Editörler : Mehmet Balci
27 Kasım 2020 15:46

kasapbey
Şef

Evet bu alımda önündekiler azalmıyo maalesef

BilinmeyenKullanıcı, 2 ay önce - Alıntıya git

Madem merkeziden gideceksin ne diye yer kapliyorsun?

Aciktan alim 88_92 arasinin hakki

92 ustu elbet gidecek merkeziden

27 Kasım 2020 15:48

BilinmeyenKullanıcı
Yasaklı

Madem merkeziden gideceksin ne diye yer kapliyorsun?

Aciktan alim 88_92 arasinin hakki

92 ustu elbet gidecek merkeziden

kasapbey, 2 ay önce - Alıntıya git

Tamamen haklısın.Yapacak bi şey yok.EPDKyı gör sen bi de.Mülakat listesindeki herkes merkeziyle atanacak :D

27 Kasım 2020 17:39

sfrnlii
Aday Memur

Sen başvurmuş muydun

27 Kasım 2020 17:52

BilinmeyenKullanıcı
Yasaklı

Sen başvurmuş muydun

sfrnlii, 2 ay önce - Alıntıya git

Ben açıktan alımlara başvurmuyorum sadece takip ediyorum önden kaç kişi gidecek diye

27 Kasım 2020 18:04

z1twaquar
Memur
Puanlar nasil 88'e kadar düşmüş arkadaşlar özel bir şartı falan mı vardı?
27 Kasım 2020 18:21

BilinmeyenKullanıcı
Yasaklı
Puanlar nasil 88'e kadar düşmüş arkadaşlar özel bir şartı falan mı vardı?
z1twaquar, 2 ay önce - Alıntıya git

YDS 80 şartı var

27 Kasım 2020 18:27

kasapbey
Şef

Ben açıktan alımlara başvurmuyorum sadece takip ediyorum önden kaç kişi gidecek diye

inatla gitmiyorlar ben açıktan gideyim diyorum ona da izin vermiyorlar.

Ne kadar ortam çocuğu dolu ülke

27 Kasım 2020 21:40

turkishmonk
Şef

mülakat sabahı sinek kaydı tıraşınızı olun.

takım elbise ve kıyafetinize uygun ayakkabı giyin.

adaylar arasında mühendis sınıfı yedek subaylık yapmış olanları, savunma sanayisi tecrübesi olanları ve general torunlarını %95 alırlar.

açılan 1-2 kadro için çağırılan adaylar arasında yukarıdaki 3 şarttan birini sağlayan 3-4 kişi varsa boşuna mülakata gitmeyin.

hayırlı olsun.

27 Kasım 2020 22:19

BilinmeyenKullanıcı
Yasaklı

inatla gitmiyorlar ben açıktan gideyim diyorum ona da izin vermiyorlar.

Ne kadar ortam çocuğu dolu ülke

kasapbey, 2 ay önce - Alıntıya git

Daha dur yeni başlıyoz topu topu 4 kurum ilan açtı daha

28 Kasım 2020 11:24

slm08
Daire Başkanı

Kpss puanına göre alsalardı mülakat olmazdı dostum. Giren herkesin şansı var, neye göre alırlar bilmiyorum, ancak torpil olacağını düşünmüyorum. Karşılarında 10 dakika konuşarak kimin daha uygun olduğunu anlayamazlar. Bence bu nedenle biraz geçmiş ve aile araştırması yaparak, biraz da mülakatta kimin daha güzel türkçe konuşabildiğine ve terbiyeli olduğuna bakarak alırlar diye düşünüyorum. Girecek arkadaşlara başarılar :)

clubbedtodeath, 2 ay önce - Alıntıya git

hikaye bu anlattıkların daha yeni banka mülakatından elendik sınav puanım iyidi güzel türkçe desen o da var,aile geçmişi de temiz sonuç olumsuz

