Editörler : Pangaea
«192021222324252627282930»

Mazlumkatlav
Aday Memur
13 Aralık 2020 17:16

Uluslararasi ticaret ve lojistik muhafaza memuru olabiliyor mu ???
Kbrogzz, 3 yıl önce

Bi sinavin sonuclanmasi 6 ayı buluyor farkindamisiniz kyk alimindan bahsediyorsunuz galiba ama bu gumruk alimini ne kadar etkileyebilir ki 500 kisilik bi avuç kadro ve bu kadro her branşa açik iibf lilere ait degil

Kbrogzz
Memur
13 Aralık 2020 17:42

Büro personeli olarak basvuru yapabiliryorsunuz

Fakat her alimda yer verilmeyebiliyor

Mazlumkatlav, 3 yıl önce
Uluslararasi ticaret ve lojistik muhafaza memuru olabiliyor mu ???

Mazlumkatlav
Aday Memur
13 Aralık 2020 17:57

Ne saçma iş bu lojistik okuyan biziz ticaret okuyan biziz biz gümrükte çalışamıyoruz.
Kbrogzz, 3 yıl önce

Kogun
Aday Memur
13 Aralık 2020 18:15

yanlış biliyor olabilir misiniz? 2018 yılındaki alıma baktığım zaman işletme/ iibf/ hukuk mezunlarının başvurabildiği yazıyordu. uluslararası işletmecilik ve ticaret bölümü çoğu üniversitenin işletme fakültesinde olduğu için başvurabilir diye düşünüyorum.

Kbrogzz, 3 yıl önce

Kogun
Aday Memur
13 Aralık 2020 18:19

https://ilan.memurlar.net/ilan/42069/gumruk-ve-ticaret-bakanligi-1750-sozlesmeli-personel-alacak.html

bu ilanda yazana göre işletme fakültesi mezunları da başvurabiliyormuş. eğer yanlış anlıyor veya yanlış bir ilana bakıyorsam lütfen düzeltin beni.

Kbrogzz, 3 yıl önce

urfalım01
Aday Memur
13 Aralık 2020 18:31

Gümrük yakında alıma çıkar mi

Mazlumkatlav
Aday Memur
13 Aralık 2020 18:46

Inşallah doğrudur muhafaza En çok istediğim meslek boşa giderse yanarız.
Kogun, 3 yıl önce

https://ilan.memurlar.net/ilan/42069/gumruk-ve-ticaret-bakanligi-1750-sozlesmeli-personel-alacak.html

bu ilanda yazana göre işletme fakültesi mezunları da başvurabiliyormuş. eğer yanlış anlıyor veya yanlış bir ilana bakıyorsam lütfen düzeltin beni.

Kbrogzz
Memur
13 Aralık 2020 18:52

2 yilliklar icin soylemistim ama 4 yil egitim icin basvuru yapilabiliyor

Kogun, 3 yıl önce

yanlış biliyor olabilir misiniz? 2018 yılındaki alıma baktığım zaman işletme/ iibf/ hukuk mezunlarının başvurabildiği yazıyordu. uluslararası işletmecilik ve ticaret bölümü çoğu üniversitenin işletme fakültesinde olduğu için başvurabilir diye düşünüyorum.

Kbrogzz
Memur
13 Aralık 2020 18:56

Sizin bildiginizde yanlislik yok ben direk p93 alimindan bahsettigini dusundum

Kogun, 3 yıl önce

furkanemytu
Yasaklı
13 Aralık 2020 20:36

sgk zamanında 4001 aldı onun içinde yaklaşık 1000 kişilik telegram grubunda kovalıyoruz onu. biz ibfnin bölümlerine çökmüyoruz ki, maliye bakanlığı ekonomi bakanlığı hazine vs değil ki bu kadrolar uzmanlık gerektirmeyen kadrolarda yüksek puanlılar gitsin istiyoruz. ibfliler rekabet sevmiyor istiyorlar ki 85 puanla atanayım.

