Editörler : supporters.
25 Kasım 2020 13:08

Aldatmak
Eşimle 33 yaşında yedi yıllık evliyiz bir çocuğumuz var aslında mutlu bir ilişkimiz var fakat geçenlerde karımın Skype üzerinden bir erkekle konuştuğunu yakaladım onun her yakaladığımdan haberi yok hatalı bir karar vermek istemiyorum Bu işi en güzel bir şekilde çözmek istiyorum Henüz bildiğimi bilmiyor mesaj içerikleri nde birbirlerine fotoğraf attıklarını da gördüm. Yüzleri görünmeden birbirlerini çıplak fotoğraf çekmişler normal iki sevgili gibi yazışıyorlar neden böyle fantezi peşine düştü bilmiyorum bu konuşa ne yapabilirim herkese teşekkürler

İstansin
Aday Memur
25 Kasım 2020 14:45

Bu konuda fikri olan yok mudur acaba

İstansin
Aday Memur
25 Kasım 2020 17:25

Bir kişi bile cevap veremeyecek sanırım

Koray2020
Kapalı
25 Kasım 2020 18:22

Kadinlar genelde ilgi ararlar ve esinde bulamayinca baskasinda ararlar. Yazismalardan anlayabilirsin birlikte olup olmadiklarini. Bence karsina al konus

İstansin
Aday Memur
25 Kasım 2020 18:23

Bende öyle yapmak istiyorum ama hata da yapmak istemiyorum nasıl desem ne desem nasıl yapsam acaba
Koray2020, 3 yıl önce

Kadinlar genelde ilgi ararlar ve esinde bulamayinca baskasinda ararlar. Yazismalardan anlayabilirsin birlikte olup olmadiklarini. Bence karsina al konus

Koray2020
Kapalı
25 Kasım 2020 18:49

Burasi yanlis yer. Aile danismanlari var bi onlarla gorus sonra hareket et. Burda millet yorum yapmaya kalkarsa hic normal bisey cikmaz.

İstansin
Aday Memur
01 Aralık 2020 12:17

Nasıl yani

ZamanaYolculukk55
Aday Memur
10 Aralık 2020 00:34

Sor, konuş kafanda netleştir. Belki yanılıyorsundur.. Malesef bu dönemde böyle şeyler çok fazla var

kaplumbaga155
Yasaklı
12 Aralık 2020 00:06

nesini yanılacak acaba birbirlerine çıplak fotolar göndermişler.

kafada aldattıktan sonra bedenen aldatıp aldatmaması bu kadar önemli mi. yani atıyorum ilişkiye girmemiş olsunlar o zaman problem yok mu. bir filmde izlemiştim aldatan taraf aldatılan tarafa ?onunla yattığıma sinirlenme, onunla güldüğüme sinirlen!? diye bir şey söylemişti.

ZamanaYolculukk55, 3 yıl önce

Sor, konuş kafanda netleştir. Belki yanılıyorsundur.. Malesef bu dönemde böyle şeyler çok fazla var

İstansin
Aday Memur
12 Aralık 2020 00:09

Tabiki onda da problem var ortada çocuk var en az zararla atlatmayı istiyorum
kaplumbaga155, 3 yıl önce

kafada aldattıktan sonra bedenen aldatıp aldatmaması bu kadar önemli mi. yani atıyorum ilişkiye girmemiş olsunlar o zaman problem yok mu. bir filmde izlemiştim aldatan taraf aldatılan tarafa ?onunla yattığıma sinirlenme, onunla güldüğüme sinirlen!? diye bir şey söylemişti.

İstansin
Aday Memur
12 Aralık 2020 00:12

Yok yanılmıyorum
ZamanaYolculukk55, 3 yıl önce

ZamanaYolculukk55
Aday Memur
12 Aralık 2020 00:24

Durum normal demiyorum!

Sor, sorgula diyorum .

Ahlâk iki bacak arasında değil bunun bilincinde olan biriyim!

Kışı net olsa zaten gerekli şeyleri yapardı değil mi?

kaplumbaga155, 3 yıl önce

ZamanaYolculukk55
Aday Memur
12 Aralık 2020 00:26

Net olarak biliyorsun madem 2 seçenek var

Ya aldatıldım ama olsun devam ederim

Ya da yapılması gereken yapılır..

Rabbim doğru kararı vermekte yardımcın olsun..

İstansin, 3 yıl önce
Yok yanılmıyorum

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
13 Aralık 2020 13:56

Aldatıldığını yasal yollardan delillendir ispatla. Para mal mülk varsa annen kardeşin üzerine geçir. Ve boşanma davası aç. Sadakatsiz dizisi bunları işliyor. Günümüzde kadın erkek aldatma oranı çok yükse büssürü program var sonuçta Instagram bile başlı başına yetiyor. İletişim çağında yaşıyoruz. Aldatılma nedeni kendine sor öğrenmeye çalış. Neden aldatıyor. Kadınlar neden aldatır diye yaz molla google ye en güzel cevaplar var. Bu durumda psikolojik bir yıkım olan aldatma sizi nekadar etkiledi bilemiyorum ama profesyonel davranmak istediğinizi anlıyorum

İstansin
Aday Memur
13 Aralık 2020 13:57

Teşekkür ediyorum
Gydm, 3 yıl önce
Aldatıldığını yasal yollardan delillendir ispatla. Para mal mülk varsa annen kardeşin üzerine geçir. Ve boşanma davası aç. Sadakatsiz dizisi bunları işliyor. Günümüzde kadın erkek aldatma oranı çok yükse büssürü program var sonuçta Instagram bile başlı başına yetiyor. İletişim çağında yaşıyoruz. Aldatılma nedeni kendine sor öğrenmeye çalış. Neden aldatıyor. Kadınlar neden aldatır diye yaz molla google ye en güzel cevaplar var. Bu durumda psikolojik bir yıkım olan aldatma sizi nekadar etkiledi bilemiyorum ama profesyonel davranmak istediğinizi anlıyorum

Koray2020
Kapalı
14 Aralık 2020 11:41

Ne yapmayi dusunuyorsun

İstansin
Aday Memur
14 Aralık 2020 15:44

Şu an öyle duruyorum hazmetmeye çalışıyorum
Koray2020, 3 yıl önce

Ne yapmayi dusunuyorsun

Koray2020
Kapalı