Editörler : hopaliSafak Vaktii
26 Kasım 2020 05:08   

Bilişim öğretmeni Atamaları

Herkese merhaba,

Bote mezunuyum, atanma şansımı öğrenmek istiyorum. Şu an özel sektörde 9-18 çalışıyorum ama, malum özelde oldukça zorlanıyorum.

Bilişim öğretmenliği ataması için gk gy ve eğitimde min kaç net yapmak gerekir

Gy ve eğitimde fena değilim, ama gk da sıfırım

İşten ayrılamam, maksimum 4 5 saat günlük çalışmayla atanabilme şansım var mıdır

Arkadaşlar nasıl bir çalışma planı izlemeliyim, yardım lütfen, sürecin başındayken vaz mı geçmeliyim bu sevdadan

26 Kasım 2020 12:14

Codybt
Memur

82,55 puanla son atamalarda atanamadım hocam. Bende özel sektöre yönelmeyi düşünüyorum. netlerim GY 40 doğru 10 yanlış GK 39 doğru 18 yanlış EB 60 doğru 19 yanlış. Alım sayısı gittikçe düşüyor ve yakın zamanda puanlar daha da artacak gibi görünüyor. GKGY altyapınız sağlamsa eğitimde çıkmış sorulara bakarak işinizi bırakmadan çalışmanızı öneririm.

26 Kasım 2020 12:31

Bote21
Aday Memur

Hocam bu seneki netler mi bunlar, gayet iyi aslında

İnşallah bu sene atanırsınız, belli olmaz.

Çalıştığım için günlük 4-5 saat kalıyor

Konu mu soru mu ağırlıklı ilerlemeliyim,

Dediğiniz gibi Çıkmış soruları iyice sindirecem.

Gk da Tarih vatandaşlık 0. GK ya nasıl çalışabilirim, videolarda kayboluyorum.

Teşekkür ederim cevabınız için.

26 Kasım 2020 12:35

Codybt
Memur

Hocam bu seneki netler mi bunlar, gayet iyi aslında

İnşallah bu sene atanırsınız, belli olmaz.

Çalıştığım için günlük 4-5 saat kalıyor

Konu mu soru mu ağırlıklı ilerlemeliyim,

Dediğiniz gibi Çıkmış soruları iyice sindirecem.

Gk da Tarih vatandaşlık 0. GK ya nasıl çalışabilirim, videolarda kayboluyorum.

Teşekkür ederim cevabınız için.

Bote21, 2 ay önce - Alıntıya git

Geçen yılki puanım ve böte 82,69 ile kapattı.

Tarihte konu ağırlıklı ilerleyin temeliniz yoksa. Eğitimde konuları bitirdikten sonra soru ağırlıklı ilerleyin ve çıkmış soruları analiz edin. günde 8-9 saat çalışıp üzerinde 4-5 saatte ders çalışmanızı tavsiye etmem haftada 5 gün 2 saat çalışarak başlayın ve zamanla arttırın. Bunun için şimdiden başlamanız gerekiyor. Hakkınızda hayırlısı olsun.

26 Kasım 2020 15:25

Kamilc1
Aday Memur

Geçen yılki puanım ve böte 82,69 ile kapattı.

Tarihte konu ağırlıklı ilerleyin temeliniz yoksa. Eğitimde konuları bitirdikten sonra soru ağırlıklı ilerleyin ve çıkmış soruları analiz edin. günde 8-9 saat çalışıp üzerinde 4-5 saatte ders çalışmanızı tavsiye etmem haftada 5 gün 2 saat çalışarak başlayın ve zamanla arttırın. Bunun için şimdiden başlamanız gerekiyor. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Codybt, 2 ay önce - Alıntıya git
Yanlışınız var 78 puanla kapatti
26 Kasım 2020 16:01

Bote21
Aday Memur

Tşk ederim, Bote den kaç kişi giriyor sınava bu konuda bilginiz var mı

26 Kasım 2020 17:58

Codybt
Memur
Yanlışınız var 78 puanla kapatti
Kamilc1, 2 ay önce - Alıntıya git

geçen yıl 2020 eylül ataması böte 82,69 ile kapattı tef 80 küsürle kapattı 2 yıl önce böte 82,4 ile kapattı tef 78 ile kapattı karıştırıyorsunuz.

26 Kasım 2020 18:02

Kamilc1
Aday Memur

geçen yıl 2020 eylül ataması böte 82,69 ile kapattı tef 80 küsürle kapattı 2 yıl önce böte 82,4 ile kapattı tef 78 ile kapattı karıştırıyorsunuz.

Codybt, 2 ay önce - Alıntıya git
Tef ne
26 Kasım 2020 18:04

Bote21
Aday Memur

Teknik eğitim fakültesi

26 Kasım 2020 18:06

Bote21
Aday Memur

Kaç kişi giriyor Bote den hocam bilginiz var mı yüzde kaçlık bir dilimde olmalıyız

26 Kasım 2020 18:12

Codybt
Memur

Kaç kişi giriyor Bote den hocam bilginiz var mı yüzde kaçlık bir dilimde olmalıyız

Bote21, 2 ay önce - Alıntıya git

Alan sınavımız olmadığı için tam net bir sayı yok hocam. tahminen yazdım ama böteliyseniz en azından ilk 300-400e girmeniz gerekiyor

Toplam 10 mesaj

ANKET
Akademisyenler için doçentlikte dil barajının yükseltilmesini;