Editörler : E.Kayı Han
08 Aralık 2020 23:01

Tayin
Bakanlığa yazılan tayin dilekçesi ne zaman sonuçlanır

cevherdudayev1
Daire Başkanı
09 Aralık 2020 15:43

kimse net bi cevap veremez bu soruya 1 aymı 2 aymı tam hatırlamıyorum cevap vermezlerse reddetmiş oluyorlar sende ona göre idare mahkemesine dava açarsın ama bizim bakanlıkta dava açıpta giden görmedim bizim bi müdür vardı onun tayini çıktı o durdurmak için dava açtı kaldı öbür sene gene aynı yere tayinini çıkardılar :)

poyrazz-86
Aday Memur
11 Aralık 2020 20:04

Mazaret tayini ile atanan biri mazaret sona erdiğinde eski gorev yerine donebilirmi veya başka bir yere atanabilirmi bi süre şartı varmidir tayin istemek için

cevherdudayev1
Daire Başkanı
12 Aralık 2020 01:13

torpiline göre değişir bir arkadaş vardı annesinin sağlığı göstererek gitti annesi vefat edince geri istanbula geldi ama bir arkadaş daha var oda babasının sağlığını gerekçe göstererek geçici görevle gitti babası vefat etti ama hala geçici görevli olarak memleketinde gözüküyor

poyrazz-86, 3 yıl önce

Mazaret tayini ile atanan biri mazaret sona erdiğinde eski gorev yerine donebilirmi veya başka bir yere atanabilirmi bi süre şartı varmidir tayin istemek için

poyrazz-86
Aday Memur
12 Aralık 2020 16:26

Tsk ederim cevabınız için torpilimiz yok asıl sormak istediğim ben es durumundan tayin oldum 2 yıl once eşim ozel sektör calisaniydi ve gecen ay isten ayrıldı bu durumda mazeretim sona ermiş oluyormu oluyorsa eski gorev yerime dönmem icin havuz tayinini mi beklemem lazim yoksa dilekce versem kabul oluyormu tabi bide süre şartı varmi havuz tayini icin

cevherdudayev1
Daire Başkanı
12 Aralık 2020 16:40

geçici görevle gelmediysen sıkıntı yok bence hocam

poyrazz-86
Aday Memur
12 Aralık 2020 18:33

Geçici görevle gelmedim es durumu naklen atama ile geldim

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler