Editörler :
26 Kasım 2020 12:25   

Ek ders karsılıgı görevlendirme

Ek ders karşılığı baska bir okulda görevlendirme olarak çalısıyorum. Fakat bu zamana kadar hiç ek ders almadım çünkü kendi okulumda online derse katılan öğrenci sayısı çok az oldugu için sınıfları birleştiriyoruz. İdare bize dedi ki isterseniz sınıfları ayırıp işleyebilirsiniz. Ama vicdan meselesi bu da yani sırf ek ders almak için sınıfı bölüp iki kişiyle ders işleyemem. Bu dönem görevlendirme çalıştım ama dediğim gibi ek ders falan almadım. Görevlendirme oldugu okulda sınıflar ayrı ayrı bölünüyor cünkü kalabalıklar. 10 saat derse giriyorum. Kendi okulumda da 5 saat. Sorum şu ikinci dönem görevlendirmeyi iptal etmek için dilekçe versem nasıl karşılanır. Bu dönem bırakmadım öğrencileri yarı yolda bırakmak istemedim fakat ikinci dönem bırakmak istiyorum master derslerimden dolayı.

26 Kasım 2020 12:33

koordinator
Aday Memur

EK ders karşılığı değil; siz öncelikle maaş karşılığı ders için görevlendirilmişsiniz. Kendi okulunuzda 5 saat dersiniz varsa 21 saate kadar başka okulda görev verebilirler. Dilekçe falan yazmayı denemyin bence...

26 Kasım 2020 12:36

Sundaymonday
Aday Memur

Ben kendi isteğimle dönem basında görevlendirildimsınıf birleştirme ile 5e düşüyor kendi okulumda.

26 Kasım 2020 12:38

Sundaymonday
Aday Memur

Olan başka arkadasım dönem ortasında dilekçe verip cekti görevlendirmesini. Ama ben ikinci dönemi

26 Kasım 2020 17:09

dundarbeyguneribey
Şube Müdürü

hocam o zaman birleştirmeyeceksin

Toplam 4 mesaj