Editörler : metin_alkan
29 Kasım 2020 13:13   

Sizce ilk EKPSS ataması ne zaman olacak ?

tahmi̇ni̇ i̇lk atama tari̇hi̇ ve tahmi̇ni̇ kontenjan ne kadar olur ? 2020 yilinda hi̇ç atama yapilmadi

29 Kasım 2020 14:36

KoreyEr
Şef
Kura ile alımlar olduğuna göre, Aralık ayı içerisinde bir ataöa olabilir diye düşünüyorum. Geçen sefer de Aralık ayında tercihler yapılmıştı.
29 Kasım 2020 14:38

baranturann
Aday Memur
Kura ile alımlar olduğuna göre, Aralık ayı içerisinde bir ataöa olabilir diye düşünüyorum. Geçen sefer de Aralık ayında tercihler yapılmıştı.
KoreyEr, 3 ay önce - Alıntıya git
Bende öyle düşünüyorum fakat bazı kaynaklar pandemi kaynaklı engelli memurların bazıları çalışmadığından alımların temmuzu bulacağını söylüyor
29 Kasım 2020 14:41

KoreyEr
Şef
Pandemi dolayısıyla öncelikli olmayan işler biraz yavaş yürüyebilir doğal olarak ama özellikle engelli atamasında bir erteleme duymadım hiç. Hayırlısı olsun diyelim. Önce bir şu EKPSS sonuçları açıklansın da. Hakkınızda hayırlısı olsun diyelim...
29 Kasım 2020 14:42

baranturann
Aday Memur
Pandemi dolayısıyla öncelikli olmayan işler biraz yavaş yürüyebilir doğal olarak ama özellikle engelli atamasında bir erteleme duymadım hiç. Hayırlısı olsun diyelim. Önce bir şu EKPSS sonuçları açıklansın da. Hakkınızda hayırlısı olsun diyelim...
KoreyEr, 3 ay önce - Alıntıya git
Aynen öyle merak ettim bende acaba duyum alan varmı diye sonuçlar da çok geç açıklanıyor sanki 80 bin kişilik bir sınav bu kadar geç açıklanmamalı
29 Kasım 2020 14:42

balkan12cc
Şef

https://www.sivilsayfalar.org/2020/10/16/ekpss-puaniyla-atama-aralik-ayinda-yapilacak/

29 Kasım 2020 14:46

baranturann
Aday Memur

https://www.sivilsayfalar.org/2020/10/16/ekpss-puaniyla-atama-aralik-ayinda-yapilacak/

balkan12cc, 3 ay önce - Alıntıya git
Evet bu haberi okudum herkesin tek atama kaynağı burası inşallah bu haber doğrudur ve sözlerini yerine getirirler.
29 Kasım 2020 15:08

Yznyzn
Aday Memur
Alımın aralık ayında placağını bakan açıklamıştı
29 Kasım 2020 15:12

baranturann
Aday Memur
Alımın aralık ayında placağını bakan açıklamıştı
Yznyzn, 3 ay önce - Alıntıya git
Sağlık bakanı ve diğer bakanlar da şu tarihte alım yapacağız dediler ama dedikleri tarihten 3 ay sonra yaptılar inşallah bizim alım olur çok bekledik
Toplam 8 mesaj