Editörler : oto-danisman-expert
03 Aralık 2020 21:42   

2020 muvazzaf subay alımları

Arkadaslar..bazı kuvvetlerde kontenjan acılmadı.. tank, top, i̇stihkam vs.. bunlarla ilgili bir

alım gelecek mi pertem ile görüşen var mı acaba bilgilendirir misiniz ?

03 Aralık 2020 21:44

subayadayi34
Aday Memur

Tank, top, İstihkam, personel vs..

03 Aralık 2020 21:59

Fatihk7
Şef

Perteme e devletten girip çağrı takip kısmından bakarsanız orada herkese açık çağrıların birinde bu soru sorulmuş ve alımlar ihtiyaca göre şekilleniyor cevabını almış yani buna ek bir alım söz konusu değil

03 Aralık 2020 22:12

0kamyoncu
Aday Memur

bu sene tank top yok

03 Aralık 2020 23:22

subayadayi34
Aday Memur

Pandemide dolayı alımları kademe kademe yapmıs olma ihtimalleri yok mu ? Net iletişime geçen var mı

03 Aralık 2020 23:28

piranhags
Memur

ihtiyaça göre belirleniyor seneye olabilirde olmıyabilirde kimse bilemez

04 Aralık 2020 11:26

kolibalininkramponu
Aday Memur
Askere gidip kalan çok olduğu için dış kaynaktan alımlar azaldı ve azalmaya devam edecek . İhtiyaç az olduğu için niteliği artırmaya çalışacaklar . Yüksek lisans , yds şartı , diploma notu vs. Gibi standartlar getirerek .
04 Aralık 2020 12:01

Tazemezunnn
Aday Memur

Arkadaşlar yds şartı istiyor mu istemiyor mu ben hala anlamadım. Başvururken problem yok ama evrakları teslim edeceğimiz zaman YDS puanı olmayınca elerler mi?

04 Aralık 2020 13:09

Kasparov2851
Aday Memur

Arkadaşlar yds şartı istiyor mu istemiyor mu ben hala anlamadım. Başvururken problem yok ama evrakları teslim edeceğimiz zaman YDS puanı olmayınca elerler mi?

Tazemezunnn, 1 ay önce - Alıntıya git

Evrak kontrolde eleyecekler.

04 Aralık 2020 13:16

Kasparov2851
Aday Memur

Bu arada hava, deniz mühendislik ve öğretmen sınıfları için sorduğunuzu varsayıyorum

04 Aralık 2020 13:29

factin
Aday Memur
Adayların YDS sınavı haricindeki sınav notu belgesini "sınav bilgileri sınav bilgisi ekle" alanından sisteme yüklemeleri gerekmektedir. Belgelerini sisteme yüklemeyen adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.
05 Aralık 2020 19:48

Abraka12
Aday Memur
Bı umut seneye diyorum. Belki tank top bakım vs gelir diye. Sizce seneye ilan gelir mi yoksa bu gidişle tamemen mi kalkacak
05 Aralık 2020 20:01

yzrsf
Aday Memur
Bı umut seneye diyorum. Belki tank top bakım vs gelir diye. Sizce seneye ilan gelir mi yoksa bu gidişle tamemen mi kalkacak
Abraka12, 1 ay önce - Alıntıya git
Bu sene umidin yok mu
05 Aralık 2020 20:03

Abraka12
Aday Memur
Bu sene umidin yok mu
yzrsf, 1 ay önce - Alıntıya git
Malesef kardeşim. Benim kpss çok düşük gelmeyecek boşu boşuna ümit beslemeyelim
05 Aralık 2020 20:49

yzrsf
Aday Memur
Malesef kardeşim. Benim kpss çok düşük gelmeyecek boşu boşuna ümit beslemeyelim
Bnmki 74 ama piyade glmeyebilir
05 Aralık 2020 21:43

piranhags
Memur

seneye ihtiyaç olursa tank top alır tabi bu sene ihtiyaç olmadıgı belli kpss puanın kac hocam

05 Aralık 2020 23:51

Abraka12
Aday Memur

seneye ihtiyaç olursa tank top alır tabi bu sene ihtiyaç olmadıgı belli kpss puanın kac hocam

piranhags, 1 ay önce - Alıntıya git
Benim 72 hocam malesef. Ben kafama subay olmayı taktım. Şimdi tecil bozdurdum inşallah yedek subay çıkarsa ordan kalmayı düşünüyorum. Olmazsa askerden sonra gelip dershaneye gideceğim sırf bu sefer yeterli puanı almak için. Allah hepimizin yolunu açık etsin ne diyeyim.
06 Aralık 2020 00:02

piranhags
Memur
Benim 72 hocam malesef. Ben kafama subay olmayı taktım. Şimdi tecil bozdurdum inşallah yedek subay çıkarsa ordan kalmayı düşünüyorum. Olmazsa askerden sonra gelip dershaneye gideceğim sırf bu sefer yeterli puanı almak için. Allah hepimizin yolunu açık etsin ne diyeyim.

kpss lisans 72 puana piyade gelir hocam rahat olun

06 Aralık 2020 16:15

Muratkk.09
Aday Memur

Ulaştırma sınıfının eğitimleri ne kadar sürüyor?

Toplam 18 mesaj