Editörler :
27 Kasım 2020 17:27   

2021 KPSS GK GY SINAVI

İNTERNETTE 2021 GK GY YAZAN HABERLER GÖRDÜM GK GY SINAVI ÇİFT YILLARDA

OLMUYOR MU?BİLEN BİRİLERİ BİLGİ VEREBİLİR Mİ?

27 Kasım 2020 18:21

Akskdkdk
Aday Memur

Her sene kpss gk gy sınavı yapılıyor cift yıllarda memur olmak isteyenler sadece bu sınava giriyorlar eger a grubu derslerine de calisiyorsaniz örneğin mufettis yardimciligi gibi her sene girmeniz gerekir a grubu her sene girer b grubunun puani ise 2 yil geçerlidir

30 Kasım 2020 09:06

Edaa.1
Aday Memur

Her sene kpss gk gy sınavı yapılıyor cift yıllarda memur olmak isteyenler sadece bu sınava giriyorlar eger a grubu derslerine de calisiyorsaniz örneğin mufettis yardimciligi gibi her sene girmeniz gerekir a grubu her sene girer b grubunun puani ise 2 yil geçerlidir

Akskdkdk, 2 ay önce - Alıntıya git

Merhaba, kpss a grubundan sadece 1. Oturum a girsek gy-gk e diğer oturumlarda girmesek olur mu. Hesaplanır mı puanımız.

01 Aralık 2020 18:39

Akskdkdk
Aday Memur

Merhaba, kpss a grubundan sadece 1. Oturum a girsek gy-gk e diğer oturumlarda girmesek olur mu. Hesaplanır mı puanımız.

Edaa.1, 2 ay önce - Alıntıya git

A grubu kadrolarda gy gk haric girmek istediginiz yerler icin brans sinavlarina da girmeniz gerekir(iktisat hukuk gibi) yds sinavina da girmeniz lazim cogu puan turu ydsye girerseniz hesaplanir cunku.puan turune gore girdiğiniz branşların agirliklari da degisir

01 Aralık 2020 19:20

Edaa.1
Aday Memur

Polislik ve astsubaylık için girmek istiyorum. Alan gerekmiyor onlar için galiba

01 Aralık 2020 19:40

Akskdkdk
Aday Memur

Polislik ve astsubaylık için girmek istiyorum. Alan gerekmiyor onlar için galiba

Edaa.1, 2 ay önce - Alıntıya git

Evet gerekmiyor sanirim

Toplam 5 mesaj