliyor muyum? 1 yıl beklemek gerek diye biliyorum memurlukta

Hemşirelik sözleşmeli alım yapıyor(Sağlık Bakanlığı) DHMİ kadrolu.Kadroludan sözleşmeliye yada sözleşmeliden kadroluya cezasız geçebilirsin.Ama sözleşmeliden sözleşmeliye geçersen ceza alırsın.Yani DHMİ kadrolu hemşirelik sözleşmeli olduğu için ceza almazsın

18 Kasım 2020 13:27

Opus Magnum
Şef

Aynen öyle DHMİ 399 khkye bağlı kitdir ayrıca ünvan da değişiyor yani 1 yıl bekleme falan yok her türlü anında geçersin.

20 Kasım 2020 02:20

Tekes21
Aday Memur

Hemşirelik sözleşmeli alım yapıyor(Sağlık Bakanlığı) DHMİ kadrolu.Kadroludan sözleşmeliye yada sözleşmeliden kadroluya cezasız geçebilirsin.Ama sözleşmeliden sözleşmeliye geçersen ceza alırsın.Yani DHMİ kadrolu hemşirelik sözleşmeli olduğu için ceza almazsın

Hemhem10, 2 hafta önce - Alıntıya git

Önce tercih verip dhmi kazanırsam mi istifa edebilirim? Yoksa önce istifa edip sonra mi tercih verecegim

20 Kasım 2020 11:09

Hemhem10
Aday Memur

Önce tercih verip dhmi kazanırsam mi istifa edebilirim? Yoksa önce istifa edip sonra mi tercih verecegim

Tekes21, 1 hafta önce - Alıntıya git

Önce tercih verirsin garanti olmuş olur hem atanınca istifa edip direk atandığın yere başlayabilirsin hiçbir sorun yok.

20 Kasım 2020 21:39

bilalkayahan
Aday Memur

sen ne değişik adamsın daha geççen puanın 87ydi elalemi trollemekten başka işin gücün yok mu boş adam

22 Kasım 2020 00:36

Tekes21
Aday Memur

sen ne değişik adamsın daha geççen puanın 87ydi elalemi trollemekten başka işin gücün yok mu boş adam

bilalkayahan, 1 hafta önce - Alıntıya git

Asıl Sen ne mal bı adamsın. başka bir arkadaşım için buraya yazmış olamazmiyimbu soruyu. Kendisi hesap açmak istemiyor olamaz mı? cidden sizde IQ sorunu var . Dediğin şeyi yapmamın bana artışı ne andaval.

24 Kasım 2020 01:59

bilalkayahan
Aday Memur

Asıl Sen ne mal bı adamsın. başka bir arkadaşım için buraya yazmış olamazmiyimbu soruyu. Kendisi hesap açmak istemiyor olamaz mı? cidden sizde IQ sorunu var . Dediğin şeyi yapmamın bana artışı ne andaval.

Tekes21, 1 hafta önce - Alıntıya git

havlama boş adam aciz mi arkadaşın engelli falan mı ? boş adamsın işte her konuya bi cevabın var çok konuşan boş konuşan birisin

Toplam 19 mesaj

ANKET
Bir kamu çalışanı olarak öğlen yemeği yiyor musunuz?