Editörler : Mehmet Balci
26 Kasım 2020 13:21

Portuga34
Daire Başkanı

Arkadaşlar peki kadrolu bir pozisyondaysak sözleşmeli bir memurluğa başvura biliyor muyuz ünvan değişikliği yok nasıl olur süreç

fırat7534, 2 ay önce - Alıntıya git

Sözleşmeli pozisyonu kazandığınızda kadroludan istifa edip geçiş yapabilirsiniz hocam. Sözleşmeli Personel, memur sayılmadığı için bu tarz bir kısıtlama yok.

26 Kasım 2020 13:34

dolmuşçunuz
Aday Memur
Nere olursa olsun diye yazıp daha sonra becerip altından kalkamayan tip. Umut ediyorum ki Allah su anki yerinden hareket ettirmesin seni. Senin gibiler için 91.6 ile her yere başvuracağım ve sadece sıranızı 1 sira geri kaydiracagim o da yeter bana.
26 Kasım 2020 13:51

Enginneerr
Aday Memur
Nere olursa olsun diye yazıp daha sonra becerip altından kalkamayan tip. Umut ediyorum ki Allah su anki yerinden hareket ettirmesin seni. Senin gibiler için 91.6 ile her yere başvuracağım ve sadece sıranızı 1 sira geri kaydiracagim o da yeter bana.
dolmuşçunuz, 2 ay önce - Alıntıya git

Arkadaşın beceremeyip altından kalkamadığını nereden biliyorsunuz?

Ailevi sebeplerden vs. olamaz mı?

Önyargılarınızdan kurtulamadınız bir türlü, adam ayrıca 2018 puanı ile değil 2020 de tekrar çalışmış haketmiş ve ilk tercihini yapacak belkide. Bunun nesi kadro yakmak?

Gerçekten inanılmazsınız. Savunduğunuz olaydan bile birhabersiniz. Aynı puanla yapılan farklı alımlardan bahsetse belki eleştirilebilir bir durum ortaya çıkardı ama zaten adam 2020 puanı almış, herşeyi siz çok iyi biliyorsunuz herkesin durumundan haberiniz var değil mi?

Bende daha ilk defa tercih yapacağım ama artık alakasız sebeplerle konuyu sürekli aynı yere çekip insanları zan altında bırakacağınıza, sistem için dilekçe yazın meclise gidin..

26 Kasım 2020 13:55

dolmuşçunuz
Aday Memur

Arkadaşın beceremeyip altından kalkamadığını nereden biliyorsunuz?

Ailevi sebeplerden vs. olamaz mı?

Önyargılarınızdan kurtulamadınız bir türlü, adam ayrıca 2018 puanı ile değil 2020 de tekrar çalışmış haketmiş ve ilk tercihini yapacak belkide. Bunun nesi kadro yakmak?

Gerçekten inanılmazsınız. Savunduğunuz olaydan bile birhabersiniz. Aynı puanla yapılan farklı alımlardan bahsetse belki eleştirilebilir bir durum ortaya çıkardı ama zaten adam 2020 puanı almış, herşeyi siz çok iyi biliyorsunuz herkesin durumundan haberiniz var değil mi?

Bende daha ilk defa tercih yapacağım ama artık alakasız sebeplerle konuyu sürekli aynı yere çekip insanları zan altında bırakacağınıza, sistem için dilekçe yazın meclise gidin..

Enginneerr, 2 ay önce - Alıntıya git
Sagduyu ustası hoş geldin. Cok görüyoruz aile bakanliginda karantinaya dayalı vardiyalardan dolayi pes edenleri. Çevrende bu tarz olaylardan kaçan yok. Tutmayan yeni ilan kovalıyor. Sonra bunlar da özel sebep oluyor. Haydi bakayim siz ozel sebepler diyerek kadro kovalayin.
26 Kasım 2020 14:15

harita53
Aday Memur

kardeş sözleşmeliden sözleşmeye geçişte üst ünvan degılse yani düz düz memursa 1 yıl bekle şartı var

26 Kasım 2020 15:00

Memur.olacak
Şef

Ben size detaylı olarak anlatayım ben kendi alanımda çalışmıyorum.4001 kodu ile 2018 KPSS puanımla mülakatlı bir alımla büro personeli olarak atandım ortalama 1 yıldır çalışıyorum.tekrar 2020 yılında girdiğin puanla yine kendi bölümü olmayan 4001 kodu ile alım yapılan bir yere geçmek istiyorum.Sonuçta atanmamın üzerinden 1 yılı geçti ve 2020 KPSS puanımla atanmam mümkün değil mi.

mmt0606, 2 ay önce - Alıntıya git
Kaç puanla atandınız acaba bide hangi kurum ve neden memnun değilsiniz
26 Kasım 2020 15:07

ya.hayyy
Şube Müdürü
dolmuşçunuz, 2 ay önce - Alıntıya git

93,1 puanım var sen atanama diye her yere başvuracağım derdim ama o kadar kötü olamıyorum.

Her sene kadro yakan 1000 tane adam varsa şuraya 3-5 tanesi anca yazıyor. Siz de onlara burdan kendinizce laf sokarak kendinizi rahatlatıyorsunuz sadece, geçin bunları.

Toplam 27 mesaj

ANKET
WhatsApp'ın yeni kullanıcı sözleşmesini kabul edecek misiniz?