Editörler : ayşegül bgm
«17181920212223242526272829

DRose
Aday Memur
06 Aralık 2020 14:13

İyi günler hocam. Ben Önlisans Kpss'den 94.3 puan aldım. Fizik Tedavi Alanında sıralamam 14. Büyük ihtimalle atanacağım ancak ben hem çalışırken hem de üniversite okumak istiyorum. Sorum şu ki a şehrine atandıktan sonra b şehrinde Dgs ile üniversite kazanırsam memurluğumu b şehrine alabilir miyim? Bölümümde gece nöbeti olmadığı için sadece ikinci öğretim yazabilirim. Sadece 2 üniversitede İ.Ö var(Manisa, Afyon). Ayrıca Manisa'da 1 kişilik alım var. Gelme ihtimali nedir sizce?

Hoca002
Daire Başkanı
06 Aralık 2020 14:21

Hayirli gunler hocam oncelikle bahsettiginiz durumda b sehirdeki egitim kaydinizi a sehrine alabilirsiniz ancak 4 yil sonunda b sehire tayin alabilirsiniz egitiminiz bittikten sonra a sehrine geri donersiniz bunu bilerek tercih yapmanizi tavsiye ederim. Manisa gelir mi acikcasu bilemiyorum insallah gelir diyelim ancak gelme ihtimali de yuksek
DRose, 3 yıl önce

İyi günler hocam. Ben Önlisans Kpss'den 94.3 puan aldım. Fizik Tedavi Alanında sıralamam 14. Büyük ihtimalle atanacağım ancak ben hem çalışırken hem de üniversite okumak istiyorum. Sorum şu ki a şehrine atandıktan sonra b şehrinde Dgs ile üniversite kazanırsam memurluğumu b şehrine alabilir miyim? Bölümümde gece nöbeti olmadığı için sadece ikinci öğretim yazabilirim. Sadece 2 üniversitede İ.Ö var(Manisa, Afyon). Ayrıca Manisa'da 1 kişilik alım var. Gelme ihtimali nedir sizce?

DRose
Aday Memur
06 Aralık 2020 14:29

Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim.

Hoca002, 3 yıl önce
Hayirli gunler hocam oncelikle bahsettiginiz durumda b sehirdeki egitim kaydinizi a sehrine alabilirsiniz ancak 4 yil sonunda b sehire tayin alabilirsiniz egitiminiz bittikten sonra a sehrine geri donersiniz bunu bilerek tercih yapmanizi tavsiye ederim. Manisa gelir mi acikcasu bilemiyorum insallah gelir diyelim ancak gelme ihtimali de yuksek

Hemsire3838
Aday Memur
06 Aralık 2020 14:49

hocam eah ile devlet hastaneleri arasında temel farklar neler?

Hoca002
Daire Başkanı
06 Aralık 2020 14:56

Aslinda bir fark yok genel itibariyle ayni yalniz eah daha yogun devlet hastanelerine gore
Hemsire3838, 3 yıl önce

hocam eah ile devlet hastaneleri arasında temel farklar neler?

Hemsire3838
Aday Memur
06 Aralık 2020 15:10

teşekkür ederim hocam. Şu anki yaşadığım şehirde( kayseri) eah isim değiştirip devlet hastanesi oldu 2 yıl önce. bir de sormak istediğim ben ortaöğretim hemşirelikten atanacağım İnşallah kayseri istiyorum. atamadan sonra İÖ bölümü olan üni okumak istiyorum aynı şehrimdeki üniversitede. nöbetlerim falan olacağından bu ne kadar mümkündür?

Hoca002, 3 yıl önce
Aslinda bir fark yok genel itibariyle ayni yalniz eah daha yogun devlet hastanelerine gore

Hoca002
Daire Başkanı
06 Aralık 2020 15:14

Su an online oldugu icin bir sorun olmaz ancak yuz yuze egitime gecildiginde ders programinizi hastaneye bildirdiginizde nobet listenizde duzenleme yapilir bu konuda bir endiseniz olmasin belki ayda bir iki ders kacirirsiniz sadece o kadar hocam
Hemsire3838, 3 yıl önce

teşekkür ederim hocam. Şu anki yaşadığım şehirde( kayseri) eah isim değiştirip devlet hastanesi oldu 2 yıl önce. bir de sormak istediğim ben ortaöğretim hemşirelikten atanacağım İnşallah kayseri istiyorum. atamadan sonra İÖ bölümü olan üni okumak istiyorum aynı şehrimdeki üniversitede. nöbetlerim falan olacağından bu ne kadar mümkündür?

