Editörler : ayşegül bgm
25 Kasım 2020 15:25   

Yasaklı
12 bin kişilik alımlar en erken aralık sonunda yapılır

Acil ihtiyaç olmasına rağmen lisans ve ön lisans sonuçlarını beklediler. Ortaöğretim sonuçlarını beklemezlerse çok büyük haksızlık olur, gerekli itirazlar yapılır diye düşünüyorum. Sağlık bakanının dediği gibi kasımın ilk haftası alıma çıkılsaydı böyle bir sıkıntı yaşanmayacaktı.

25 Kasım 2020 16:08

4Ömer4
Aday Memur
cuma veya pazartesi yayımlanacak. Keyfinden alım yapılacak bölüm rakamlarına kadar paylaşmadı
25 Kasım 2020 16:51

tekniker2528
Aday Memur

12 bin kişilik alım haftaya ilana çıkacak boş yere algı yapmaya çalışma burayı sallayan yok.

25 Kasım 2020 17:09

Hoca002
Şube Müdürü
Bu arkadas saglikci ise nicki niye muhendis eger muhendis ise saglikci alimi seni ne ilgilendiriyor eger bir tanidik icin buradaysan bilgi almak yerine niye algi yapiyorsun. Ya hu sen kimsin neyin kafasini yasiyorsun ?
26 Kasım 2020 09:18

tuugbiss
Şef
Bu arkadas saglikci ise nicki niye muhendis eger muhendis ise saglikci alimi seni ne ilgilendiriyor eger bir tanidik icin buradaysan bilgi almak yerine niye algi yapiyorsun. Ya hu sen kimsin neyin kafasini yasiyorsun ?
Hoca002, 2 ay önce - Alıntıya git

trolün teki her yere her şeyi yazıyor bakmayın böylelerine :) benim gibi 2 üni okuduysa bilemem ama kpss b gurubunda da yüksek aldığını ve inat uğruna kadro yakacağını söyleyip duruyor amaç milleti kışkırtmak :)) herkesi kendi gibi sanıyo

26 Kasım 2020 09:30

Hoca002
Şube Müdürü

trolün teki her yere her şeyi yazıyor bakmayın böylelerine :) benim gibi 2 üni okuduysa bilemem ama kpss b gurubunda da yüksek aldığını ve inat uğruna kadro yakacağını söyleyip duruyor amaç milleti kışkırtmak :)) herkesi kendi gibi sanıyo

tuugbiss, 2 ay önce - Alıntıya git
Muhtemelen bundan da zevk aliyordur ama bunun kul hakkina girdigini de bilmiyordur :)
Toplam 5 mesaj

ANKET
Akademisyenler için doçentlikte dil barajının yükseltilmesini;