Editörler : ya umutlarda biterse
21 Kasım 2020 19:53   

Türk Telekom internet rezilliği !
Internet aboneliğim var taahhütlü 9 ay olmuş . 11 kasımdan beri ınternetim yok 10 gün oldu sözde 48 saatte müdahale edecekler. Kimsenin geldiği yok arıyorum ekipler yolda vs. Veya gelmişler aramışlar ulaşamamışlar vs türlü türlü bahaneler uyduruyorlar. Çıkayım rezil firmadan diyorum 1300 lira ceza çıkarıyorlar. Bana internet hizmeti vermeyen onlar bide neden ceza ödüyorum saçmalığın daniskası.. Tüketici hakem heyetinden bisey çıkar mi ne yapılabilir ??
05 Aralık 2020 10:22

economi06
Şube Müdürü
#
05 Aralık 2020 15:53

karelsantralservisii
Aday Memur

Merhabalar. Yaşadığınız sorun bina tesisatınızla alakalı olabilir mi ? Bina tesisatında kısa devre varsa sorun yaşamanız muhtemel. Şu sitede makalelerde internet arızalarına dair yazılar var isterseniz bi bakın.

www.karelservisi.net

05 Aralık 2020 19:11

economi06
Şube Müdürü

Merhabalar. Yaşadığınız sorun bina tesisatınızla alakalı olabilir mi ? Bina tesisatında kısa devre varsa sorun yaşamanız muhtemel. Şu sitede makalelerde internet arızalarına dair yazılar var isterseniz bi bakın.

www.karelservisi.net

karelsantralservisii, 3 ay önce - Alıntıya git
Teşekkürler ilginiz icin getirdim usta baktirdim sıkıntı yok binada tesisatta ama internetin kendisi yok rezil bi firma bi muhatap yok ..
13 Aralık 2020 18:30

Gydm
Genel Müdür
Hepsi aynı ya
Toplam 4 mesaj