Editörler : muhtesem32
17 Kasım 2020 16:51   

Aöf lisans sosyal hizmet hakkında
Bu bölümü önerir misiniz? Dersler zor mu? Son sene sadece staj mı yapılıyor
17 Kasım 2020 21:23

Umut.78
Aday Memur
Bölüm okuması kolay çok zor değil ama atama olanağı eskiye göre azaldı 4. Sınıfın ilk dönemi haftada 3 gün staj 4. Sınıfın 2. Dönemi ful staj yapıyosun
17 Kasım 2020 22:27

tospik7
Aday Memur
Bölüm okuması kolay çok zor değil ama atama olanağı eskiye göre azaldı 4. Sınıfın ilk dönemi haftada 3 gün staj 4. Sınıfın 2. Dönemi ful staj yapıyosun
Umut.78, 6 ay önce - Alıntıya git
Ben zaten memurum okuduktan sonra ünvan değişikliği düşünüyorum aile bakanlığında sosyal hizmet nasıldır acaba
01 Aralık 2020 14:33

rrmss
Aday Memur
Ben zaten memurum okuduktan sonra ünvan değişikliği düşünüyorum aile bakanlığında sosyal hizmet nasıldır acaba
tospik7, 6 ay önce - Alıntıya git
Hocam bende sosyal hizmet mezunuyum. Sosyal çalışma mesleğinin bel kemiği aile çalışma ve sosyal hizmetler bakanlığıdır geçme şansınız varsa bence geçin maddi olarak orta düzeyde olsa da manevi olarak sizi tatmin edecek bir meslek
11 Aralık 2020 12:28

tospik7
Aday Memur
Hocam bende sosyal hizmet mezunuyum. Sosyal çalışma mesleğinin bel kemiği aile çalışma ve sosyal hizmetler bakanlığıdır geçme şansınız varsa bence geçin maddi olarak orta düzeyde olsa da manevi olarak sizi tatmin edecek bir meslek
rrmss, 5 ay önce - Alıntıya git
Çok teşekkür ederim cevabınız için bu sene bölüme başlayacağım inşallah
11 Aralık 2020 23:09

Bilgiaçı
Aday Memur

Merhabalar bende sosyal hizmet okumak istiyorum ama staj memurlukta sorun oluyor mu? 2. Dönem full staj diyorsunuz izin veriyorlar mı?

Toplam 5 mesaj