Hemsire3838
Aday Memur
06 Aralık 2020 15:26

çok teşekkürler hocam Allah razı olsun :) günlerdir düşünüyordum konuyu rahatlattınız beni. Burda birçok insanı bilgilendiriyorsunuz gerçekten hakkınız ödenmez Allah gönlünüze göre versin :)

Hoca002, 3 yıl önce
Su an online oldugu icin bir sorun olmaz ancak yuz yuze egitime gecildiginde ders programinizi hastaneye bildirdiginizde nobet listenizde duzenleme yapilir bu konuda bir endiseniz olmasin belki ayda bir iki ders kacirirsiniz sadece o kadar hocam

Hoca002
Daire Başkanı
06 Aralık 2020 15:47

Rica ederim hocam ne yapiyorum ki alt tarafi bildigim kadariyla insanlara yardimci olmaya calisiyorum isin sonunda aldigim dua bana yetiyor "Allah Razi Olsun" bundan guzele birsey olamaz zaten :)
Hemsire3838, 3 yıl önce

çok teşekkürler hocam Allah razı olsun :) günlerdir düşünüyordum konuyu rahatlattınız beni. Burda birçok insanı bilgilendiriyorsunuz gerçekten hakkınız ödenmez Allah gönlünüze göre versin :)

halil1071
Aday Memur
06 Aralık 2020 15:56

hocam bir arkadaş için soruyorum 87 kusur puanı var tds önlisans doğu illerinden Mardin Diyarbakır yazacak branş sırası 484 gelme ihtimali var mı

Hoca002
Daire Başkanı
06 Aralık 2020 15:59

Mardin diyarbakir yuksek kapatan yerker az da olsa ihtimal var insallah o ihtimalde gerceklesir
halil1071, 3 yıl önce
hocam bir arkadaş için soruyorum 87 kusur puanı var tds önlisans doğu illerinden Mardin Diyarbakır yazacak branş sırası 484 gelme ihtimali var mı

DRose
Aday Memur
06 Aralık 2020 16:06

Benim bir sorum daha var hocam. Sınav açıklanmadan önce işkurdan bir işyeri ile sözleşme imzalamıştım. Sözleşmede cayma bedeli olmadığını söylemişlerdi. Peki ben atandığım zaman bu durum bir problem yaratır mı?

Hoca002
Daire Başkanı
06 Aralık 2020 16:08

Hayir hocam yaratmaz iciniz rahat olsun
DRose, 3 yıl önce

Benim bir sorum daha var hocam. Sınav açıklanmadan önce işkurdan bir işyeri ile sözleşme imzalamıştım. Sözleşmede cayma bedeli olmadığını söylemişlerdi. Peki ben atandığım zaman bu durum bir problem yaratır mı?

Hoca002
Daire Başkanı
06 Aralık 2020 16:09

Iskurda sonuxta bir devlet kurumu herhangi bir sorun yaratmadan isinizden ayrilio atandiginiz yere gidebilirsiniz
DRose, 3 yıl önce

06 Aralık 2020 18:01

Merhabalar, lisans hemşirelik 78.20 puanla

6337 sıralamaya sahibim, Ankara gelir mi?

Hoca002
Daire Başkanı
06 Aralık 2020 18:08

Ankara ortalama bir puan ile kapatiyor ne cok yuksek ne cok dusuk gelme ihtimali var yuzfelik olarak yuzde 65 civari diyebilirim
Lisanshemsiree1234, 3 yıl önce

Merhabalar, lisans hemşirelik 78.20 puanla

6337 sıralamaya sahibim, Ankara gelir mi?

hemsire355
Aday Memur
06 Aralık 2020 18:20

@Hoca002 lisans hemşire 1200sıralama ile izmir gelir mi?

Hoca002
Daire Başkanı
06 Aralık 2020 18:25

Izmir yuksek kapatan bir il gelme ihtimali var ama yuzdelik olarak vermek gerekirse yuzde 40 diyebilirim
hemsire355, 3 yıl önce

@Hoca002 lisans hemşire 1200sıralama ile izmir gelir mi?

06 Aralık 2020 19:24

Bir sorum daha var müsaadenizle, İstanbul

olma ihtimali nedir?

Hoca002, 3 yıl önce
Ankara ortalama bir puan ile kapatiyor ne cok yuksek ne cok dusuk gelme ihtimali var yuzfelik olarak yuzde 65 civari diyebilirim

saglikciögretmenn
Aday Memur
06 Aralık 2020 19:29

Hocam branşım att puanım 82,8 küsür ve güncel olmayan sıralamam 770 civarında. Güncel sıralamamı tam olarak tahmin edemiyorum acaba önümde çok kişi var mıdır 80 üstü puanla geçen tercihte tercih vermemiş olan, Sakarya, Zonguldak, Muğla, manisa gibi yerleri yazdım gelme ihtimali nedir? ilk tercihim sakarya

Toplam 566 mesaj
«17181920212223242526272829

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi