Editörler : metin_alkan
15 Aralık 2020 21:32   

Engelli raporu yenileme

Rapor yenilemek için 182'yi aradığımda ocak ayına kadar raporlar geçerli deniliyor ama il sağlık müdürlüğünü aradığımda rapor yenileyebilirsiniz 182 den randevu alarak deniliyor ne yapmam lazım??

07 Ocak 2021 16:37

TimurTheGreat
Aday Memur

Merhaba, süreli raporlar ikinci bir duyuruya kadar uzatıldı deniyor il sağlık müdürlüğünce,siz raporu yenileyebildiniz mi, randevu da bulunamıyor.

07 Ocak 2021 19:56

gauss1
Aday Memur
Evet yeniledim.182 den randevu alıp gittim uzatıldığını söylediler başta ama yenilemek istediğimi belirttim
07 Ocak 2021 20:54

ultrasem
Memur

2. Bir emre kadar kadar engelli raporları yenileme yapılmıyormuş, raporlarımız aynen geçerliymiş. 3 hastaneyi aradım, üçünde de aynı şeyi söylediler. Bu 2.emir zamansız gelmez umarım. Benim bu ay sonu bitiyor çünkü. Ekpss atamalarında sıkıntı yaşatmazlar inşallah. Aynı durumu yaşayanlar paylaşırsa sevinirim.

07 Ocak 2021 20:57

gauss1
Aday Memur

2. Bir emre kadar kadar engelli raporları yenileme yapılmıyormuş, raporlarımız aynen geçerliymiş. 3 hastaneyi aradım, üçünde de aynı şeyi söylediler. Bu 2.emir zamansız gelmez umarım. Benim bu ay sonu bitiyor çünkü. Ekpss atamalarında sıkıntı yaşatmazlar inşallah. Aynı durumu yaşayanlar paylaşırsa sevinirim.

ultrasem, 2 ay önce - Alıntıya git
Siz öğretmenlik için mi hocam?
07 Ocak 2021 21:28

ultrasem
Memur
Siz öğretmenlik için mi hocam?
gauss1, 2 ay önce - Alıntıya git

Yok öğretmenlik için değil hocam. Genel olarak rapor sürem bitiyor, engel raporunu yenileme yapamıyormuşuz, ikinci bir emre kadar. Olur da tercih yapılır, atama gerçekleşirse diye diyorum. Sorun yaratmazlar inşallah.

08 Ocak 2021 11:49

TimurTheGreat
Aday Memur

Rapor aldığım hastaneyi aradığımda randevu alanları dahi geri çevirdiklerini söylediler. Şu an bende randevu bulamıyorum. Siz nereden aldınız?

23 Ocak 2021 12:34

TimurTheGreat
Aday Memur

Arkadaşlar aynı durumla karşılaşanlarımız oldu mu, hala randevu yok 182 'de. Hastanelere başvuran oldu mu ? Geri mi çeviriyorlar. Atanma durumu olursa ayrı rapor olarak çalışabilir raporu mu istenir (çalışılabilecek alanların belirtilmesi için, durum bildirir raporu gibi) , bilgisi olan arkadaşlarımız varsa şimdiden teşekkürler.

Toplam 7 mesaj