Editörler : hopaliSafak Vaktii
29 Kasım 2020 21:51   

Maraş mı Antep mi ?

Arkadaşlar sizce yeni atanan bir öğretmen için Maraş mı daha mantıklıdır Antep mi ? Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz ?

29 Kasım 2020 23:14

Okulönceci3333
Aday Memur
Kesinlikle Antep
30 Kasım 2020 00:22

Okulöncesi0611
Aday Memur
Kesinlikle Antep
Okulönceci3333, 2 ay önce - Alıntıya git

hocam ben de Antepi çok istiyordum fakat ev kiraları çoook fazla gibi geldi bana :)

30 Kasım 2020 01:34

Neşemeşe
Aday Memur
Bana Maraş daha iyi gibi geldi. Daha yakın merkezi yerlere.
30 Kasım 2020 02:00

Metehan A.
Şef

Merkezî yerlere yakın derken? Gaziantep zaten Türkiye'nin en büyük 10 ilinden biri. Neye göre merkezî olup olmadığına bakıyorsunuz?

İki ayrı ilden bahsedilmiş. Bunların her birinin içinde birbirinden çok farklı ilçeler, bu ilçeler içerisinde birbirinden farklı mahalleler var. Dolayısıyla ikisinden birini söylemek zor. Gaziantep'te öyle bir yere atanırsınız ki Kahramanmaraş'ın her yerinden güzeldir. Veya Kahramanmaraş'ın öyle bir yerine atanırsınız ki Gaziantep'in çoğu yerinden güzeldir.

Genel olarak değerlendirilecek olursa elbette Gaziantep şehirleşme açısından, imkanlar bakımından önde. Ama dediğim gibi her şehrin içerisinde iyi ve kötü yerler var.

01 Aralık 2020 00:11

cinin
Memur

antepte ucu ucuna geçinirsin

01 Aralık 2020 15:54

Neşemeşe
Aday Memur

Merkezî yerlere yakın derken? Gaziantep zaten Türkiye'nin en büyük 10 ilinden biri. Neye göre merkezî olup olmadığına bakıyorsunuz?

İki ayrı ilden bahsedilmiş. Bunların her birinin içinde birbirinden çok farklı ilçeler, bu ilçeler içerisinde birbirinden farklı mahalleler var. Dolayısıyla ikisinden birini söylemek zor. Gaziantep'te öyle bir yere atanırsınız ki Kahramanmaraş'ın her yerinden güzeldir. Veya Kahramanmaraş'ın öyle bir yerine atanırsınız ki Gaziantep'in çoğu yerinden güzeldir.

Genel olarak değerlendirilecek olursa elbette Gaziantep şehirleşme açısından, imkanlar bakımından önde. Ama dediğim gibi her şehrin içerisinde iyi ve kötü yerler var.

Metehan A., 2 ay önce - Alıntıya git
Antep bana göre uzak olduğu için öyle söyledim. İstanbul'a Ankaraya uzak olan yer bana ücra gibi geliyor
Toplam 6 mesaj