Editörler :
18 Kasım 2020 13:38   

Online eğitim ek ders sınıf öğretmeni

suana kadar yuzyuze egıtm yapıyorduk. pazartesıden ıtıbaren onlıne eğitim yapacağız. kac saat yapmak zorundayız kac saat ekders alacagız

18 Kasım 2020 15:53

goksu_gzl
Daire Başkanı

geçtiğimiz yıl uzaktan eğitim sürecinde öğretmenlerin ek ders ücretleri verilmişti.

Yıl sonuna kadar öğretmenlere ek ders ücreti verilip verilmeyeceği Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un detaylı açıklamasıyla netliğe kavuşacak.

18 Kasım 2020 20:38

drogba-70
Daire Başkanı

geç kaldınız bu başlığı açmakta .

halbuki açıklama gelir gelmez yapıştırmalıydınız konuyu foruma :)

18 Kasım 2020 21:12

karabaş
Aday Memur

geç kaldınız bu başlığı açmakta .

halbuki açıklama gelir gelmez yapıştırmalıydınız konuyu foruma :)

drogba-70, 2 hafta önce - Alıntıya git

a.s

18 Kasım 2020 21:42

Shangrilla
Aday Memur

Yüzyüze kaç saat dersiniz varsa, uzaktan da aynısını yapıp aynı ek dersi alacaksınız. Nasıl sorular bunlar?

19 Kasım 2020 08:37

ozeraltinbas
Aday Memur
Mesela 3.sınıf öğretmenç İngilizce dersine girmediği için 2 saati kesilir onun dışında alır dşye biliyorum
19 Kasım 2020 11:20

karabaş
Aday Memur

Yüzyüze kaç saat dersiniz varsa, uzaktan da aynısını yapıp aynı ek dersi alacaksınız. Nasıl sorular bunlar?

Shangrilla, 2 hafta önce - Alıntıya git
nasil sorular bunlar ben 1. sinif okutuyorum nasil 6 saat gunde canli ders yapabilirim. Zaten eba tv var 6 saat + 2 saat eba tv cocuk gunde 8 saat ekran basinda olacsk.Zaten kirsaldayim yarisi katliyor derse ne yapabilirim Hepten tatil etselerde daha iyi olurdu. ekrandan bu is olmazzz
19 Kasım 2020 23:50

Shangrilla
Aday Memur

Hocam kusura bakmayın ama anlattıklarınızda anormal bir şey göremedim. Bu süreçte bir sürü öğretmen haftada 30 saat ders verdi/veriyor ve çoğu öğretmenin dersine bırakın sınıfın yarısını, ortalama 5-6 kişi katılıyor. "Günde nasıl 6 saat canlı ders yapabilirim" diyorsunuz da, şimdiye kadar insanlar nasıl yaptı, hiç düşündünüz mü?

22 Kasım 2020 00:53

UcaS
Genel Müdür

Dersinizin yarısını rehber öğretmen işlesin. Eba canlı değilmi. Ücret alıyor rehberci. Ne yani korona sürecinde rehberci hiçmi canlı rehberlik yapmayacak?

Nerde kaldı psikolojik danışmanlık?

22 Kasım 2020 01:56

mikado411
Şef

Dersinizin yarısını rehber öğretmen işlesin. Eba canlı değilmi. Ücret alıyor rehberci. Ne yani korona sürecinde rehberci hiçmi canlı rehberlik yapmayacak?

Nerde kaldı psikolojik danışmanlık?

UcaS, 2 hafta önce - Alıntıya git
Aman gardaş dernek ve lobileri duymasın !
22 Kasım 2020 02:28

UcaS
Genel Müdür

Bir iki slaytı izletmek, 20 dk sürmez. Okul kapanmış, sokak yasağı v ar.Haftada 20 sınıf varsa tümüne rehberlik gerekli değilmi şu süreçte? Hiç olmazsa moral bulur çocuklar. Hem Sadece rehbercimi?

Ayda bir müdürümüz de 5dk ziyaret etsin. Hep bizim yüzü görmek sıkıcı gelir.

Okul aile kardeş ise, okul gücünü göstersin.

23 Kasım 2020 11:49

FATİH0606
Aday Memur
1. Sınıflar 15 saat ek ders alır İngilizce ve din kültürü dersine branş öğretmenleri giriyorsa 2.3. 4. Sınıflar şu şekilde ek ders alır. 2. Ve 3. Sınıflar 12 saat ek ders alır 4. Sınıflar 10 saat ek ders alır. Okulda branş öğretmeni yoksa hepsi 15 saat ek ders alır
24 Kasım 2020 09:27

asır1000
Aday Memur

gnc

Toplam 12 mesaj