oguzzzz.010101, 3 yıl önce

oldu başka emrin var mı kardeşim başka iibf bölümlerinden hangisini istersiniz 4001 olması için utanma söyle valla bu arkadaş her zaman bu şekilde milleti tahrik etmeye çalışıyor amacı ne olabilir hala çözemedim sözsen sen suçlusun sövmesen susacağı yok kimse kaale almıyor daha fazla yazmaya devam ediyor anlamadım ben bunu

Kbrogzz
Memur
13 Aralık 2020 20:37

##

A.K.Maliyeci
Aday Memur
13 Aralık 2020 20:44

85 puan bir kere düşük bir puan değil gayet kamuya girmek için yeterli bir puan sizin gibilerde o yeterlilik isteyen meslek değil bu yeterlilik gerektirmiyor diye kadroların herkese açılması gibi bir durumu geçerli kılmaz mesleğin neyse git onu yap bu kadrolara çok düşük bir puanla da girilse 4001 in tamamı iibf ye aittir isteseniz de istemeseniz de o kadrolar iibf ye gidecek istersen ful çek o kadrolar sizin hakkınız değil

furkanemytu
Yasaklı
13 Aralık 2020 20:57

üstad git puanını yükselt. 85 puan ile memur olmak 2012de filan oldu en son. o kadrolara puanı yüksek herkes başvursun demek yerine bize verin diye ağlıyorsunuz.

A.K.Maliyeci, 3 yıl önce

85 puan bir kere düşük bir puan değil gayet kamuya girmek için yeterli bir puan sizin gibilerde o yeterlilik isteyen meslek değil bu yeterlilik gerektirmiyor diye kadroların herkese açılması gibi bir durumu geçerli kılmaz mesleğin neyse git onu yap bu kadrolara çok düşük bir puanla da girilse 4001 in tamamı iibf ye aittir isteseniz de istemeseniz de o kadrolar iibf ye gidecek istersen ful çek o kadrolar sizin hakkınız değil

A.K.Maliyeci
Aday Memur
13 Aralık 2020 21:04

herkes işini yapsın sen o güzel kafanı bu kadrolarda harcama git bilim adamı ol bak olmuşsun sen zaten puanını da almışsın düşük puanlı atanamaz diye bir kaide yok bölüm bazlı atamalar ve açıklar olur ona göre personel temin edilir senin atama sayın azsa bu benim problemim değil bölümünü ona göre seçseydin bugün 2 yıllık bölümler dahil mezun sayısı ve personel azlığından dolayı düşük puanla atanabiliyorlar yüksek aldın al sana da bakanlık olsun diyemez hiç kimse işini yap uğraşmayın iibf nin kadrolarıyla

Schaden
Aday Memur
13 Aralık 2020 21:04

Hocam bence bir araştırın geçmiş alımları. 80 e kadar yolu var hatta 78. Ama alımın çokluğuna göre tabii ki

furkanemytu, 3 yıl önce

üstad git puanını yükselt. 85 puan ile memur olmak 2012de filan oldu en son. o kadrolara puanı yüksek herkes başvursun demek yerine bize verin diye ağlıyorsunuz.

Kbrogzz
Memur
14 Aralık 2020 01:00

##

urfalım01
Aday Memur
14 Aralık 2020 11:54

##

Kbrogzz
Memur
14 Aralık 2020 17:20

##

alemsefam
Şef
14 Aralık 2020 18:08

2018 de gümrük muhafazaya 70 le atananlar oldu günaydın

Kbrogzz
Memur
14 Aralık 2020 18:11

Bunlara laf anlatilmaz hocam birilerinin 70 puanla bir yerlerde nasibinin olamasini bile hazmedemeyen insanlar suruyle malesef

Yazik bu insanogullarina gercekten

alemsefam, 3 yıl önce

2018 de gümrük muhafazaya 70 le atananlar oldu günaydın

Toplam 621 mesaj
«192021222324252627282930»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi