Editörler : **sude**
01 Aralık 2020 17:10   

2021/1 staj başlatma sınavı ders çalışma önerileri
Merhaba arkadaşlar üstadlar 2021/1 smm staj başlatma sınavına gecemi gündüzüme katarak günde 7-8 saat ders çalışıyorum. Ders çalışmama rağmen hala yapamıyorum online eğitim alıyorum Fuat hocadan videoları izliyorum özetler çıkartıyorum sorulara geçiyorum çözemiyorum bir 20 soruluk bir testte 4-5 doğrum anca çıkıyor nasıl bir yol izlemeliyim başarılı olmak İçin yardımcı olursanız çok mutlu olurum
01 Aralık 2020 17:56

Pololmak
Aday Memur

Hocam bende hazırlanıyorum hakkınız da hayırlısı.Hakkaten çok detay var bu sınavda özellikle sözel kısmı için daha çok.Benim tavsiyem yazarak çalışmanız.Başta çok yanlış çıkması normal ama zamanla düzeleceğine inanıyorum.

01 Aralık 2020 18:34

CEO123
Aday Memur

Hocam bende hazırlanıyorum hakkınız da hayırlısı.Hakkaten çok detay var bu sınavda özellikle sözel kısmı için daha çok.Benim tavsiyem yazarak çalışmanız.Başta çok yanlış çıkması normal ama zamanla düzeleceğine inanıyorum.

Pololmak, 5 ay önce - Alıntıya git
Hocam yazarak çalışıyorum ne görürsem yazıyorum ama hangi birisini yazacağız konuyu okuyorum sorulara geliyorum birşey yapamıyorum hangi Kaynakları kullanıyorsunuz online eğitim aldınız mı çalışma stratejiniz nedir ?
01 Aralık 2020 19:12

Pololmak
Aday Memur

Bende daha önce sizin gibiydim hemen hemen.Konu çalışıyorum aradan zaman geçince unutuyordum.Ben deha ile Murat yayınlarıdan çalışıyorum.Maalesef unutmamak içinde bol tekrar gerekiyor.

01 Aralık 2020 19:32

CEO123
Aday Memur

Bende daha önce sizin gibiydim hemen hemen.Konu çalışıyorum aradan zaman geçince unutuyordum.Ben deha ile Murat yayınlarıdan çalışıyorum.Maalesef unutmamak içinde bol tekrar gerekiyor.

Pololmak, 5 ay önce - Alıntıya git
Siz yazarak mı çalışıyorsunuz
01 Aralık 2020 20:15

Pololmak
Aday Memur

Genellikle yazarak çalışıyorum özellikle önemli yerleri.

11 Aralık 2020 17:34

muraticen
Aday Memur
Hocam Fuat hoca dan online ders almayı düşünüyorum da öneriniz felan var mı acaba ? Bir de önemli gördüğü konuları mi isliyor yoksa tüm konuyu bitiriyor mu, tşkler
11 Aralık 2020 23:00

Pololmak
Aday Memur
Hocam Fuat hoca dan online ders almayı düşünüyorum da öneriniz felan var mı acaba ? Bir de önemli gördüğü konuları mi isliyor yoksa tüm konuyu bitiriyor mu, tşkler
muraticen, 4 ay önce - Alıntıya git

Online ders te fuat hocaya çoğu kişi iyi diyor.Ders anlatımı nasıl onu bilmiyorum.

13 Aralık 2020 14:19

muraticen
Aday Memur

Online ders te fuat hocaya çoğu kişi iyi diyor.Ders anlatımı nasıl onu bilmiyorum.

Pololmak, 4 ay önce - Alıntıya git
İnşallah kazanırsınız, iyi çalışmalar
13 Aralık 2020 16:43

aleric

2021/1 tarihi henüz açıklanmamış, sizce ne zaman olur?

13 Aralık 2020 20:15

Pololmak
Aday Memur
İnşallah kazanırsınız, iyi çalışmalar
muraticen, 4 ay önce - Alıntıya git

İnşallah.Teşekkür ederim

13 Aralık 2020 20:16

Pololmak
Aday Memur

2021/1 tarihi henüz açıklanmamış, sizce ne zaman olur?

aleric, 4 ay önce - Alıntıya git

Yakında açıklanır diye düşünüyorum

18 Aralık 2020 21:05

Özge96
Aday Memur

Acaba virüsten dolayı sınav takviminde bir değişiklik yapacaklar mı, hala açıklanmadı

20 Aralık 2020 19:48

Özge96
Aday Memur

Arkadaşkar ekonomiye nasıl çalışıyorsuz? Çıkmış soruları bir türlü çözemiyorum. Acaba bıraksam mı bu dersi karar veremiyorum bir türlü

20 Aralık 2020 23:38

**sude**
Editor

Pandemiden dolayı bir takvim oluşmadı maalesef. Bizler de onu bekliyoruz, herkes ona göre hareket edecek.

Özge96 alan konularına ağırlık verin. Ekonomi dersine çalışmak zorunda değilsiniz. Puanlamın en yüksek olduğu yerler alan kısmı.

24 Aralık 2020 22:33

Özge96
Aday Memur

Arkadaşlar tesmer duyuru yayınlamış, sınav takvimi belirlenmemiş ancak ön başvuru yapılabileceği yazıyor. Bu durumda ücret yatırıp öyle mi ön başvuru yapmamız gerekiyor?

25 Aralık 2020 00:12

Pololmak
Aday Memur

Arkadaşlar tesmer duyuru yayınlamış, sınav takvimi belirlenmemiş ancak ön başvuru yapılabileceği yazıyor. Bu durumda ücret yatırıp öyle mi ön başvuru yapmamız gerekiyor?

Özge96, 4 ay önce - Alıntıya git

Hocam sınav değilde geçen dönem sınavı kazananların stajlarını başlatmasıyla ilgili bir durum.Sınav için teos sistemine baktınız mı? Başvuru durumu gözükmüyor

25 Aralık 2020 00:46

Özge96
Aday Memur

2. Maddede

Staja Giriş Sınavına katılmak üzere, dosya açtıracak adaylar, TEOS üzerinden ön başvuru sırasında istenilen evrakları sisteme yükledikten sonra ilgili TESMER Şubesi/Odalar tarafından belirlenerek duyurulacak tarihler arasında evraklarını teslim edeceklerdir. Sınav süresi devam eden adaylardan, tekrar sınava katılmak için başvuru yapacak olanların ise TEOS üzerinden başvuru yapmaları yeterli olacaktır.

Yazıyor. O yüzden dedim hocam. Ben mi yanlış anladım? İleriki zaman için mi söylemişler bunu

25 Aralık 2020 01:29

Pololmak
Aday Memur

2. Maddede

Staja Giriş Sınavına katılmak üzere, dosya açtıracak adaylar, TEOS üzerinden ön başvuru sırasında istenilen evrakları sisteme yükledikten sonra ilgili TESMER Şubesi/Odalar tarafından belirlenerek duyurulacak tarihler arasında evraklarını teslim edeceklerdir. Sınav süresi devam eden adaylardan, tekrar sınava katılmak için başvuru yapacak olanların ise TEOS üzerinden başvuru yapmaları yeterli olacaktır.

Yazıyor. O yüzden dedim hocam. Ben mi yanlış anladım? İleriki zaman için mi söylemişler bunu

Evet ileriki zaman için söylemişlerdir.Teos sisteminde bir başvuru şuan yok.

25 Aralık 2020 11:07

**sude**
Editor

2. Maddede

Teos'dan giriş yaptığınızda herhangi bir buton açılmadıysa, daha başvurular yapılamıyordur. Zaten sınav takvimi açıklanmadan başvuru butonu da aktif duruma gelmeyecektir.

Anladığım kadarıyla Ösym'nin takvimine göre bir yol izleyecekler, onun yayınlanmasını bekliyorlar.

11 Ocak 2021 21:43

muraticen
Aday Memur
Acaba sınav ertelenir mi ?
Toplam 21 mesaj