Editörler : oto-danisman-expert
06 Aralık 2020 16:18

Muratkk.09
Aday Memur

Ulaştırma sınıfının eğitimleri ne kadar sürüyor?

06 Aralık 2020 18:16

Keykubat5
Aday Memur

Beyler 1. tercihe hava İkmal 2.tercihe kara piyade yazdım hava İkmale çağrılırsam kara piyade tercihim ölüyor mu yoksa ikisi içinde çağrılır mıyım?

06 Aralık 2020 18:24

0itachi0
Aday Memur

Her kuvvet icin ayrı ayrı sınıflandırılıyorsun. Örneğin;ikisinden de asil kazandın diyelim. Hangisine kayıt yaptıracağını sen seçiyorsun.

06 Aralık 2020 21:10

Keykubat5
Aday Memur

Kardeşim sağol ama baş biyerde Bi arkadaş hakkın ölüyor dedi ben hangisine inancam şimdi

06 Aralık 2020 23:47

üçlü priz
Aday Memur

Arkadaşlar 76 ile k.k.piyadeye başvurdum. Sonuçların açıklanması ile mülakat tarihleri arasında tahminen ne kadar bir süre olur, bu boşlukta göz çizdirme yaptırmamız sağlık kısmında bir sıkıntı yaratır mı?

06 Aralık 2020 23:56

Fatihk7
Şef

Kardeşim sağol ama baş biyerde Bi arkadaş hakkın ölüyor dedi ben hangisine inancam şimdi

Keykubat5, 5 ay önce - Alıntıya git

Arkadaşlar ben size dostca bir tavsiyede bulunayım o ne dedi bu ne dedi ben hanginize inanayım tarzında abesle iştigal sorular ve düşünceler etrafında boğulacağınıza şu başvuru klavuzunu bir kırtasiyeden önlü arkalı siyah beyaz çıktı alın sonra onu bir güzel okuyun ilgili yerleri kendi zihninizle inceleyip kavrayın inanın bana kafanız çok rahat eder çünkü bu soruların her birinin cevabı orada mevcut

07 Aralık 2020 11:33

Keykubat5
Aday Memur

Kardeşim koca kılavuzu okutturma şimdi bana sen biliyosan sorumun cevabını söyleyiver :))

07 Aralık 2020 11:53

Fatihk7
Şef

Kardeşim koca kılavuzu okutturma şimdi bana sen biliyosan sorumun cevabını söyleyiver :))

Bize de inanmazsın kardeşim sen şimdi en iyisi klavuzu oku :)

07 Aralık 2020 12:39

Fatihk7
Şef

3 kuvvettede(hava, kara, deniz) asil veya yedek olarak sıralamaya girebilirsin herhangi birine kayıt yaptırdığın an diğer kuvvetlerdeki tercihinde kapanır. Ha ama havada iki tercihin var diyelim ikmal, maliye diyelimki ikmal de asile girdin maliyedeki sıralaman gözükmez.

07 Aralık 2020 14:17

batuhan2728
Aday Memur

Arkadaşlar ben 78 puanla tek tercih yaptım hava savunma harita mühendisi olduğum için ya kara piyade ya hava savunnma seçecektim tek tercih yaptım,hava savunma sizce şansım nedir ortalama bir fyt ile kazanablirmiyim

07 Aralık 2020 15:54

husonman
Aday Memur

Arkadaşlar ben 78 puanla tek tercih yaptım hava savunma harita mühendisi olduğum için ya kara piyade ya hava savunnma seçecektim tek tercih yaptım,hava savunma sizce şansım nedir ortalama bir fyt ile kazanablirmiyim

batuhan2728, 5 ay önce - Alıntıya git

78 Puanla bu sene kazanmanız çok çok zor, kontenjan artarsa belki olur.

Kazanırsanız da 60-70 fyt'den düşük almayın.

07 Aralık 2020 20:09

batuhan2728
Aday Memur

78 Puanla bu sene kazanmanız çok çok zor, kontenjan artarsa belki olur.

Kazanırsanız da 60-70 fyt'den düşük almayın.

husonman, 5 ay önce - Alıntıya git

Hocam sanmıyorum ya 90 dan mı alacaklar herkeste asker olmak istemiyor zor bir meslek onurlu ama zor

07 Aralık 2020 20:53

RushBerry40

batuhan2728, 5 ay önce - Alıntıya git
Hocam bende haritacıyım hava savunma hakkında bilginiz var mı nasıldır? Tam olarak ne iş yapar ?
09 Aralık 2020 21:12

Muratkk.09
Aday Memur

77,60 puan ile Hava Kuv. Ulaştırma sınıfı için spor mülakatlarına çağrılır mıyım ?

Toplam 134 mesaj