Editörler : Pangaea

İrem Çavdır
Aday Memur
29 Kasım 2020 14:26

78.4 ile başvuracağım bende

içmimaresra
Aday Memur
29 Kasım 2020 18:13

Başvuru edevletten yapılıyor.Adalet bakanlıgı sitesinde duyurularda nasıl yapılacak adım adım gösteren bişeyde hazırlamıslar.

Turgay4638, 3 yıl önce
Hocam evrakları nereye teslim ediyoruz tam olarak?

furkanemytu
Yasaklı
29 Kasım 2020 19:03

işte üstad biz deyince dinlemiyorlar. sizin demenizle belki gerçekleri görürler.

Mehmet Balci, 3 yıl önce

Tartışmayı uzatmayın arkadaşlar.

İşe ihtiyacı olan tercih eder, yoksa siz kolay iş var mı sanıyorsunuz? Her işin kendine göre zorluğu var, ha diyorsanız ki çok zor o paraya değmez, o zaman tercih yapmazsınız, yapana da karışmazsınız.

Metehan A.
Şube Müdürü
30 Kasım 2020 05:07

mehmet163, 3 yıl önce

Arkadaşlar Büro personelliği mülakat listesine nereden bakabiliriz

30 Kasım 2020 10:56

NİYE Kİ HOCAM TELEFON GAYET İYİ ÇEKİYOR.

BİRAZ ABARTIYORUZ SANKİ BU BAŞVURU SÜREÇLERİNDE.

06metalurjist, 3 yıl önce

kamu kurumu başvurusuna telefondan çekilen fotoğraf göndermek. hayretler içerisindeyim

ecnmyprsn
Kapalı
30 Kasım 2020 13:18

Cte idare memurluğuna başvurumu yaptım. Farklı ortamlarda mülakat varsa referans isterler, torpil lazım gibi laflar duyuyorum ,okuyorum,kimki torpille veya referansla benim veya başkasınun hakkını yer ise, ömür boyu hakkını yediği kişinin rızkını yemiş olacak,ahını çekecek, rızk ülkemizde illaki bulunur , referans veya torpille işe giren öbür dünyasını mahvetmiş olur diye düşünüyorum,inşallah herkes hak ettiğini alır, torpil referans dedikoduları boşta kalır. Herkese iyi günler.

kaan3266
Aday Memur
30 Kasım 2020 17:54

Merhabalar ben askerlik işlemlerimi başlattım benüz gideceğim tarih belli değil 1 ay yapıp geleceğim şuanda başvuru yapamazmıyım. Mülakat ocak gibi olsa benimde ocakta ne zaman nereye gideceğim belli olacak mülakata falan girebiliyorum. Bununla ilgili nerden bilgi alabilirim? Bilgisi olan var mı?

Faruksssssss
Aday Memur
30 Kasım 2020 18:29

ara dostum bilgi al
kaan3266, 3 yıl önce
Merhabalar ben askerlik işlemlerimi başlattım benüz gideceğim tarih belli değil 1 ay yapıp geleceğim şuanda başvuru yapamazmıyım. Mülakat ocak gibi olsa benimde ocakta ne zaman nereye gideceğim belli olacak mülakata falan girebiliyorum. Bununla ilgili nerden bilgi alabilirim? Bilgisi olan var mı?

kamil1616
Aday Memur
30 Kasım 2020 19:07

ahiret inancı olan bir insan bu işlere girmez zaten dini imanı para demektir.

ecnmyprsn, 3 yıl önce

Cte idare memurluğuna başvurumu yaptım. Farklı ortamlarda mülakat varsa referans isterler, torpil lazım gibi laflar duyuyorum ,okuyorum,kimki torpille veya referansla benim veya başkasınun hakkını yer ise, ömür boyu hakkını yediği kişinin rızkını yemiş olacak,ahını çekecek, rızk ülkemizde illaki bulunur , referans veya torpille işe giren öbür dünyasını mahvetmiş olur diye düşünüyorum,inşallah herkes hak ettiğini alır, torpil referans dedikoduları boşta kalır. Herkese iyi günler.

