Editörler :
18 Kasım 2020 23:41   

EPDK Uzman Yardımcılığı Başvuru Sonuçları
Başvurular 16 Kasım itibariyle bitmişti. İlanda mülakat tarihleri 07/18 Aralık olarak belirtilmiş. Ancak kurum sitesinden başvuru ilanı kaldırılmış. Sonuçlar ile ilgili olarak bir duyumu olan var mı arkadaşlar? Pandemi nedeniyle erteleme falan söz konusu olabilir mi?
19 Kasım 2020 08:51

opethian37
Yasaklı

mülakatları çağıracakları kişileri de siteden ilan edecekler

19 Kasım 2020 09:48

legolas001
Aday Memur

mülakatları çağıracakları kişileri de siteden ilan edecekler

opethian37, 2 hafta önce - Alıntıya git
Teşekkürler hocam. Bildiğiniz bir tarih var mı?
19 Kasım 2020 11:56

opethian37
Yasaklı

en geç 2 haftaya belli olur diye düşünüyorum hocam çok uzatmazlar az kişi sonuçta

23 Kasım 2020 21:39

legolas001
Aday Memur
Hukuk şampiyonlar ligi olmuş. Umarım en çok hak eden girer.
23 Kasım 2020 23:20

oncira
Aday Memur
Hukuk şampiyonlar ligi olmuş. Umarım en çok hak eden girer.
legolas001, 1 hafta önce - Alıntıya git

Zaten çoğusu sınav açıldıktan hemen sonra Hakimliğe gidecek.

24 Kasım 2020 11:34

legolas001
Aday Memur
Mülakat için dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir arkadaşlar? Görüşü olan paylaşabilir mi?
28 Kasım 2020 11:30

Ahki
Aday Memur

Kurumun internet sitesinde yer alan kanun yönetmelik ve benzeri mevzuatları indirip okuyun (özellikle 4628 sayılı kanun). (Mülakattan önce alanınızla ilgili genel bilgileri iyi şekilde ifade etmeye çalışın)

Elektrik için örnek vereceğim 6446 sayılı kanunu okuyun. Enerji nedir, türleri, dönüşümü, farklı enerji kaynakları ile elektrik üretimi çalışma prensipleri, tesla vs. edison:) şebeke gerilimi ac dc.. Neden 3 faz? Elektrik dağıtım, perakende satış farkı nedir? Serbest tüketici, Özellikle son yıllarda önemi artan yenilenebilir, yeka, yekdem, elektrik üretim oranı vb.

Buradaki bilmediğimiz kelimeleri anlamları ile öğrenin

Genellikle birine anlatarak çalışın çünkü mülakatta sorduklarında daha iyi ifade etmeniz için önceden birine anlatmış olmanız gerekiyor.

Teiaş epiaş yekdem gibi kısaltmaların açılımını öğrenin Bir iki cümle ile ne olduklarını açıklayabilin.

Normlar hiyerarşisi, epdk daireleri nelerdir...

Ayrıca youtube da etkili konuşma diksiyon için hızlandırılmış egzersiz videoları var, malum hitabet önemli;)

Hayır duanızı alırımm.

Toplam 7 mesaj

ANKET
Bir kamu çalışanı olarak öğlen yemeği yiyor musunuz?