28 Kasım 2020 11:55

BilinmeyenKullanıcı
Yasaklı

hikaye bu anlattıkların daha yeni banka mülakatından elendik sınav puanım iyidi güzel türkçe desen o da var,aile geçmişi de temiz sonuç olumsuz

slm08, 2 ay önce - Alıntıya git

Geçmiş olsun Allah kimseyi bunların mülakatına düşürmesin

28 Kasım 2020 12:13

Bafetimbi442
Aday Memur

adaylar arasında mühendis sınıfı yedek subaylık yapmış olanları, savunma sanayisi tecrübesi olanları ve general torunlarını %95 alırlar.

açılan 1-2 kadro için çağırılan adaylar arasında yukarıdaki 3 şarttan birini sağlayan 3-4 kişi varsa boşuna mülakata gitmeyin.

hayırlı olsun.

turkishmonk, 2 ay önce - Alıntıya git
Yedek subaylık yapmadım,savunma sanayisi tecrübem yok,general torunu değilim,takım elbise giymicem,mülakat sabahı sinek kaydı traş da olmicam ama yine de gidicem. Boş yapma
28 Kasım 2020 12:17

BilinmeyenKullanıcı
Yasaklı
Yedek subaylık yapmadım,savunma sanayisi tecrübem yok,general torunu değilim,takım elbise giymicem,mülakat sabahı sinek kaydı traş da olmicam ama yine de gidicem. Boş yapma
Bafetimbi442, 2 ay önce - Alıntıya git

Acılara yürüyor korkmuyosun :D

28 Kasım 2020 12:19

Bafetimbi442
Aday Memur

Acılara yürüyor korkmuyosun :D

Aynen öyle:D
28 Kasım 2020 13:31

Metxyz
Aday Memur

hayırlı olsun.

turkishmonk, 2 ay önce - Alıntıya git

mülakata girecek bayanlar olarak bizler ölelim o zaman. umarım asker çocuğu olmak gibi kişinin kendisinden bağımsız kriterlere göre değerlendirme yapmazlar.

28 Kasım 2020 13:38

BilinmeyenKullanıcı
Yasaklı

mülakata girecek bayanlar olarak bizler ölelim o zaman. umarım asker çocuğu olmak gibi kişinin kendisinden bağımsız kriterlere göre değerlendirme yapmazlar.

Metxyz, 2 ay önce - Alıntıya git

Mülakat varsa birileri bi şekilde elencek :D

28 Kasım 2020 14:51

bosotobus1
Şef
Bazı yorumlara gülüyorum, arkadaşlar savunma sanayi geçmişi tabiki tercih sebebi ama olmazsa olmaz değil
28 Kasım 2020 20:15

clubbedtodeath
Yasaklı
Bafetimbi442, 2 ay önce - Alıntıya git

Bence böyle bir mülakata girmeye hak kazanmışken eğer takım elbisen varsa veya takım elbise almak için maddi durumun müsaitse giymeden gitmen büyük hata olur. Kimse seni takım elbise giymedin diye yargılamaz, istersen eşofmanla git ancak imkanın varken en iyi şekilde gitmezsen bence kendine karşı sorumsuzluk yapmış olursun. Neden birçok insanın girmek için çabaladığı bir yer için büyük bir şans kazanmışken kendine kötülük yapasın ki?

28 Kasım 2020 20:21

Bafetimbi442
Aday Memur

Bence böyle bir mülakata girmeye hak kazanmışken eğer takım elbisen varsa veya takım elbise almak için maddi durumun müsaitse giymeden gitmen büyük hata olur. Kimse seni takım elbise giymedin diye yargılamaz, istersen eşofmanla git ancak imkanın varken en iyi şekilde gitmezsen bence kendine karşı sorumsuzluk yapmış olursun. Neden birçok insanın girmek için çabaladığı bir yer için büyük bir şans kazanmışken kendine kötülük yapasın ki?

clubbedtodeath, 2 ay önce - Alıntıya git
Haklısın değerli yorumun için teşekkür ederim. Dediklerini dikkate alıcam
28 Kasım 2020 20:23

Bafetimbi442
Aday Memur
Ahahh ne olur bul beni.
Toplam 40 mesaj

ANKET
WhatsApp'ın yeni kullanıcı sözleşmesini kabul edecek misiniz?