zelihaekincioglu
Aday Memur
30 Kasım 2020 20:42

80.9

cihangir3
Şef
30 Kasım 2020 22:36

2.mudurluk turkiye sartlarina gore, kaliteli bir meslektir.7000 lira civarinda bir maas, gittiğin heryerde ev sahibi vs derdi olmayan lojman imkani, servis ve her öğlen ucretsiz ortalama 4 cesit yemek kayda degerdir.bu meslegi yapan odtü, itü mezunu 2.mudurler var.o yuzden tercih edilebilir.son tercih yine kendinize kalmis.sanisiniz bol, bahtiniz acik olsun.iyi olan kazansın

bruomars
Aday Memur
30 Kasım 2020 23:13

Kpss B Grubu İlan ve Atamalar için oluşturduğumuz telegram grubuna katılmak isteyenler özelden yazsınlar

Aliyem112
Kapalı
30 Kasım 2020 23:14

şartlar iyi olabilir tabii. ama sorun şu ki herkes müdür olmayabilir ve lojman müsaitlik durumuna göre verilir. her mesleğin iyi ve kötü yanı var. ve her meslekte işine adanmış yükselmiş insanlar kadar olmayanlar da var. tıp mezunu olup cerrah olan var olamayan var gibi. İTÜ veya ODTÜ mezunu birinin tercihi olması kısmını pek anlamadım. Kendi kararları. Ama evet herkesin kendine kalmış, hayırlısı artık

01 Aralık 2020 08:41

Ulaa ulaa uşağum; çorbada bizum da unumuz olsun daa; cezaevlerinde lojman iki tür tahsis edilir, hizmet tahsisli ve sıra tahsisli lojman. Hizmet tahsisli kadrolara lojman verilmesi zorunludur.2.müdürlere lojman hizmet tahsisli verilir, lojman varsa verilmesi zorunludur bildiğim kadarıyla. Tecrübeli müdürler tayin dönemlerinde bir daireyi 2.müdür gelecekse boş bırakır:)

Gobel1900
Şube Müdürü
01 Aralık 2020 10:36

Bu kadro 2.müdür kadrosu değil idare memuru kadrosu.
cte öğretmen adayı, 3 yıl önce

Ulaa ulaa uşağum; çorbada bizum da unumuz olsun daa; cezaevlerinde lojman iki tür tahsis edilir, hizmet tahsisli ve sıra tahsisli lojman. Hizmet tahsisli kadrolara lojman verilmesi zorunludur.2.müdürlere lojman hizmet tahsisli verilir, lojman varsa verilmesi zorunludur bildiğim kadarıyla. Tecrübeli müdürler tayin dönemlerinde bir daireyi 2.müdür gelecekse boş bırakır:)

01 Aralık 2020 11:21

uşağum;şunun farkına varun daaa. İdare memurluğu geçici ,müdürlüğe hazırlık kadrosudur.400 kişi müdür olarak yetiştirilmek üzere alınıyor. zaten müdürlükte avantajlar çoğalıyor. Müdürlük duruken idare memurluğu olarak kalmak, ilginç de olsa bir tercihtir nihayetinde.

Gobel1900
Şube Müdürü
01 Aralık 2020 12:14

Yani demek istediğim direk müdür olmuyorsun.20 yıl idare memuru kalan varmış.
cte öğretmen adayı, 3 yıl önce

uşağum;şunun farkına varun daaa. İdare memurluğu geçici ,müdürlüğe hazırlık kadrosudur.400 kişi müdür olarak yetiştirilmek üzere alınıyor. zaten müdürlükte avantajlar çoğalıyor. Müdürlük duruken idare memurluğu olarak kalmak, ilginç de olsa bir tercihtir nihayetinde.

Aliyem112
Kapalı
01 Aralık 2020 12:53

Duyduğuma göre evet hemen müdür olunmuyor. Herkes müdür de olamıyor, istemeyen de var olamayan da var.

kaan3266
Aday Memur
01 Aralık 2020 15:38

Öğrenebildim başvuru için engel değilmiş ancak kazanırsak 5 ay süren eğitim başlamadan askerliği yapmak lazımmış. Eğitim için Nisan diyorlar ancak korona yüzünden mülakatlarda eğitimde ertelenebilir.
Faruksssssss, 3 yıl önce
ara dostum bilgi al

iibfmagduruişsiz
Aday Memur
01 Aralık 2020 17:14

78.2 ile başvurdum başvuru sırası 75341

Toplam 206 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi